Зменшена ціна! Настольная игра Fluxx Збільшити для перегляду

Fluxx, рос

10103

Новий товар

У чому ж полягають основні завдання та зміст цієї гри? Важко відразу ж дати відповідь: може, потрібно залишити собі Мізки, але позбутися при цьому Телевізора, а може, скласти комбо з печива та молочка або чого-небудь такого...

Детальніше

Ціна 200,00 UAH

-20%

250,00 UAH

Fluxx - це той різновид настільної гри, в якій відсутні будь-які правила! Або ж навпаки: це божевільна гра, в якій таких правил дуже вже багато... Тут можна заплутатися, оскільки правила можуть змінитися кілька разів протягом декількох хвилин, і ніхто не зможе передбачити, що чекає його після наступного ходу - блискавичний тріумф або сумний програш.

До слова сказати, на даний момент в світі продано більше одного мільйона коробокетой божевільною гри! Про щось та говорить.

Перед початком першого раунду в настільній грі Fluxx потрібно буде викинути з голови абсолютно все, що ви до цього знали про подібні ігри. Тут вам не знадобляться ні відточені стратегічні навички, ні тактичні вміння, ні логічне мислення, ні холодний розрахунок. Забудьте про все це, оскільки зараз ви відчуєте, що ні ви гратимете в настільну гру, а вона в вас...

Гру Fluxx придумали ще в 1997, і з того часу вона безліч разів змінилася, величезна кількість разів її перекладали багатьма мовами світу, доповнювали різними тематичними додатками. За всі ці роки Fluxx знайшла собі мільйони фанатів і антіфанатов, тому приготуйтеся до знайомства з реальним таємничим хітом, який вже понад двадцять років живе в багатьох будинках і прикрашає нудні і одноманітні вечора своїх володільців. І пам'ятайте, що Fluxx настільки суперечлива і неоднозначна, що , напевно, її можна вважати послідовницею великого і геніального МАНЧКІНУ: спробувавши зіграти в неї одного разу, ви або полюбите її всією душею і будете рекомендувати всім знайомим або ж просто зненавидить її настільки, що більше ніколи не сяде за ігровий стіл, якщо за ним гратимуть у Fluxx. Однак дізнатися сподобатися вам ця гра чи ні, ви зможете лише, зігравши в неї, і краще кілька разів.

У чому ж полягають основні завдання та зміст цієї гри? Важко відразу ж дати відповідь: може, потрібно залишити собі Мізки, але позбутися при цьому Телевізора, а може, скласти комбо з печива та молочка або чого-небудь такого ...

Головний закон цієї гри звучить наступним чином: «Зіграй одну карту і бери одну карту». Звучить якось вже дуже просто і елементарно, чи не так? Єдина складність полягає в тому, що практично всі зіграні картки приносять в гру нові і нові правила, які можуть скасувати, доповнити або посилити ті, які були запропоновані раніше. Чи не заплуталися ще? Усе найголовніше попереду!

У колоді кілька різних типів карт: картки з Новими Правилами, картки Цілей (вони містять в собі інформацію про те, що необхідно зробити, щоб здобути перемогу в грі), картки Дій (які можуть представити вам можливість провести які-небудь маніпуляції зі своїми картками або картками супротивників), картки Тем (а може, саме вони і приведуть вас до перемоги?) і картки Проблем (буду будувати вам підступи і заважати перемагати). Під час гри учасники повинні викладати на стіл картки при кожному своєму ході і змінювати цим не тільки основні правила, а й основне завдання гри. Такі маніпуляції позбавляють гру будь-якої логіки і сенсу :) Але стає чертовски цікаво!

Настільна гра Fluxx створена для тих, кому ніколи не подобалися чіткі правила і продуманий на калькуляторі хід гри. Fluxx - це купа емоцій і гострих відчуттів, сконцентрованих в одній коробочці з грою! Розкривши цю коробку одного разу, ви вже не зможете пройти повз неї в наступний раз. Якщо ви обожнюєте несподівані зміни правил, зміни цілей і взагалі не терпите одноманітності, то настільна гра Fluxx стане однією з ваших улюблених настільних ігор. Гідно оцінити її зможуть і шанувальники «п'яниці», відомого Рандома і броунівського руху, і всі ті, кому набридло понуро нудьгувати довгими вечорами. Fluxx прикрасить ваше дозвілля, зробивши його непередбачуваним і веселим.

Резюме

Неординарна і незвичайна настільна гра Fluxx відрізняється від всіх відомих на сьогодні настільних ігор. Щоб зрозуміти, сподобатися вона вам чи ні, просто відкрийте коробку і почніть гру;)

 • Час гри 5-30
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

– 29 карт целей
– 22 карты действий
– 4 карты проблем
– 19 карт тем
– 24 карты новых правил
– 1 карта базовых правил
– 1 карта супер правила
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Fluxx, рос

Fluxx, рос

У чому ж полягають основні завдання та зміст цієї гри? Важко відразу ж дати відповідь: може, потрібно залишити собі Мізки, але позбутися при цьому Телевізора, а може, скласти комбо з печива та молочка або чого-небудь такого...

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: