Зменшена ціна! Печенька 2.0, рус Збільшити для перегляду

Печенька 2.0, рос

10736

Новий товар

Шаланди, повні абсурду і логіки, прибутку в наш порт, а разом з ними - і компактні коробочки з азартною, підступною і логічної картковою грою Печенька! Веселе карткове протистояння з простими правилами, цікавою ігровою механікою і шаленим забавним оформленням!

Детальніше

Ціна 252,00 UAH

-20%

315,00 UAH

Шаланди, повні абсурду і логіки, прибутку в наш порт, а разом з ними - і компактні коробочки з азартною, підступною і логічною картковою грою Печенька! Веселе карткове протистояння з простими правилами, цікавою ігровою механікою і шаленим забавним оформленням!

Граючи в Печеньки, ви відчуєте себе в ролі чи то Аліси в країні Абсурду, то чи в ролі подвійного агента, який, з одного боку, повинен вистежити і знищити свою жертву, а з іншого - сам не потрапити під удар свого кровного ворога. Однак сама гра далеко не так жорстока, як здається на перший погляд: наймиліші персонажі і яскраві ілюстрації постійно будуть вам про це нагадувати.

Сама нелогічна логічна гра

На початку гри кожен учасник стане одним з шести харизматичних персонажів: Стронцієм, Персами, Косинусом, Синім, 37 або самою винуватицею торжества, Печенькою (імовірно, полуничною). Карту свого персонажа, прямо як в Мафії, необхідно заховати і не показувати нікому і ніколи, інакше іншому гравцеві, безсердечному кілеру, що йде по вашому сліду, буде занадто просто позбутися від вас. Крім карти ролі ви отримаєте набір карт із зображеннями всіх персонажів в грі (крім вашого), загадкову карту Холма і пару карт дій.

Ваша роль і визначить мету на цю гру - в залежності від неї ви будете знати, кого необхідно атакувати вам, і від кого необхідно захищатися (спеціально для цього в грі присутні карти Щита і Меча). Дізнатися круговорот персонажів в природі можна з правил або спеціальних пам'яток. Так, наприклад, в першу чергу ви дізнаєтеся, що Печенька б'є Синього, тому що синій - колір Кукі Монстра, а з огляду на нездорові прив'язаності цієї істоти до солодкої випічки, Печенька, що не страждає подібною залежністю, з легкістю подолає Синього.

Одна партія в Печеньки проходить досить швидко, але напружено. Кожен хід гравці розігрують одну карту зі своєї руки, причому карта це може бути будь-якою: карта персонажа (яка як би натякне іншим старанно пихкає від напруженої розумової діяльності гравцям, що ви - точно не цей персонаж), карта Меча або Щита (якщо ви вже здогадуєтеся, під чиєю личиною ховається ваша жертва, ну або хто обрав жертвою вас) або карта Холма, тобто, пустушка, за допомогою якої ви можете не давати суперникам підказок ще ціле коло.

Чим далі заходить нехитрий ігровий процес, тим більше інформації ви збираєте про оточуючих, дивлячись на вже зіграні ними карти. І тим ближче ви опиняєтеся до неминучого фіналу: ось-ось хтось застромить вам в спину меч, а хтось закриється від вас щитом, головне, щоб всі учасники цього трикутника зради і багаторічної ворожнечі були визначені вірно.

Хто стане самим далекоглядним гравцем?

Після того, як закінчується раунд, учасники підраховують призові очки, які розподіляються в залежності від логічності ваших рішень і трохи, зовсім трохи, від екстрасенсорних здібностей;) Якщо ви атакували свою жертву і захистилися від того, хто всю гру полював за вами, то ви отримуєте багато призових балів і всі шанси на перемогу.

Кумедне та миле оформлення гри від крутого петербурзького ілюстратора Володимира Лопатина комусь нагадає мультик Adventure Time, а комусь - комікси про Супермена. Компактна і швидка, гра Печенька буде радувати вас в будь-якій точці земної кулі, допоможе скоротати нудну лекцію, обідню перерву ну або просто дозволить відволіктися від усіх турбот і повністю зануритися в динамічний і азартний ігровий процес.


 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Казковий
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Печенька 2.0, рос

Печенька 2.0, рос

Шаланди, повні абсурду і логіки, прибутку в наш порт, а разом з ними - і компактні коробочки з азартною, підступною і логічної картковою грою Печенька! Веселе карткове протистояння з простими правилами, цікавою ігровою механікою і шаленим забавним оформленням!

Yes No
29 інших товарів в цій категорії: