Horus Heresy. Burning of Prospero, eng

10276

Новий товар

Приголомшлива настолка про трагічну долю планети Просперо з всесвіту Warhammer, що перетворилася на руїни в результаті безперервних боїв.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 3 340,00 UAH

The Horus Heresy: Burning of Prospero - це приголомшлива настолка про трагічну долю планети Просперо з всесвіту Warhammer, що перетворилася на руїни в результаті безперервних боїв.

Учасникам цієї епічної настолки належить знищувати супротивників в блискавичних і жорстоких боях за порятунок всього людського роду, боротися за звернених до Хаосу бійців Тисячі синів або Космічних Волков.

По ходу гри гравцям належить дізнатися про похід армії Космічних Вовків, спрямованого на бій з космодесантника-псайкеров легіону Тисячі Синів. Робота по забороненим дослідженням, яку вони виконували, змогла привести Синів до цієї єресі, і зараз всіх їх слід знищити, щоб врятувати людський рід.

Леман Русса власноруч віддав указ, і полум'я не перестає литися з неба прямо на планету, де влаштувалися єретики. Однак навіть з використанням таких кровожерливих і жорстоких заходів їм не вдається перетворити Тізку в руїни, адже на його захисті стоїть справжній телекінетичними щит, і пробити його практично неможливо.

На перший погляд може здатися, що подолати єресь Азека Арімана і його союзників не зможе ніхто, однак допомогти Космічним Вовкам поспішають Сестри Тиші, особливі анти-псайкерські войовниці, які можуть приглушати зв'язок з варпа і Кустодіанских Вартових, справжніми воїнами в блискучих кольчугах із золота і імператорською вартою.

Чию ж сторону ви вирішите прийняти в спалених Просперо?

Це гра на двох, яка зможе перенести суперників прямо в пекло Єресі Хоруса. Одному з учасників потрібно буде стати на чолі Космодесантників Тисячі Синів, що являють собою змінюючих реальність псайкеров і безстрашних воїнів. Другому ж дуелянту належить повести на битву союз з Космічних Вовків, Сестер Тиші і Кустодіанских Вартових.

Настолка швидка і незатянутоа, але при цьому вона сповнена складних тактичних ходів, а вміння будувати стратегії в ній так само важливе, як і удача при викиданні кубиків.

У коробці з грою ви знайдете величезну кількість висококласних компонентів, серед яких цілих сорок сім мініатюр. Всі вони мають найширші опції в області спорядження і збірки. Також їх можна використовувати під час ігор в Warhammer 40k і 30K. Крім цього, в наборі є величезна кількість жетонів і карток, п'ять мальовничих ділянок поля з двома робочими сторонами, кубики та інше, що знадобиться учасникам гри, щоб відтворити одну з найбільш небезпечних і перехоплюючих дух битв Єресь Хоруса!

 • Час гри 45-90
 • Кількість гравців 2
 • Вік 12-18+
 • Мова Англійська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Horus Heresy. Burning of Prospero, eng

Horus Heresy. Burning of Prospero, eng

Приголомшлива настолка про трагічну долю планети Просперо з всесвіту Warhammer, що перетворилася на руїни в результаті безперервних боїв.

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: