Дженга 54 Градуса (Алкогольна Вежа)

10285

Новий товар

Тепер же класична Вежа обзавелася близнюком в особі веселої і відчайдушної алкогольної гри 54 градуси, яка, як зрозуміло з назви, неодмінно підвищить градус божевілля і стане прикрасою на всіх вечірках!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 620,00 UAH

Відома настільна гра 54 (Вежа), або Дженга, або Джанга, або «ну така, з деревинками», що полюбилася багатьом та назавжди увійшла в душі багатьох любителів настільних ігор і надовго оселилася на їх полицях. Це легко пояснити тим, що досить прості і зрозумілі всім правила (а це одна з умов успіху настільних ігор, які створюються для гучних і завзятих вечірок - прямий тому доказ легендарна гра Codenames), майже «безсмертні» складові і захоплюючий ігровий процес роблять цю гру однією з найбільш цікавих і затребуваних в світі настолок.

Тепер же класична Вежа обзавелася близнюком в особі веселої і відчайдушної алкогольної гри 54 градуси, яка, як зрозуміло з назви, неодмінно підвищить градус божевілля і стане прикрасою на всіх вечірках!

Детальніше про гру

Продумати культурну розважальну програму для вечірок не завжди легко. Трапитися може все, що завгодно - тамада може піти на лікарняний, фокусник-ілюзіоніст зламати ногу, а гості так і зовсім не захочуть потрапляти ручкою в пляшку (а це вельми популярний конкурс практично на всіх вечірках!). І тоді всім залишиться лише їсти бутерброди з благородними особами, запивати їх смачними алкогольними напоями, розглядати сусідів по смутному застіллю і припускати, якою може бути погода на День Конституції.

Алкогольна Вежа - це справжня Вежа шуму і гарного настрою!

Тепер вам не потрібно вистрибувати з штанів, щоб вам і вашим друзям було весело на вечірці, мета якої просто випити по парочці алкогольних коктейлів і обговорити останні події. Тепер для розваги у вас є просто божевільна і неймовірна настолка Вежа 54 градуси, яка нікого не залишить байдужим!

Ця нова версія всім відомої і улюбленої гри має ті ж складові: упаковка з мінімалістичним дизайном, що нагадує класичний смокінг, і колекція з п'ятдесяти чотирьох брусків з дерева, які в цій грі (на відміну від усіх попередніх аналогів) має привабливий аромат копчених ковбасок або приємної парної баньки.

Не подумайте, брусочки з гри 54 градуси зроблені не з розпиляної лазні або коптильні, творці просто вирішили випалити з обох сторін брусків піктограми і правила, які стануть забавним доповненням до і так небезпечного та непередбачуваного процесу гри, і перетворять його в справжні алкогольні пригоди.

54 градуси - настолка для сміливих і вправних!

Гранично прості завдання (рівень їх складності безпосередньо залежить від тверезості гравців на момент гри) роблять традиційну гру, розраховану на вміння вправно збирати невеликі предмети і утримувати рівновагу, по-справжньому веселим і захоплюючим заняттям і своєрідними алкогольними фантами, виконувати які одне задоволення.

Так, наприклад, піктограма із зображенням мордочки оленя називається Рудольф, і її завдання полягає в тому, щоб зробити забійний коктейль з усього того, що знаходиться в стаканах і келихах учасників, а пити його доведеться тому, кому пощастило дістати цей брусочок з рогатими тваринам . А ось піктограммка фотоапарата на одному з брусків значить, що гравцям потрібно сфотографуватися, але при цьому відтворити сюжет, який вказаний на брусочку (наприклад, «Президент і охоронці» або що-небудь цікавіше).

На брусках зображені не тільки піктограми, а й короткі умови, які повинні бути виконані перед тим, як поставити випавший брусочек на верхівку башточки: пити повинні тільки дівчата, пити будуть тільки чоловіки, сказати тост гравцеві, який сидить по ліву руку від вас, придумати вірш або що-небудь ще в такому дусі. Іншими словами, з цією грою вас чекає різноманітність завдань і правил, виконуючи які, дуже складно не забути про основну мету гри - побудувати красиву, високу і стійку вежу.

Якщо ви хочете прикрасити свою вечірку захоплюючою і веселою грою з доступними правилами, пояснення яких займе всього пару хвилин, і яка зможе розвеселити всіх повнолітніх гостей і позбавити вас від необхідності організації веселощів і розважальної програми для вечірки, то настолка 54 градуси прекрасно доповнить ваше застілля, ситна вечеря і наповнені смачним алкоголем келихи.

Найголовніше, щоб на ранок гравців не замучив головний біль.

Резюме

Настолка 54 градуси - це алкогольний варіант улюбленої всіма Вежі (або Дженга), в якій гравцям необхідно не просто діставати дерев'яні брусочки з низу вашої вежі і ставити їх наверх, поки вся вежа не впаде, але ще і постаратися виконати завзяті завдання-фанти. Розумне рішення для організації дозвілля галасливій компанії з повнолітніх любителів весело провести час!

 • Час гри 10-20
 • Кількість гравців 1-11
 • Вік 18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Дженга 54 Градуса (Алкогольна Вежа)

Дженга 54 Градуса (Алкогольна Вежа)

Тепер же класична Вежа обзавелася близнюком в особі веселої і відчайдушної алкогольної гри 54 градуси, яка, як зрозуміло з назви, неодмінно підвищить градус божевілля і стане прикрасою на всіх вечірках!

Yes No
7 інших товарів в цій категорії: