Твістер (Twister, Snorter)

10305

Новий товар

Під час гри в Твістер ви зможете показати всім учасникам, як сильно ви можете розтягнутися і яким спритним можете бути. Причому показати все це дуже незвично і оригінально.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 200,00 UAH

Завдання ведучого - крутити дзига, щоб визначити, яка рука або нога (ліва або права) повинна буде переміститися на коло певного кольору на килимку.

Твістер - кумедна і цікава гра, в ній гравці зможуть захоплюватися гнучкістю один одного і милуватися тим, як гравці переплетуться в неймовірно складних і незручних позиціях, як вони будуть намагатися дотягнутися рукою або ногою до кола потрібного кольору (який вкаже ведучий), намагаючись не зачепити при цьому тіла, руки і ноги інших. Не так-то і просто, до речі.

Мета гри елементарна: втриматися і не впасти на підлогу при виконанні чергового руху! Твістер чудово підійде для гучних компаній і веселих вечірок, а також тим, хто хоче весело проводити вільні вечори. Під час гри ви зможете визначити здібності своїх суперників і дізнатися, як можуть гнутися їх тіла!

У коробці з Твістер ви знайдете спеціальний килимок (розмірами 1,25 х 1,6 метрів), ігрову рулетку і звід з правилами гри.

Супер гра для сімейного вечора!

Розважальні ігри завжди були популярними. Пояснюється це тим, що в них можна грати командою, тобто нудно не буде нікому. Подібні командні ігри добре об'єднують людей, адже спільні дії швидко зближують і можуть згуртувати навіть саму різношерсту компанію.

Ця гра відразу ж після появи стала одним з найважливіших елементів розваг галасливих компаній. Основною відмінністю Твистера від стандартних настільних ігор є його спрямованість на активне проведення часу і спорт. У цій грі можна показати суперникам всю свою гнучкість і спритність!

Розважальні проекти створюються для задоволення та гарного настрою, і з цим Твістер справляється на всі сто відсотків! Під час гри учасники можуть приймати такі смішні і забавні позиції, що стає неможливо стримати сміху! Правила гри при цьому елементарно прості: на підлогу кладуть килимок (входить в комплект), на якому зображено чотири ряди кіл одного кольору (по шість у кожному ряду). Наперед вибраний ведучий повинен розкручувати рулетку таким чином, щоб її стрілки зупинялися на різних секторах. Наприклад, «зелений колір - права рука».

Мінімальна кількість гравців - двоє людей. Переможцем стане той, кому вдасться встояти на килимку і не впасти. Щоб відчути, як це весело і забавно, просто купите Твістер!

На кого розрахована гра

Твістер - це різновид спортивної гри, для якої знадобитися витривалість і гнучкість. Ця гра може стати чудовим варіантом веселого проведення часу. Сподобається вона і любителям спортивних ігор та змагань.

Невелика, компактна коробка дозволить без проблем зберігати її в домашній колекції і брати з собою на пікніки і в походи до друзів. Вона чудово підходить і дорослим, і дітям та послужить не тільки розвагою, але і хорошим комплексом фізичних вправ для зміцнення здоров'я.

Купивши Твістер, ви не помилитеся у виборі! Він з великою часткою ймовірності стане вашою сімейною традицією і зможе прикрасити самі нудні вечори, дощові дні і просто розвеселити і підняти настрій!

 • Час гри 20-40
 • Кількість гравців 3-11
 • Вік 6-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

– коврик (1,25*1,6м)
- рулетка
- правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Твістер (Twister, Snorter)

Твістер (Twister, Snorter)

Під час гри в Твістер ви зможете показати всім учасникам, як сильно ви можете розтягнутися і яким спритним можете бути. Причому показати все це дуже незвично і оригінально.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: