Бестселер Настольная игра Игра престолов. Второе издание Второе издание (A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) Збільшити для перегляду

Гра престолів. Друге видання (A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition), рос

10122

Новий товар

Епічні баталії та підкилимні інтриги, несподівані союзи і криваві зради - Гра Престолів, заснована на серії фентезійних творів Джорджа Р. Р. Мартіна «Пісня льоду і полум'я», підкорить будь-якого настольщіка, який забажав сісти на Залізний Трон.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 815,00 UAH

Ця настільна гра переведена на 18 мов і заслужено вважається одним з кращих зразків ігор «цивілізаційного» типу. Одних тільки книг продано понад 2 млн примірників, не змінила надіям фанатів і гра - вона вийшла на рідкість автентичної, повною несподіваних і яскравих моментів!

Трохи про гру

Джордж Мартін створив дивовижний світ! У нього занурюєшся без залишку: безжальна війна за Залізний Трон і суперництво Великих Будинків Вестерос присмачене чудово вибудуваною історією і живими персонажами, яким хочеться співпереживати. Хаос, привнесений війною, сплутав всі карти, і тільки справжньому воїнові судилося підкорити Сім королівств!

Друге видання настільної гри GameofThrones може порадувати любителів настільних баталій ідеальним балансом фракцій, вивіреними військовими стратегіями і висококласним дизайном з ілюстраціями від знаменитих художників. Механіка гри продумана до дрібниць і радує величезною варіативністю рішень, дозволяючи в той же час легко розібратися в правилах і з перших же хвилин після коронації відправитися в бій. Сподобається ця настолка незалежно від того, чи дивилися ви однойменний серіал та читали книги Мартіна. До речі, готуйтеся до того, що після партії вам захочеться відправитися в книжковий магазин ...

Гравці беруть на себе роль лордів-ватажків Семи королівств і в подіях, що стрімко розвиваються, намагаються вберегти свій домен від загибелі, підняти його і привести до Залізного Трону.

Величезна карта Вестерос дозволить «побувати» в будь-яких куточках знаменитої саги - на землях Залізних Островів і в Ланіспорті, в Саду Ейегона і Літньому Порту, псарні Вінтерфелла і на Воронятнікі Санспіра. А битися в «престоли» зможуть від трьох до шести осіб. І нехай ви лише новачок у військовій справі, освоїти мистецтво інтриг, дипломатії, змов і битв ви зможете всього за одну - дві партії.

Одне з головних переваг гри - величезна варіативність стратегій, що дозволяє вибрати найбільш цікаву для гравця бойову механіку. У грі є три спеціальні шкали, що визначають тактичну, стратегічну і бойову перевагу лордів-гравців. Завойовані місця на цих треках дають серйозну перевагу над суперниками і впливають на весь хід гри. До речі, Великі Будинки можуть вступати в торги за такий стан, що дає ще більше тактичних варіантів.

Гра престолів в першу чергу сподобається тим гравцям, які люблять будувати багатоскладові військові плани, хитрувати і вести інтриги, обігруючи суперника якщо не грубою силою, то ретельно розіграним блефом.

У цій настільній грі доведеться ретельно прораховувати свої можливості, вводити суперників в оману, а, втративши військо - укладати таємні союзи з іншими претендентами на престол Вестерос. І навіть битися проти здичавілих, ордами вторгаються на землі Семи королівств.

Завдяки випадковим подіям, кожна нова партія грається по-новому, і нудьгувати вам точно не доведеться. У цьому ще один плюс «престолів».

Друге, доповнене видання порадує гравців яскравим дизайном, більш барвистим і ще більш стильним, завдяки стилістиці однойменного телесеріалу від компанії HBO. Гравці отримають спеціальні ширми, що дають можливість приховати від суперників свої плани і виконують в ході гри роль підказок.

Хто ж виявиться на троні Семи королівств в світі льоду і полум'я?

Основні відмінності першого і другого видань гри

· Друге видання вийшло з доповненням - тепер гравці можуть вибрати ще один Великий Будинок, Мартелл, і битися за трон Вестерос компанією з шести претендентів.

· Особливий вид військ - облогова вежа - спростить штурм ворожих замків.

· Додаткові карти для великих будинків. Гравці отримають цілих сім карт героїв (у першій версії було тільки п'ять) з особливими вміннями, здатними переламати хід будь-якого бою.

· Оновлена ​​карта континенту, розширена в зв'язку із додаванням шостий фракції.

· Нові варіанти вторгнення здичавілих - вони отримали власну колоду з різними особливостями вторгнення і штрафами при ураженні Великих Будинків.

· Ворон і валірійскій меч обзавелися додатковим функціоналом, що додає в гру ще більше пікантних ситуацій.

· Можливість використовувати в ході гри карти переваги (додаткова колода), що впливають на битви і привносять в гру гострий елемент несподіванки.

Резюме

Гра Престолів - визнаний лідер серед настолок «цивілізаційного» типу.

Гравцям, які не знайомі з таким типом ігор, ми рекомендуємо для початку вибрати щось більш просте і швидке. Наприклад, настільну гру КОЛЬТ ЕКСПРЕС.

 • Час гри 120-180
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 13-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация: 

- Игровое поле
- 138 фигурок отрядов
- 81 карта
- 24 карты перевеса
- 2 справочных листа
- 6 ширм для каждого Дома
- 90 жетонов приказов (по 15 для каждого Дома)
- 120 жетонов власти (по 20 для каждого Дома)
- 18 жетонов влияния (по 3 для каждого Дома)
- 6 жетонов снабжения (по 1 для каждого Дома)
- 14 жетонов нейтральных лордов
- 6 жетонов победы (по 1 для каждого Дома)
- 6 жетонов гарнизонов (по 1 для каждого Дома)
- 1 Железный трон
- 1 Валирийский меч
- 1 Посыльный ворон
- 1 маркер раунда
- 1 маркер угрозы "одичалых"
- 1 накладка «Королевский двор»
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Гра престолів. Друге видання (A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition), рос

Гра престолів. Друге видання (A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition), рос

Епічні баталії та підкилимні інтриги, несподівані союзи і криваві зради - Гра Престолів, заснована на серії фентезійних творів Джорджа Р. Р. Мартіна «Пісня льоду і полум'я», підкорить будь-якого настольщіка, який забажав сісти на Залізний Трон.

Yes No
3 інших товарів в цій категорії: