Еволюція (Evolution: The Origin of Species), рос

10108

Новий товар

Це палеонтологічний симулятор древніх історичних періодів у розвитку всієї живої природи! Будьте готові до всього, адже на вас чекає саме відважне і захоплююче заняття по зоології, яке ви тільки могли собі уявити!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 450,00 UAH

Сталагміти з кристалів вирощують тільки ботаніки. Ви ж давно хотіли вивести свій особливий вид тварин і брати участь в боях участі не на життя, а на смерть, правда ж?

Настільна гра Еволюція - палеонтологічний симулятор древніх історичних періодів у розвитку всієї живої природи! Будьте готові до всього, адже на вас чекає саме відважне і захоплююче заняття по зоології, яке ви тільки могли собі уявити!

Нагороди

Настільна гра Еволюція стала кращою російської грою року за версією BoardGamer.ru в 2010 році.

Трохи про гру

Безперечно, було б цікавіше, якби шкільні заняття були не теоретичними, а практичними! Саме тому Дмитро Кнорре, вчений-біолог з МГУ, і придумав Еволюцію. Не так, звичайно, як Дарвін, але вийшло дуже навіть яскраво. Гра, заснована на ідеї еволюції Дарвіна, здатна підкорити і дорослих, і дітей!

Автор хотів довести, що біологія - це не тільки товсті пилові підручники з шкільної бібліотеки, а чітка схема певних правил, які лежать в основі всього нашого всесвіту.

Еволюційно-стратегічний підхід

У даній грі вам потрібно буде тільки рости, їсти і розмножуватися, але це не так вже й просто, як могло здатися на перший погляд. Не забувайте, що для когось їжею можете стати саме ви!

На початку кожного раунду гравець отримує на руки 6 карток, кожна з яких є окремими тваринами або підсилюючою характеристикою живої істоти. Наприклад, для того, щоб захистити свого персонажа від небезпечних хижаків, ви можете розвинути в ньому здатності камуфлювати, тоді він буде невидимим для інших (правда, поки у них не з'явиться карта з особливим «гострим зором»). Ваша основна задача - побудувати й оснастити свою армію ембріонів (а що ви думали приховано під милою сімейної грою? :)).

«Але для чого мені потрібно захищати моїх монстрів?» - все ще не розумієте ви. Для того, що незабаром настане період годування, і якщо особини побільше будуть дуже голодні, то вони без жодного жалю зжеруть ваших вихованців. Чим ви зможете їм відповісти? «Мої ж водоплавні, а ваші - ні. Самі з вусами ». Зрозуміли нарешті? :)

Карткові голодні ігри

Тільки динозаври могли б розповісти, наскільки складно вижити в дикій живій природі. Тому, кому не дісталася їжа, доведеться померти. Деякі можуть використовувати свої запаси жиру і цим врятуватися від голоду. Невідомо, можливо, і ваші птеродактилі змогли б вижити, якби ви змогли назбирати трохи жирку? Так що, якщо побоюєтеся, що вас замучить совість, то навіть не відкривайте коробку з грою і не беріть в руки картки, а ще краще взагалі замкніться в своїй кімнаті і тихенько сидіть там.

Але тварині, яка швидко і актівно росте і еволюціонує, необхідна певна кількість корисної їжі (так само, як і учням і студентам під час сесії), тому і прогодувати таку тварину буде досить дорого. Потім багато істот просто вмирають, багатьох з'їдають істоти побільше, а у вас з'являються нові тварини з новими здібностями.

Коли медкарти пацієнтів з крейдяного періоду (картки з колоди) закінчуються, потрібно порахувати, скільки очок накопичилося у вашому розпліднику (кожна тварина, якій вдасться вижити, оцінюється в 2 бали, плюс до цього їх додаткових можливостей). Перемогу здобуде той, хто накопичить максимальну кількість балів.

Ваш особистий тераріум

Якщо ви подумали, що грати в цю гру буде цікаво лише ботаникам, значить ви не прочитали всі правила або не зрозуміли основного сенсу гри. Еволюція - це реальний бій, в якому виживе тільки найсильніший, це вам не монетки красти у суперників або букви вгадувати! У цю гру можна грати інтуїтивно і не роздумуючи, а можна ретельно продумати тактику і стратегію всіх ходів, що і робить її універсальною - вона підійде всім, кому вже виповнилося дванадцять, але ще не стукнуло дев'яносто дев'ять. Особливий захват ця гра викличе у тих, хто в школі захоплювався біологією або мріяв про власні колонії.

Також, завдяки цій грі можна розглянути еволюцію не по шкільним параграфам, а в реальності. У грі немає кровожерливих моментів, але вона здатна захопити абсолютно всіх, а її правила можна запам'ятати вже після однієї зіграної партії.

Оригінальне оформлення карток занурює в чарівний світ природного життя. Також на них є всі необхідні для гри дані, тому вам не доведеться по кілька разів лазити в буклет з правилами.

Така універсальна гра, як Еволюція, допоможе весело і цікаво провести час разом з друзями або в колі сім'ї. Тільки не здумайте ображатися на своїх суперників по грі в реальному житті. Ну, вирощували ви свого звірка кілька раундів, а він випадково його з'їв. Він же не спеціально :)

Ми пропонуємо вам спеціальне відео, за допомогою якого ви зможете швидко зрозуміти основні правила і завдання даної гри, а також розібратися, як вижити в дикій природі і не стати обідом для злих хижаків.

Резюме

Відмінний приклад правил виживання і суперництва, виконаний у формі традиційних страшилок, тепер у вашій домашній ігротеці! Як же нагодувати всіх, не ставши при цьому кормом самому? Розводити цілий розплідник або опікуватися двома-трьома найсильнішими особинами? Рішення за вами. Не забудьте лише про головне девізі гри: «пристосовуватися або загинути!»

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

- 84 карты
- 25 фишек еды
- 2 шестигранных кубика
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еволюція (Evolution: The Origin of Species), рос

Еволюція (Evolution: The Origin of Species), рос

Це палеонтологічний симулятор древніх історичних періодів у розвитку всієї живої природи! Будьте готові до всього, адже на вас чекає саме відважне і захоплююче заняття по зоології, яке ви тільки могли собі уявити!

Yes No
6 інших товарів в цій категорії: