Бестселер Настольная игра Эродит Збільшити для перегляду

Еродіт, рос

10115

Новий товар

Все вірно, ніяких помилок, саме так і вимовляється - Еродіт. Перша гра в світі, що дозволяє перевірити свою еродіцію!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 449,00 UAH

Більш того, це перша і поки єдина в Україні освітньо-сексуальна гра, хоча, за великим рахунком, сексуального тут дещо більше, ніж освітнього. І все ж авторам гри цілком вдалося обернути сексуальні і околоінтимні теми в справжню і безбашену гру! Пристрасті, секс, любов і інші відносини - в одній коробці! Пікантним підтекстом тут просякнуте абсолютно все!

До речі, гра Еродіт має на своєму борту позначку в «18+» і грати в неї, не досягнувши цього віку, не рекомендується. Вона багато чим відрізняється від серії ігор Фанти, але все ж до повноліття ні-ні!

Геть сором!

Найкраще Еродіт підійде для вечірок - як молодіжних, так і тих, що постарше. Ця настільна гра дозволить відкинути всяке горе і скинути лушпиння комплексів. І ще один момент: це і є головною умовою гри, в іншому випадку грати в Еродіт буде нудно, а атмосфера буде натягнутою.

Для початку учасникам гри буде потрібно розділитися на команди, після чого вони отримують свій колір і фішку, якій і належить ходити. Зроблені фішки у вигляді сперматозоїдів, а трек всім своїм виглядом нагадує ... наїжачений голками кактус. Хм-м, вас щось не влаштовує?

Ходять команди по черзі. Ведучий кожної команди кидає різнокольоровий кубик і тягне карту того кольору, яка випала на кубику. Колоди не дарма відрізняються за кольором. Синя, наприклад, має завдання «пояснити», жовта - «намалювати» а рожева - «показати» ... Є також особливі картки-емоції, картки-дії і «обережно, треш!». Курйозних ситуацій надміру - тема вимагає.

Після отримання карти за хвилину ведучий повинен пояснити, намалювати або показати своїй команді вказане на картці слово або усталений вираз. У деяких випадках це буде необхідно здійснювати, відіграючи додаткову емоцію або, того гірше, здійснюючи ще одну таємну дію.

У грі Еродіт є один найголовніший секрет: чим більше ви будете соромитися і маніритися, тим менше ваших слів вгадають. Пристойних в сексуальному сенсі людей не буває, а тому не варто переживати - відірвіться на повну котушку! Відкиньте всі сумніви і додайте своїй команді побільше шансів на перемогу!

Успішно виконуючи завдання і раз за разом практикуючи акторську, ораторську і пантомімну майстерність, гравці будуть рухати свої команди вперед, відображаючи процес на ігровому треку. Переможцем буде оголошена та команда, яка першою доведе свій сперматозоїд до кінця і, так би мовити, допоможе йому вирватися назовні.

Спекотний вечір!

Настільна гра Еродіт жодного разу не вульгарна. Це весела, хоча і з перчинкою, розвага без всяких наслідків, здатна прикрасити будь-яке свято, корпоратив, день народження або вечірку. Особливим чином вона припаде на парубочу вечірку або дівич-вечір, дозволить створити невимушену атмосферу, але в той же час залишатися в рамках, розкріпачить і дозволить посміятися і повеселитися!

У певному сенсі Еродіт - це видозмінена версія знаменитої гри Активити (Activity), з ухилом у «дорослу» тему. Проявити свої таланти тут може будь-хто!

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 4-6
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еродіт, рос

Еродіт, рос

Все вірно, ніяких помилок, саме так і вимовляється - Еродіт. Перша гра в світі, що дозволяє перевірити свою еродіцію!

Yes No
29 інших товарів в цій категорії: