Еволюція. Подарунковий набір, рос

10225

Новий товар

Гру Еволюція можна віднести до розряду логічних ігор, в яких все будується на точному розрахунку і ретельно продуманій стратегії. Однак гравці полюбили цю гру за незвичайний і оригінальний підхід до створення живих істот, адже тут можна створювати самих незвичайних тварин, що володіють не менш незвичайними властивостями. Процес надзвичайно захоплюючий!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 960,00 UAH

Якщо ви ще жодного разу не грали в базовий варіант Еволюції, саме час дізнатися правила. Суть цієї настолки зводиться до наступного: гравці повинні по черзі розігрувати картки властивостей на картки тварин. При цьому будь-яка картка властивостей може бути розіграна і як нова істота. Коли всі учасники розіграють свої карти або спасують, починається фаза харчування, під час якої необхідно годувати своїх вихованців. Обсяги продовольства загальні, і все залежить тільки від того, якою гранню випаде кубик. Істоти, яким не вистачить їжі, помруть голодною смертю, якщо, звичайно, раніше не стануть їжею будь-якого хижака. Після цього «еволюція» почнеться спочатку.

Гру Еволюція можна віднести до розряду логічних ігор, в яких все будується на точному розрахунку і ретельно продуманої стратегії. Однак гравці полюбили цю гру за незвичайний і оригінальний підхід до створення живих істот, адже тут можна створювати самих незвичайних тварин, що володіють не менш незвичайними властивостями. Процес надзвичайно захоплюючий!

Уявіть величезного, плаваючого ... нірного хижака! Гра здатна розширити кругозір знань, так що для дітей вона виявиться не тільки цікавою, але і вельми пізнавальної!

Час літати

Еволюція. Час літати - це перше доповнення до гри, значно розширює можливості гравців і вносить величезну кількість нових властивостей тварин. До основних властивостей Хижаків додаються нові - Засідка і Інтелект, що зробить їх ще більш небезпечними і непередбачуваними. А істоти, яким пощастить отримати такі властивості як Спеціалізація або Метаморфоза (в ідеалі обидва), можуть назавжди забути про голод і можливої ​​смерті.

До особливостей цього доповнення можна віднести і особливу картку Вудильник, яка розігрується лише як істоти. Вона дозволить переосмислити весь хід гри. Новинкою доповнення також стала і властивість Трематода, яка представляє собою парний варіант Паразита. Загалом, вижити за всяку ціну!

Континенти

Еволюція. Континенти - ще про один додаток до основної версії гри. Його можна застосовувати як самостійно, так і разом з картками першого доповнення. У коробці з цим доповненням ви знайдете величезну кількість нових властивостей. Істоти будуть не просто жити десь там, а жити на конкретному континенті - Лавразії або Гондвані (поки їх лише два), а може і в океані Тетіс. При цьому властивості обраних можуть бути активними лише на території одного континенту (наприклад, не можна пов'язувати парними властивостями істот, які мешкають на різних континентах, а хижак не зможе напасти на беззахисну жертву, якщо вона буде на протилежній частині планети. Автори додали нову властивість Міграція , яка дозволяє переміщати своїх істот з Лавразії в Гондвану і навпаки. Запаси продовольства на цих континентах різні ...

Можна сміливо сказати, що це доповнення вдихнуло в основну версію гри трохи свіжості і новизни, зробивши ігровий процес ще цікавішим і захоплюючим.

Звичайно ж, в гру внесли і нові картки, куди ж без них! До найбільш цікавих можна віднести властивість едіфікатора, дію якого направлено на збільшення продовольчої бази континенту. Найнеприємнішою карткою можна назвати неоплазію, яка в кожен хід відключає у істоти одну властивість. Дійсно, еволюція ...

Подарунки!

І на десерт - найсолодше! Подарункове видання Еволюції виглядає по-справжньому круто. Фішки продовольства перетворилися на повноцінні дерев'яні кубики, а їжа стала більш об'ємною. У цьому виданні ви також зможете знайти особливі картки, що привносять в ігровий процес небачені досі властивості. Деякі з них - іменні, з автографами їх творців. Наприклад, Метаболізм Станіслава.

І найцікавіше - три новітніх властивості - Полохлива, Теплокровность і R-стратегія, які ви отримаєте лише при покупці гри подарункового видання.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

- 84 карты (набор «Эволюция»)
- 42 карты (набор «Время летать»)
- 42 карты (набор «Континенты»)
- 18 специальных карт
- 3 карточки континентов
- 6 разделителей территорий
- 62 фишки еды
- 4 шестигранных кубика
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еволюція. Подарунковий набір, рос

Еволюція. Подарунковий набір, рос

Гру Еволюція можна віднести до розряду логічних ігор, в яких все будується на точному розрахунку і ретельно продуманій стратегії. Однак гравці полюбили цю гру за незвичайний і оригінальний підхід до створення живих істот, адже тут можна створювати самих незвичайних тварин, що володіють не менш незвичайними властивостями. Процес надзвичайно захоплюючий!

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: