Зменшена ціна! Алкополия. Тур по барам, рус Збільшити для перегляду

Алкополія. Тур по барах, рос

11016

Новий товар

Настільна гра Алкополія. Тур по Барах - запальна розвага, яке передбачає не просто розпивання спиртних напоїв, а й виконання кумедних привидів і завдань, відповіді на каверзні і відверті запитання, і точно гарантує яскраве проведення часу.

Детальніше

Ціна 240,00 UAH

-20%

300,00 UAH

У світі немає нічого неможливого, згодні? Раніше, щоб що-небудь купити, доводилося їхати в магазин або на ринок, довго шукати, вибирати. Тепер можна придбати будь-яку річ або предмет, навіть не виходячи з власної квартири. А ще можна відправитися в тур по барам, не встаючи з-за кухонного столу. Як? - запитаєте ви, - дуже просто!

Настільна гра Алкополія. Тур по Барах - запальна розвага, яке передбачає не просто розпивання спиртних напоїв, а й виконання кумедних фантів і завдань, відповіді на каверзні і відверті запитання, і точно гарантує яскраве проведення часу.

Алкополія. Тур по Барам: із чого почнемо?

Звичайно ж, із запрошення друзів і покупки міцних напоїв. Автори гри вказали, що оптимальна кількість учасників від 2 до 8, але ми абсолютно впевнені, якщо у вас є більше друзів, їх теж можна покликати!

Игра Алкополия. Тур по Барам: карточки

Візьміть колоду карт, ретельно перетасуйте її і розділіть на кілька стопок (не плутати з «чарок»), і помістіть їх в центрі столу. Тепер учасники ходять по черзі. У свій хід активний гравець тягне карту з будь-якої вподобаної стопки і виконує вказане завдання. Це може бути питання, наприклад, «чому ти пішов з останнього місця роботи?», Завдання, наприклад, «просто випий» або вікторина, наприклад, «назви за 10 секунд три музичні групи». Якщо учасник справляється з випавшим (не плутати з «напідпитку») завданням, то забирає картку собі, якщо ні - хід тут же переходить до наступного гравця.

На кожній витягнутій картці вказано місце, де відбуваються дії. Це може лаунж бар, ірландський бар, британський бар, спорт бар і так далі. Всього в грі є 9 барів - 9 місць, в яких вас чекає незабутні веселощі. Настільна гра Алкополія. Тур по Барам назве переможцем не того, хто більше всіх вип'є і встоїть на ногах, а того, хто раніше за інших побуває 5 раз в одному і тому ж барі (збере 5 карток одного кольору) або встигне побувати по 3 рази в 3 різних барах (збере по 3 картки однакового кольору). Як ви розумієте, шлях до перемоги буде довгим, проте автори передбачили і деякі бонуси. Іноді в колоді будуть зустрічатися карти, ефекти яких дозволять поцупити у суперника карту потрібного вам бару або ж зробити чесний обмін. Це може допомогти не тільки вам, а й супернику, так що радимо гарненько подумати, перш ніж діяти.

Алкополія. Тур по Барам - таксі можна не викликати!

Игра Алкополия. Тур по Барам

Можливо це не настільки приваблива пропозиція, як «Гарячі тури: відпочинок в Єгипті зі знижкою 50%», однак купити гру Алкополія. Тур по Барах значить провести не менш веселий і незабутній відпочинок. Впевнені, після такої запальної вечірки, друзі тільки й будуть дзвонити і писати вам, щоб уточнити, коли знову збираєтеся, а головне - в якому барі.

Щоб урізноманітнити кожне нове свято або вечірку, можна придбати ще парочку алкогольних настільних ігор, з якими точно нудьгувати не доведеться. ЙоржВежа алкогольна і Градус виявляться кращими всякого тамади або ведучого.

 • Час гри 20-30
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Алкополія. Тур по барах, рос

Алкополія. Тур по барах, рос

Настільна гра Алкополія. Тур по Барах - запальна розвага, яке передбачає не просто розпивання спиртних напоїв, а й виконання кумедних привидів і завдань, відповіді на каверзні і відверті запитання, і точно гарантує яскраве проведення часу.

Yes No
2 інших товарів в цій категорії: