Еволюція. Випадкові мутації, рос

10216

Новий товар

Еволюція заробила чимало нагород, для неї було створено два доповнення, вона навіть змогла стати навчальним матеріалом! Як би там не було, автор гри Дмитро Кнорре не вважає, що вона досить наукова. Він ґрунтувався на тому, що всі етапи еволюції в природному світі відбуваються випадково, і ними ніхто не керує, на відміну від того, як це робиться в грі.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 450,00 UAH

Еволюція - яскравий приклад того, що в цьому світі виживають лише найсильніші і ті, кому вдається пристосуватися до будь-яких життєвих умов.

Основна мета даної гри - створення найбільш численної популяції тварин. Щоб досягти цього, гравці можуть давати своїм істотам різні якості, які зможуть допомогти їм у боях за їжу. Ця настолка по праву вважається однією з найбільш затребуваних ігор російського виробництва.

Еволюція заробила чимало нагород, для неї було створено два доповнення, вона навіть змогла стати навчальним матеріалом! Як би там не було, автор гри Дмитро Кнорре не вважає, що вона досить наукова. Він ґрунтувався на тому, що всі етапи еволюції в природному світі відбуваються випадково, і ними ніхто не керує, на відміну від того, як це робиться в грі. Також він не раз відзначав, що деякі якості відносяться не до конкретної особи тваринного, а до цілого класу.

Протягом останніх двох років Дмитро Кнорре спільно з компанією Правильні гри розробляв більш науковий варіант цієї гри і назвав його Випадкові мутації.

Ця настолка не є ні аналогом первісної версії ЕВОЛЮЦІЇ ні її доповненням. Це самостійна гра. Вона має багато схожості з еволюцією, тому буде зрозуміла любителям подібних ігор.

У Випадкових мутаціях є дев'яносто карток, на тильній стороні яких ви знайдете зображення ящірки, а з іншого боку - властивості карток (їх всього шістнадцять). Всі картки можуть розігруватися двома способами: тильною стороною як тварина або ж у відкриту, як властивість. Також в ігровому наборі ви знайдете п'ятдесят дві фішки і три кубика. Основний набір призначений для двох-чотирьох гравців, але склавши 2 ігрових комплекта разом, кількість гравців можна збільшити до восьми.

Ігровий процес

На початку гри всі гравці отримують по десять карток. Сім карток складають особисту колоду гравця, а 3 залишилися потрібно викласти в ряд - вони позначають 3 види тварин. Картки повинні лежати сорочкою вгору, і щоб ніхто не міг перевертати їх.

Кожен раунд має чотири основні фази. Перша фаза - це фаза розвитку, в ній гравці повинні викласти картки зі своєї колоди. Також учаснику необхідно повідомити суперникам, як він збирається грати першу картку: засновувати новий вид, додавати чергову тварину в уже існуючий вид або додати своїм видам нових якостей. Якщо ж гравець зупиняється на останньому варіанті, у нього з'являється право перевернути картку і подивитися, яке з властивостей на ній вказано. Після цього картку підкладають під стопочку обраного виду, навіть в тому випадку, коли це зовсім не потрібно гравцеві. У тому випадку, коли учасник робить свій вибір на користь варіанту під номером один або два, він повинен покласти картку тильною стороною вгору, щоб почати нову стопочку або продовжити ту, яка у нього вже є.

Кожна особина тварини - це окрема істота, яка має всі властивості певного виду.

Після того, як всі картки з особистих колод розіграні (або було прийнято рішення не розігрувати їх), приходить час фази клімату. За допомогою кидків різнокольорових кубиків перший учасник гри повинен визначити, яка кількість їжі є в цьому раунді, а також кількість притулків і паразитів. Туди необхідно помістити вказане число фішок.

Потім настає фаза харчування. У ній гравцям потрібно розподілити фішки серед своїх істот, а у кожного гравця з'являється можливість викласти фішку червоного або зеленого кольору на одну зі своїх істот або ж віддати тварині противника фішку паразита. Або організовувати атаку за допомогою хижака. Крім того, учасники зможуть користуватися і іншими властивостями. Наприклад, спритна жертва може спробувати втекти від атаки хижака, а якщо у неї це не вийде, то фішка дістанеться падальщикам.

Гравці повинні постаратися прогодувати всіх своїх істот і не допустити, щоб суперники забезпечили харчуванням своїх тварин. Фішки зеленого кольору здатні захистити притулки від нападів хижака (істота, яка знаходиться в притулку, не повинна піддаватися атаці), а ось наявність чорних фішок паразитів може призвести до смерті будь-якої істоти.

Коли гравці вже розподілили фішки і розіграли властивості, починається фаза вимирання. Першим вмирає тварина з найбільшим числом паразитів. Після цього гинуть всі голодні істоти: зазвичай на одну істота потрібна 1 фішка харчування, але є властивості, які можуть збільшити кількість необхідної їжі. Тварин, які вмирають, відправляють в скидання. У разі, якщо якийсь вид вимирає, всі його властивості пропадають. З таких тварин скидають всі фішки (за винятком паразитів), учасники гри можуть отримати в свій запас чергові картки. Потім настає новий раунд.

Партія триває до того моменту, поки в загальній колоді не закінчуються картки. Гравцям необхідно дограти останній раунд і підрахувати отримані бали: за кожну істоту дається по два бали, по одному за властивості і додаткові бонуси на додачу. Виграє той, хто набирає найбільшу кількість балів.

 • Час гри 40-60
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

– 90 игровых карт
– 38 фишек еды двух цветов
– 10 фишек паразитов
– 6 фишек убежища
– 5 шестигранных кубиков
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еволюція. Випадкові мутації, рос

Еволюція. Випадкові мутації, рос

Еволюція заробила чимало нагород, для неї було створено два доповнення, вона навіть змогла стати навчальним матеріалом! Як би там не було, автор гри Дмитро Кнорре не вважає, що вона досить наукова. Він ґрунтувався на тому, що всі етапи еволюції в природному світі відбуваються випадково, і ними ніхто не керує, на відміну від того, як це робиться в грі.

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: