Бестселер Дополнение к игре Древний ужас - Знамения коркозы Збільшити для перегляду

Древній жах - Знамення коркози (доповнення), рос

10202

Новий товар

Справжня епідемія божевілля охопила всю земну кулю. Місячне сяйво позбавляє розуму поетів і художників, а таємничий спектакль зводить з розуму всіх, хто його подивився. Невимовний прокидається від сну, і його прокляте місто проривається в нашу реальність. Це гряде Загублена Каркоза!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 715,00 UAH

Вам все частіше здається, що цей знак ви бачите всюди - в нудних і сумних виразах облич перехожих, в нечіткому відображенні в дзеркалі, в далеких пейзажах і навіть в сонячному світлі або повільному мерехтінні зірок. Іноді ви маєте доступ до цього знаку навіть у сні і неймовірно страждаєте від цього, адже він поглинає вас цілком. Можливо, відвідавши п'єсу «Король в жовтому» ви зможете звільнитися від цих мук і нарешті відповісти на всі свої питання, які вже давно не дають вам спокою. До речі, завтра відбудеться остання постановка цієї п'єси, і її ніяк не можна пропускати!

Але не варто розслаблятися, чорна магія гри Древній жах. Знамення Каркози вже вторгається у ваше життя! Жахи стануть непомітно розповзатися по всьому світу до тих пір, поки не захоплять його цілком.

Знамення Каркози - це ще одне доповнення для всім відомої настолки ДРЕВНІЙ ЖАХ. Тут учасники зустрінуться з ще одним втіленням вселенського кошмару в особі Хастура, Неназиваємого. До речі, шанувальники Лавкрафта раніше вже зустрічалися з ним - в жаху Аркхема. Король в жовтому.

У цьому доповненні він знову прийде в світ людей, і зупиняти його знову доведеться дослідникам, які повинні будуть розгадувати чергові загадки і боротися зі своїми страхами.

Зверніть увагу на те, що для цього доповнення потрібна базова версія гри, так як без неї Ви не зможете використовувати дане доповнення.

Шепіт в тінях

Доповнення вводить в гру ще одного Древнього. Втім, Хастур трохи відрізняється від своїх попередників, які також прагнули захопити світ. Він не розраховує на свою прислугу, тварі йому не спільники. Цей Древній не потребує грубості культіста й не вдається до допомоги монстрів - він особисто розправляється з тими, хто стоїть у нього на шляху. При цьому божевілля Хастура розповзається по всіх куточках світу і наповнює жахом уми навіть найсильніших і стійких.

У цьому доповненні протистояти злу будуть нові герої - дослідники, четвірка персонажів з унікальними здібностями. Розгадати таємниці Древнього стане дуже складним завданням! У коробці з грою ви знайдете картки древніх міфів, особливих станів, унікальних предметів, потужних заклинань і артефактів, зустрінетеся з новими чудовиськами, яких ще не бачили в попередніх доповненнях.

Битва з Хастуром

Древній жах. Знамення Каркози - це чудове доповнення до базової грі, яке напевно оцінять справжні шанувальники цього ігрового всесвіту. Для того, щоб отримати перемогу над Хастура, вам доведеться чимало попрацювати. Але інакше ніяк не можна! Вам потрібно знайти розгадку до його таємниці ...

Мало хто захоче зійти з розуму, чи не так? Чи зможете ви здолати Великого Древнього, шаленого Виплодока Альдебарану і Господаря містечка Каркоза? Може бути, його божевілля вже довело до божевілля рідних і близьких дослідників, і вони в агонії здатні на все, навіть пронизати ножем серця своїх героїв ...

Для гри вам знадобиться базовий набір «Древнього жаху»

 • Час гри 120-240+
 • Кількість гравців 1-8
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Містика
 • База Доповнення

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Древній жах - Знамення коркози (доповнення), рос

Древній жах - Знамення коркози (доповнення), рос

Справжня епідемія божевілля охопила всю земну кулю. Місячне сяйво позбавляє розуму поетів і художників, а таємничий спектакль зводить з розуму всіх, хто його подивився. Невимовний прокидається від сну, і його прокляте місто проривається в нашу реальність. Це гряде Загублена Каркоза!

Yes No
7 інших товарів в цій категорії: