Йорш, рус (Ёрш)

10283

Новий товар

Гра Йорш придумана спеціально для того, щоб будь-яка нудна вечірка стала веселою, а весела - по-справжньому Ульотна! Тому не забудьте взяти з собою цю настолку, адже вона з легкістю поміститься в кишені, та й коштує зовсім недорого!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 315,00 UAH

Збираєтеся поїхати з друзями за місто або провести вечір вдома? Це просто чудово! А ви прихопили з собою Йорш? Невже забули ?! Так як же ви будете веселитися?

Настільна гра Йорш придумана спеціально для того, щоб будь-яка нудна вечірка стала веселою, а весела - по-справжньому Ульотна! Тому не забудьте взяти з собою цю настолку, адже вона з легкістю поміститься в кишені, та й коштує зовсім недорого!

Коротко про гру

У комплект гри Йорш входять лише карти, але не прості, а справжнісінькі алко-картки! Всього їх в грі дев'яносто чотири, на них написані різні завдання. Чи не складно зрозуміти, в чому полягає гра: кожен гравець тягне картку із завданням, яке згодом її виконує. Якщо він не може зробити це, то повинен випити штрафну! Вдалося виконати - отримує бали тверезості і спеціальну бонусну картку (всього їх сорок вісім штук).

Як грати

Перед тим, як почати гру, потрібно ретельно перетасувати карти, на яких написані завдання, і карти Білих ведмедів (про них розповімо трохи пізніше). Визначтеся, що ви будете пити в процесі гри, і чим закушувати, так як по ходу гри вже не зможете змінити обраний напій або закуску. Також домовтеся, скільки потрібно буде випити як штрафний при невиконанні завдання.

Ну що ж, можна приступати! Першим гравцем стає учасник, який на початок гри буде самим тверезим. Пробуйте уявити, що цим щасливчиком опинитеся ви (малоймовірно, звичайно, але все ж).

Отже, вам потрібно витягнути карту із завданням. Наприклад, потрібно розповісти казку про Репку від імені самої Ріпки або перерахувати всі букви алфавіту з кінця, причому починаючи не з м'якого знака, а з літери «Е». Сенс гри в тому, щоб веселилися абсолютно все.

Кожен гравець сам робить свій вибір - випити штрафну або спробувати впоратися із завданням. Якщо завдання буде виконано, гравцеві будуть нараховані бали тверезості, які вказані на картці із завданням, і він зможе отримати одну з бонусних карток.

Бонусна картка практично козирна. З її допомогою ви зможете прикольнуться над суперником. Наприклад, змусити його виконати пісню чи вщипнути когось, або ще що-небудь. А буває і навпаки, бонусна карта може дати гравцеві можливість відмовитися від якогось завдання, якщо в ній це зазначено.

Також в наборі є картки Білого ведмедя. Коли гравець тягне одну з таких карток, він стає справжнім щасливчиком! Гравець повинен чітко і голосно повідомити всім новину: «Ведмідь прийшов!» Після цієї фрази всі учасники гри, крім власника картки Білого ведмедя, повинні швидко пірнати під стіл. Того, хто впорається повільніше всіх, схопить ведмідь, і йому доведеться пити штрафну! Потому, як той, хто програв буде визначений, треба так само голосно оголосити: «Ведмідь пішов!». Після цього всі учасники зможуть знову вибратися зі свого підстольного притулка.

Досвідчені настольщікі відзначають, що після того, як ведмідь приходить в четвертий або п'ятий раз, вилазити з-під столу стає все складніше, і не всі на це здатні. Ну а що ж ви думали - пити треба менше!

В принципі це все! Основне ми розповіли, а ось подробиці прочитаєте в буклеті з правилами і на самих гральних картах!

У чому суть гри

Йорш - це той варіант настолки, в якій на сто відсотків працює принцип «Головне не перемога, а участь». Але якщо до закінчення ігрового процесу хтось із гравців зможе порахувати бали тверезості і порівняти отримані цифри, то перемога дістанеться тому, у кого їх виявиться найбільша кількість. Якщо, звичайно, ви зможете ще рахувати ...

 • Час гри 30-40
 • Кількість гравців 4-9
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Йорш, рус (Ёрш)

Йорш, рус (Ёрш)

Гра Йорш придумана спеціально для того, щоб будь-яка нудна вечірка стала веселою, а весела - по-справжньому Ульотна! Тому не забудьте взяти з собою цю настолку, адже вона з легкістю поміститься в кишені, та й коштує зовсім недорого!

Yes No
29 інших товарів в цій категорії: