Еківоки, рос

10203

Новий товар

Чи збираєтеся вщипнути себе, так як не вірите своїм очам? Неквапливі пінгвіни повільно шльопають по напрямку до горища ... Не дивуйтеся, ви не сходите з розуму. Просто ви потрапили на збіговисько любителів еківоків - цікавої настільної гри, яка зуміла підкорити багатьох ігроманів!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 750,00 UAH

Відійдіть, Аліаси, Крокодили і Актівіті створили цікаву і незвичайну настолку для креативних гравців. Ця настолка створювалася з почуттям гумору, до того ж вітчизняним виробником! Еківоки - це новинка в світі настолок, яка зможе надовго захопити гучну і веселу компанію!

Детальніше про гру

Неймовірне поєднання найрізноманітніших завдань на імпровізацію, в яких зустрічаються дивні і смішні слова або поєднання слів. Деякі з них зможуть зрозуміти тільки наші співвітчизники - наприклад, та ж «хрущовка» або що-небудь подібне. Крім того, ігрове поле доповнюють цікаві і смішні авторські ілюстрації, і милі пінгвінчікі, які замінюють кубики льоду. Все це і є захоплююча і цікава гра Еківокі!

Якщо ви є затятим шанувальником веселих настолок для яскравих вечорів типу Codenames, то Еківокі підійде вам просто ідеально! Ця забавна гра не зможе залишити вас байдужими, адже грати в неї ви зможете і великою кількістю людей (при цьому потрібно буде розділитися на команди), і з декількома друзями, і в односторонньому порядку.

Як і у всіх інших настільних іграх подібного плану, щоб виграти, вам необхідно дістатися до фінішу раніше за всіх, а в грі Еківокі це означає, що ваш пінгвін повинен дістатися до ... горища. Для швидкого просування до бажаної мети вам потрібно буде кидати кубик, який і визначить, яке слово ви будете пояснювати, і як саме ви будете це робити.

Цифра на кубику буде позначати, яким чином ви будете пояснювати ваше слово: описувати його синонімами, вимовляти слово задом наперед, щоб інші учасники змголи повторити його, заспівати пісеньку, в якій є це слово, намалювати це слово, показати слово за допомогою жестів або пантоміми , або просто відповідати ствердно чи негативно на питання щодо задуманого слова. Цифра на межі кубика також вкаже, скільки кроків вперед ви зможете зробити, якщо хто-небудь зможе вгадати, чому ж це ви вже кілька хвилин до ряду горланили дивні пісеньки, намагаючись натякнути на словечко «піонервожата».

Крім першочергових завдань, фігурка пингвинчика на своєму шляху може потрапити на особливі клітини. Одна з таких, на якій, наприклад, зображена буква «Е», зможе змусити витягати карту зі спеціальної колоди і виконувати завдання, яке там позначено. Це може бути зображення фрази «Щит і Меч» за допомогою жестів. Чи під силу вам таке, а? :)

Крім того, в цій настолці є ще один тип клітин - аукціон. Всі учасники можуть вгадувати загадане слово, але бали при цьому дістаються тому, хто здогадається першим). Цікавим моментом буде і «вредина» - якщо вашій команді вдасться виконати завдання, то ви пересунетесь вперед, а всі команди супротивників повинні будуть повернутися на одну клітку назад. Клітка «карма» ще цікавіше - команда повинна буде переміститися назад, якщо не виконає завдання.

Не варто забувати і про те, що всі картки в цій грі мають дві сторони, на кожній з яких є завдання. А якщо вам все ж вдасться запам'ятати всі слова з цих карток (в такому випадку грати в Еківокі вам доведеться цілодобово), то на офіційному сайті даної гри ви зможете знайти додаткові картки. Безкоштовно.

Еківоки - нехай і маленький, але значущий крок у розвитку всієї світової індустрії ігор, але в нашому ігровому просторі - подія істотна, здатна привернути знімання багатьох настольщиків. З усією впевненістю можна заявити, що Еківокі - це унікальна гра, створена спеціально для загадкової російської душі, і абсолютно незрозуміла для всіх інших. При створенні цієї гри автори врахували всі тонкощі російської мови і підібрали найцікавіші фрази і вирази, які зрозумілі лише російській людині. Завдання мають своєрідний колорит і експресивне оформлення. Все це робить дану настільну гру по-справжньому унікальною - такою, з якою ви, напевно, ще ніколи не зустрічалися :)

Крім того, існує і дорожня версія гри, яку ви можете взяти з собою куди завгодно.

Підведемо підсумки

Еківоки - надзвичайно цікава гра з розряду Актівіті, з вибоїнами як знаменита російська дорога, і близька душі як берізка або бутерброд з ікоркою. Ця гра змусить ворушитися абсолютно будь-яку компанію, навіть саму нудну. Це креативна настолка для тих, хто знає безліч синонімів до фрази «пільговий проїзд» або зможе без слів зобразити, як же виглядає фраза «паскудне нині літо» :)

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-12+
 • Вік 16-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

–  4 фишки
–  кубик
–  песочные часы
–  300 карточек
–  правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еківоки, рос

Еківоки, рос

Чи збираєтеся вщипнути себе, так як не вірите своїм очам? Неквапливі пінгвіни повільно шльопають по напрямку до горища ... Не дивуйтеся, ви не сходите з розуму. Просто ви потрапили на збіговисько любителів еківоків - цікавої настільної гри, яка зуміла підкорити багатьох ігроманів!

Yes No
5 інших товарів в цій категорії: