Бестселер Настольная игра Нечто (StayAway!) Збільшити для перегляду

Щось (StayAway!), рос

10128

Новий товар

Психологічна настільна гра, що вселяє нестримний жах, та здатна спокійний і тихий вечір перетворити на справжнісінький кошмар! В кого з ваших друзів вселилось Щось, і чи є у нього однодумці? А може, воно вже заразило всю команду?

Ну ж, панове археологи! Необхідно очистити світ від цієї гидоти!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 299,00 UAH

Трохи про гру

Експедиція вийшла не зовсім такою, як очікувалося. Трапляється дуже багато дивного, і немає ніяких сумнівів - в команду спромігся затесатися хтось сторонній і з недобрими намірами ... Приголомшлива модифікація знаменитої Мафії змусить вас без залишку підключитися до пошуку загадкового Щось, захопить всі ваші думки, залишивши крутитися в голові лише одну єдину думку: «Довіряти нікому не можна, адже заражений може бути кожен!».

Страхітлива настолка для лукавих гравців зі сталевими нервами

Чужинець, який захопив тіло одного з ваших підлеглих, планомірно заражає і всіх інших, і ваше першорядне завдання - вивести його на чисту воду і обдати з вогнемета. Втім, знайти Щось не так-то й складно, а ось самому при цьому не підхопити заразу вже складніше. Тварина-то заразна! І раптом ви останній, хто ще тримається на плаву, і вся експедиція вже під контролем чужака ... Ця клята гра не дасть відсидітися в кущах нікому!

Мета гравців - визначити, в кого з них вселилось Щось, а самого чужака - заразити всіх здорових людей. Кожен раунд розділений на три етапи: гравець бере одну карту з основної колоди, після чого в закриту розігрує картку з руки, передаючи її сусіду, а той в свою чергу передає свою картку вам. Отримуючи в ході такого обміну Зараження, саме час подумати над допомогою свого пана. Завжди говорите правду або, навпаки, блефуйте, але ні в якому разі не показуйте, які карти у вас на руках!

Ігрова колода складається з карток двох типів - це Події і Паніка. Серед перших можна знайти найрізноманітніші ситуації, в тому числі і підлі Зараження. Витягаючи таку картку із загальної колоди, автоматично заразу ви не підхоплюєте, проте як пояснити ситуацію решті команді, якщо при цьому отримаєте картку туманячу розум «Віскі», що вимагає розкрити присутнім всі отримані карти? Готуйте пояснення заздалегідь, причому краще кілька відразу і блефуйте відчайдушно.

До фіналу картки Зараження можуть виявитися на руках у більшості присутніх, але це не означає зовсім нічого, і Щось можна так і не знайти.

Паніка з усіма наслідками, що випливають

В ході гри нерви тріщать по швах, і цілком природньо, якщо хтось раптом псіхане і обіллє вас з вогнемета - так би мовити з превентивних міркувань. Нерви тут - головна ігрова валюта, і тим більш напруженими вони будуть, чим ближче до розв'язки.

Надходять на руку картки Паніки постійно сплутують збудовані плани і привносять цілий оберемок проблем. Ось-ось ви зібралися пред'явити сусідові свої підозри і вже підготували відповідну карту, як на руку прийшла Паніка, всі пересідають, а підозрюваний, посміхаючись, махає хусточкою з балкона.

Заражати гравців може тільки саме Щось, а позбутися його допоможе вогнемет. Триває гра до тих пір, поки заразне Щось, не підкорить всіх здорових гравців або поки самі гравці не спопелять Щось. Або щось.

Хто ж ти такий ?!

Відчути весь жах гри можна мінімальної командою з чотирьох чоловік, а максимальне число учасників - дванадцять. Причому чим більше нещасних, тим буде веселіше. Підійде гра навіть самим новеньким з новачків, лише поверхово знайомим з оригінальною Мафією, а також досвідченим мафіозі, які бажають випробувати що-небудь новеньке. До речі, відбуваються дії в одному з улюблених місць Говарда Лавкрафта!

Грати в Щось можна по-різному. Аси психологічних настолок можуть ускладнити гру, вибравши більш зловісні правила. Але пам'ятайте: розкривати коробку з грою до 13 років можна тільки з дозволу батьків.

Як би там не було, Щось - безальтернативна гра для фанатиків фільму жахів з аналогічною назвою, шанувальників Ктулху і мафіозних інтриг. Лише відкрийте коробку - і Щось вирветься в світ, змусивши вас панічно намагатися повернути його назад. Не тут то було!

Резюме

Муа-ха-ха! Подивіться, як тремтить сусід зліва. Він думає, що Щось - це ви, і в наступному ході буде заражений. Втім, безпідставно? Ця психологічно-зловісна настолка протримає гравців в напрузі до самого кінця, змусить понервувати і облитися холодним потом!

Гра стане чудовим рішенням для дружньої посиденьки, дня народження або корпоративу. А ось улюблену бабусю з дідом краще не підключати - нерви не витримають.

 • Час гри 15-60
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация:

– 88 карт событий
– 20 карт паники
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Щось (StayAway!), рос

Щось (StayAway!), рос

Психологічна настільна гра, що вселяє нестримний жах, та здатна спокійний і тихий вечір перетворити на справжнісінький кошмар! В кого з ваших друзів вселилось Щось, і чи є у нього однодумці? А може, воно вже заразило всю команду?

Ну ж, панове археологи! Необхідно очистити світ від цієї гидоти!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: