Зменшена ціна! Или то, рус Збільшити для перегляду

АбоТе, рос (ИлиТо)

10321

Новий товар

Чарівна гра АбоТе - це чудові ключ-карти, які зможуть відкрити всі таємні двері свідомості ваших суперників і випустити все те, про що ви і не здогадувалися.

Детальніше

Ціна 192,00 UAH

-20%

240,00 UAH

Що може виявитися крутіше - вміння літати або проходити крізь стіни? Чи зможете забрати життя у незнайомої вам людини, щоб зберегти будь-яку частину свого тіла? У настолці АбоТе (ИлиТо) ви знайдете безліч складних питань, обговорювати які суцільне задоволення. І все це може тривати від декількох хвилинок до години, а то й довше!

Детальніше про гру

АбоТе - дуже цікава гра і по-справжньому чарівний спосіб зміцнити дружбу і пізнати всі таємні куточки чужої душі. Також вона чудово підійде для порятунку будь якої нудної вечірки, тривалої дружньої зустрічі і похмурого сімейного вечора. Але не думайте, що згуртувати компанію, будь вона маленькою або на цілий двір, так і легко. Щоб зробити це і знайти нових і вірних друзів серед знайомих, вам доведеться неабияк потрудитися, а, може, і посперечатися до хрипоти в голосі.

А ви думали, що все буде так просто?

Що ж являє собою настолка АбоТе?

В комплекті не просто шістдесят карток, а шістдесят конфліктних ситуацій, кожна з яких могла б зруйнувати Трою всього протягом декількох хвилин. Наприклад, на картці попастися питання: що б ви хотіли дізнатися - дату своєї смерті або те, за яких обставин ви помрете? А може і так: чого б ви хотіли більше - говорити всім тільки правду або страждати від німоти?

Баритися і шукати компроміси не можна. Вирішуйте так, як ніби то, що ви відповісте, збудеться в ту ж секунду. Страшнувато ?! Ще б!

Процес гри надзвичайно простий: учасник гри повинен витягати картку з колоди і прочитати те, що на ній записано, що не схиляючись ні до однієї версії. Після цього всі гравці по черзі (крім першого гравця) вибирають той варіант, який ближче саме для них. Часом буває дуже складно, так як ці варіанти можуть бути однаково приємними або неприємними. Також потрібно пояснити свій вибір. А вже після того, як кожен висловить свою думку, почнуться нескінченні і дикі суперечки, які можуть тривати не одну годину. Перевірено!

Всіх гравців можна розділити на дві категорії!

Протягом цих словесних (добре, якщо без втручання фізичної сили) дискусій всі гравці намагаються переконати першого гравця, що саме їхня думка є правильною, і по-іншому бути не може. Гравці можуть аргументувати свій вибір і підтверджувати його життєвими прикладами, ситуаціями з кінофільмів або художніх творів, вибудовувати складні логічні ланцюжки і сперечатися до останнього подиху!

Коли всі думки і доводи будуть вислухані і обдумані, першому гравцеві потрібно буде зробити свій вибір на користь тої чи іншої думки, і сказати, чиї доводи зіграли вирішальну роль в його виборі. Якщо ж вам все ж вдасться переконати провідного в тому, що жити самостійно крутіше, ніж під опікою батьків, то ви станете щасливим володарем призового бала (а може цукерки або печиво ... як пощастить).

Це і є всі правила гри. Ви і самі бачите, що розповісти їх не складно на відміну від того, як складно переконати одного, що краще бути правдорубом, ніж закоренілим обманщиком. Чи не так? Ви вже починаєте придумувати незаперечні аргументи? Тоді ви повністю готові до того, щоб по-новому пізнати своїх друзів і знайомих, знайти тарганів в їх головах і дістати всіх скелетів з найдальших шаф.

Компактна, цікава і дуже цікава гра АбоТе - це не просто набір з шістдесяти карток, але і шістдесят оригінальних причин зібратися разом з друзями і з'ясувати, хто ж з вас найпереконливіший.

Резюме

Чарівна гра АбоТе (ИлиТо) - це чудові ключ-карти, які зможуть відкрити всі таємні двері свідомості ваших суперників і випустити все те, про що ви і не здогадувалися.

Ця пропозиція непростого вибору і прекрасний привід ще раз усвідомити, що всіх людей можна розділити на дві категорії!

Приємної гри!

 • Час гри 20-40
 • Кількість гравців 3-12+
 • Вік 18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

АбоТе, рос (ИлиТо)

АбоТе, рос (ИлиТо)

Чарівна гра АбоТе - це чудові ключ-карти, які зможуть відкрити всі таємні двері свідомості ваших суперників і випустити все те, про що ви і не здогадувалися.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: