Вуду (Vudu), укр

10213

Новий товар

Це цікава і захоплююча гра, яка розрахована на веселу й гучну компанію. У цій грі ви зіткнетеся з чорною магією, яка здасться вам справою цікавою і забавною. Накладайте прокляття на ворогів і смійтеся скільки вам завгодно, адже все вже починається!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 597,00 UAH

Тільки уявіть, що в своїх руках ви тримаєте рецепт справжнього прокляття ... Дивіться на нього, а всі його складові цілком реальні - лапа ворони, крила летючих мишей і череп. А у вас щось на кухні все це як раз є! А діє це прокляття просто неймовірним чином - людина, на яку його накладають, починає похрюкувати, немов справжній поросятко. Як же утриматися і не накласти таке? !! А особливо, якщо до вас в руки потрапило безліч таких кумедних і смішних прокльонів, та ще й справжня лялька Вуду.

Настільна гра Вуду - це цікава і захоплююча гра, яка розрахована на веселу й гучну компанію. У цій грі ви зіткнетеся з чорною магією, яка здасться вам справою цікавою і забавною. Накладайте прокляття на ворогів і смійтеся скільки вам завгодно, адже все вже починається!

Перед початком гри

Гравці, які перетворюються в магів, повинні поставити фішки на спеціальний трек очок. Потім необхідно взяти по одній картці прокляття, а всі інші картки повинні залишитися в колоді і лежати тильною стороною до верху. Поруч з цією колодою розташовують колоду карток з постійними прокльонами і колоду з картками-артефактами.

Перший учасник гри бере куклу Вуду і п'ять кубиків з інгредієнтами. Ось і початок шабашу!

Як грати

Учасники гри повинні виконувати наступні дії:

Перше - кинути кубики для того, щоб зібрати всі необхідні компоненти зілля для прокляття. Після того, як кубики кинуті, потрібні відкладаються, а що залишилися можна перекинути ще раз. Кожен може перекидати, скільки він захоче, але з кожним разом у нього буде ставати на 1кубік менше.

Друге - насилати прокляття і виконувати інші дії. Після того, як компоненти для прокляття, які вказані на одній з карток, які перебувають в руці гравця, зібрані, він отримує можливість накласти це прокляття на будь-якого зі своїх супротивників. Як тільки прокляття наклали, учаснику, якого прокляли, необхідно в обов'язковому порядку робити те, що було вказано на картці. В іншому випадку йому загрожує штраф. А той учасник, якому вдалося накласти прокляття, може перемістити свою фішку вперед і отримати довгоочікувані переможні очки.

Якщо ж у гравця залишилися кубики, які він не використав, він має право придбати (взяти з колоди) ще картки проклять або картки артефактів. Ці картки можуть розігруватися відразу ж після виконання їх ефекту.

Потім учасник повинен передати ляльку Вуду та хід гравцеві, який знаходиться з лівої сторони. В грі перемагає учасник, якому вдасться першому набрати одинадцять очок.

Постійні прокльони

Гравці можуть накладати на своїх суперників прокляття, які володіють короткостроковим ефектом, чітко зазначеним на картці. Наприклад, гравцеві може бути загадане співати пісню, передаючи ляльку Вуду противнику. Більше небезпеки є закляття, які носять постійний характер. Позбавлятися від них дуже складно. А ось заробити таке прокляття можна при перетині фішкою гравця клітинки, на якій зображений череп. Якщо комусь із гравців доведеться провести всю гру, схрестивши руки, то цього не уникнути!

На кого розрахована ця гра?

Вуду - це кумедна і цікава гра, яка прекрасно підійде для гучних компаній, так як вона здатна подарувати купу позитивних емоцій і заряду енергії. І нічого, що прокляття не справжні, але вони веселі і забавні.

До речі, вам можуть сподобатися і інші схожі гри - Крагморта, Та, Темний Володар, Уга Бугу та інші.

 • Час гри 20-40
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Містика
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 36 карт проклятий
 – 10 карт постоянных проклятий
 – 13 карт артефактов
 – 6 фишек игроков
 – 5 кубиков ингридиентов
 – 1 кукла вуду
 – 1 карта цели
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Вуду (Vudu), укр

Вуду (Vudu), укр

Це цікава і захоплююча гра, яка розрахована на веселу й гучну компанію. У цій грі ви зіткнетеся з чорною магією, яка здасться вам справою цікавою і забавною. Накладайте прокляття на ворогів і смійтеся скільки вам завгодно, адже все вже починається!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: