Зменшена ціна! Базинга, рус Збільшити для перегляду

Базінга, рос (Базинга, Bazinga)

10668

Новий товар

Ви можете за хвилину пояснити термін «нанотехнології» під вигуки «Це СПАРТА»? Спробуйте! Занадто просто? Ок, для вас додана ускладнена версія правил. І ще: переможе пара. Хто розуміє один одного краще за всіх? Ось і з'ясуємо!

Детальніше

Ціна 380,00 UAH

-20%

475,00 UAH

«Базінга» - це гра на пояснення слів, тобто вона відноситься до одного з найбільш універсальних і улюблених гравцями party-жанрів. Плюсів у цього жанру вагон і маленький візок. Ігри на пояснення слів дуже прості в освоєнні - чудовий вибір навіть для людей, які вперше грають в настолку, а також для дітей і підлітків. Це хороша точка входу в світ настільних ігор - вже круто і захоплююче, але ще не дуже складно. Настолки в цьому жанрі відмінно підходять для будь-яких компаній та різних ситуацій, починаючи з дружніх посиденьок або тихого свята в тісному сімейному колі і закінчуючи вечіркою, де ще не все люди знайомі один з одним.

Нарешті, такі ігри корисні: допомагають легше влитися в компанію і відчути себе комфортніше, розвивають навички комунікації у дітей та підлітків, допомагають розворушити фантазію і вчать імпровізувати. Загалом - настолки в цьому жанрі дуже класні, а «Базінга» - один з найкрутіших його представників.

І чому ця гра - особлива?

Ну, почнемо з того, що в ній немає жорстких обмежень на спосіб пояснення слів. Якщо ви вже грали в настолки цього жанру, то напевно стикалися з проблемою: пояснити слово потрібно певним способом і ніяк інакше (наприклад, тому що ваша фішка опинилася на «невдалій» клітці). У «Базінга» це обмеження набагато м'якше. У кожного гравця є кілька жетонів з різними способами пояснень і для кожного слова він вибирає саме той варіант, який вважає найбільш відповідним. Число жетонів обмежено - це не дозволить гравцям кожен раз вибирати найулюбленіший спосіб пояснення.

Можна:

 • Малювати. Процес, ясна річ, нешвидкий, тому на таке пояснення відводиться дві хвилини замість однієї. А ось в інших випадках доведеться вкладатися в 60 секунд.
 • Пояснювати словами. Будь-якими, крім однокореневих із загданим - щоб здогадатися було складніше.
 • Показувати. Використовуйте будь-які жести, грайте сценки, показуйте на предмети - в загальному, робіть все, щоб інші гравці вгадали потрібне слово або фразу.
 • Зачитувати слова задом наперед. Це не так просто, як здається. І зачитувати, і вгадувати.
 • Вимовляти тільки приголосні. І все, більше ніяких підказок.

Крім того, можна провести бліц. Це особливо актуально, якщо гравець помічає, що відстав від інших, або хоче скоріше вирватися вперед. Суть завдання: за хвилину встигнути пояснити 8 слів із зеленої (найпростішої) картки одному гравцеві. За перемогу дається відразу 5 очок.

Інша особливість «Базінга» - ділитися на команди необов'язково. І це особливо круто, якщо у вас зібралася компанія з 3 або 5 чоловік. Кожен грає сам за себе!

Ще одна відмінність від багатьох ігор цього жанру: перемагає пара, хоча кожен грає сам за себе. Бали заробляє і той, хто пояснює, і той, хто вгадує. Справедливо, вірно? Тому і фішки в «Базінга» двоколірні: по одній на кожну пару гравців. Наприклад, якщо ви граєте втрьох, у кожного гравця буде дві фішки. І це додає принадність грі: можна вибирати такі пояснення, які зрозуміє конкретний гравець, щоб посунути вперед потрібну фішку.

А ще плюси є?

Звичайно.

Більше 1700 слів і фраз для пояснення - це дійсно багато. Є три рівні складності карток. До того ж жетони зі словами мають темну і світлу сторону - і гравці заздалегідь домовляються, яку будуть використовувати. Навіть граючи в одній і тій же компанії, ви не втомитеся від цієї настолки і не почнете «спотикатися» через повтори ще дуже і дуже довго.

У «Базінга» є картки бугагашеньок, які ускладнюють гру і завжди діють проти того, хто їх витягнув. Наприклад, комусь доведеться старанно посміхатися під час пояснення слова - і так, це непросто, але зате сміховинно смішно для оточуючих.

Крім того, для самих затятих шанувальників жанру була додана особлива версія правил, яка значно ускладнює партію. Гравці можуть варіювати умови на свій розсуд. Навіть зігравши кілька десятків партій, ви не втомитеся від «Базінга»!

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Базінга, рос (Базинга, Bazinga)

Базінга, рос (Базинга, Bazinga)

Ви можете за хвилину пояснити термін «нанотехнології» під вигуки «Це СПАРТА»? Спробуйте! Занадто просто? Ок, для вас додана ускладнена версія правил. І ще: переможе пара. Хто розуміє один одного краще за всіх? Ось і з'ясуємо!

Yes No
22 інших товарів в цій категорії: