Зменшена ціна! Экивоки. Зима, рус Збільшити для перегляду

Еківокі. Зима, рос

10655

Новий товар

Цей варіант легендарної карткової гри перетворює пояснення простих слів в справжнісіньку зимову феєрію! Зігравши одного разу в цю гру, ви вже ніколи не будете колишнью людиною - ви навчитеся загадково піднімати бров, тонко натякати, активно кивати головою, майстерно підморгувати і ще багато чого не менш корисного!

Детальніше

Ціна 344,00 UAH

-20%

430,00 UAH

Цей варіант легендарної карткової гри перетворює пояснення простих слів в справжнісіньку зимову феєрію! Зігравши одного разу в цю гру, ви вже ніколи не будете колишнью людиною - ви навчитеся загадково піднімати бров, тонко натякати, активно кивати головою, майстерно підморгувати і ще багато чого не менш корисного!

Карткова гра Еківокі. Зима - це кумедна гра, в якій гравцям необхідно показувати і вгадувати різні слова.

Беріть найкраще і від зими, і від літа

Якщо ви хочете зробити Еківокі ще більш веселою і завзятою, об'єднайте цей набір з грою Еківокі. Літо, і ваша гра стане ще більш захоплюючою!

Перед початком партії

Перед тим, як почати гру, необхідно викласти на стіл ігрове поле, а фішки учасників встановити на стартові позначки. Близько ігрового поля необхідно поставити пісочний годинник, покласти кубик, шматочок пластиліну, олівець і дві колоди карток із завданнями, які будуть відповідати кидкам кубика від одного до п'яти і коли випаде шість.

У цю гру можна грати в різних режимах: змагатися командою на команду, кожен може грати за себе або просто тет-а-тет.

Як грати

Коли настає час ходити, кожен учасник повинен кинути кубик і взяти карту з завданням з колоди. Потім потрібно перевернути пісочний годинник - тепер у вас є тільки одна хвилина, щоб розгадати, яке ж слово було загадане.

Той гравець, який буде показувати загадане слово, повинен знайти завдання, яке буде відповідати числу, що випало:

 • вимовляти слово задом наперед;
 • спробувати пояснити слово за допомогою будь-яких інших слів;
 • зобразити загадане слово за допомогою малюнка;
 • показати слово жестами;
 • пояснити слово, відповідаючи на питання інших гравців (відповіді можуть бути лише «так» або «ні»).

Якщо гравцеві пощастить викинути на кубику число шість, йому потрібно буде витягнути картку завдань-еківоків з колоди з номером шість.

Еківоки можуть бути різними

ВЕЛИКЕ ВУХО. Гравцеві потрібно стати таким чином, щоб інші учасники не могли його бачити, але при цьому чудово чули. А ось тепер ви можете використовувати найрізноманітніші звуки для того, щоб якомога точніше пояснити загадане слово. Якщо ж виявиться так, що звуків вам буде недостатньо, ви можете скористатися всім, що буде у вас під рукою і може створювати хоч якісь звуки - шваброю, свистком або чим-небудь ще.

ПЛАСТИЛИНОВА КОРОВА. На цьому етапі ви повинні озброїтися шматочком пластиліну і спробувати себе в ролі справжнього скульптора. Якщо ж ви більше любите сучасні напрямки мистецтва, то можете скористатися не простим пластиліном, а будь-якими іншими предметами: скріпками, сірниками, зубочистками, обгортками від цукерок або чим-небудь ще, що є під рукою. Спробуйте зліпити задане слово. Обіцяємо, буде цікаво! 

ШТУКА. На даному етапі вам доведеться забути про існування слів із завдання і однокореневих слів і просто замінювати всі неживі іменники словом «штука», а всі одухотворені словом «істота». Це дуже непросто, але точно буде весело.

БЛІЦ. В цьому випадку необхідно вгадувати максимальну кількість слів за один раз.

ДУЖЕ ВИТОНЧЕНІ МИСТЕЦТВА. Прийшла пора спробувати свої сили і уявити себе витонченим живописцем. Спробуйте зобразити загадане картину або використовуйте силу фарб, щоб намалювати загадане слово.

ЖИВОПИС ЖЕСТІВ. Якщо вам вже недостатньо пластиліну або фарб, скористайтеся іншими учасниками: спробуйте зробити з гравців скульптуру або розставити їх таким чином, щоб вийшла картинка як в оригіналі, яка вказує на автора або назву.

ХТО НА ФОТО? Постарайтеся показати іншим гравцям фотографічну підказку, не використовуючи при цьому жести, букви і цифри.

МУЛЬТЯШ. Тут на коні будуть всі майстри жестів і знавці мультиків, фільмів, а також телепередач.

Еківокаїмо назустріч перемозі

За всі правильно відгадані слова учасники будуть отримувати по одному очку і пересувати свою фішку на одну клітинку вперед. Той, кому вдасться першому прийти до фінішу, і здобуде перемогу.

На кого розрахована гра

Гідно оцінити цю гру зможуть всі шанувальники серії Еківокі, які втомилися від одноманітності і хочуть нових цікавих і оригінальних тем. Гра Еківокі. Зима зможе внести трохи різноманітності в партію. А якщо захочете зігрітися після еківокской зими, спробуйте зіграти в нову гру Еківокі. Теплі, Лампові.

 • Час гри 45-60
 • Кількість гравців 2-11
 • Вік 16-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еківокі. Зима, рос

Еківокі. Зима, рос

Цей варіант легендарної карткової гри перетворює пояснення простих слів в справжнісіньку зимову феєрію! Зігравши одного разу в цю гру, ви вже ніколи не будете колишнью людиною - ви навчитеся загадково піднімати бров, тонко натякати, активно кивати головою, майстерно підморгувати і ще багато чого не менш корисного!

Yes No
2 інших товарів в цій категорії: