Зменшена ціна! Медвежий Парк, рус (Bear Park) Збільшити для перегляду

Ведмежий Парк, рос (Bear Park)

10657

Новий товар

Ведмежий парк - дивовижне поєднання популярних механік! Беремо няшних ведмедиків популярних кольорів, пухнастих панд і милих коал, додаємо Пентаміно, трохи Печворк і в результаті отримуємо приголомшливий ведмежий парк, яскравий як клаптева ковдра!

Детальніше

Ціна 732,00 UAH

-20%

915,00 UAH

Ведмежий парк - дивовижне поєднання популярних механік! Беремо няшних ведмедиків популярних кольорів, пухнастих панд і милих коал, додаємо Пентаміно, трохи Печворк і в результаті отримуємо приголомшливий ведмежий парк, яскравий як клаптева ковдра!

Купа зелені і розчулення!

На початку гри кожен з гравців отримує по невеликій земельній ділянці, а також один з об'єктів за своїм вибором - Ігровий Майданчик, Торговий ряд або Туалет. При підрахунку переможних очок ці три об'єкти не враховуватимуться. Подібно річці вони відносяться до зеленої зони, а при розміщенні займуть від однієї до трьох клітинок.

Крім цього, гравці отримають можливість побудувати вольєри для своїх тварин, які займають цілих чотири клітини - вони позначені цифрами на білому тлі, тобто відносяться до білої зони. Ще більші будівлі - це вольєри, що складаються з цілих п'яти клітинок - вони позначені цифрою на помаранчевому тлі.

Ну що ж, починаємо!

Починаючи партію

Отримуючи право ходу, гравець дере об'єкт з резерву і поміщає його на свою будівельну дільницю, після чого поміщає зверху якийсь із зображених предметів. Кожен новий об'єкт потрібно розміщувати поруч з попереднім, але так, щоб при цьому він не перекривав інші об'єкти і не виходив за межі будівельної зони.

У разі, якщо гравець вирішить пропустити хід, він бере будь-який об'єкт зеленої зони на свій вибір. Коли гравець розміщує будівництво на той чи інший об'єкт будівельного майданчика, він вибирає зону, з якої буде брати черговий об'єкт.

Молоток і цвяхи

Оглянувши будівельний майданчик, що лежить перед вами, ви побачите такі предмети:

 • Біла бетономішалка. Закривши її іншим об'єктом, ви отримаєте в свій резерв об'єкт білої або зеленої зони.
 • Помаранчевий екскаватор. Чи отримуєте в резерв об'єкт з жовтої, білої або зеленої зони.
 • Зелена тачка. Помістивши на неї будь-який об'єкт, ви отримуєте право взяти в резерв будь-яку споруду із зеленої зони.
 • Обнесений парканом котлован під статую. Гравець не може забудовувати його, поки не забудує всю ділянку 4 на 4. І лише потім можна буде взяти статую ведмедя і поставити її на клітці з котлованом. Завдання складне, але цілком здійсненне і здатне порадувати гравця чималими бонусами.
 • Інженери. Гравець може розмістити поруч зі своїм поточним будівельним майданчиком новий.

Кінець будівництва

Гра автоматично закінчується, коли хтось із гравців зумів повністю забудувати 4 будівельні ділянки. Гравцям залишається підрахувати зароблені очки, визначивши всі побудовані ними вольєри, будиночки і статуї. Першість дістанеться тому, гравцеві, в чиїй скарбничці більше очок.

Досягнення

Будівництво об'єктів парку саме по собі незвично цікаво, але в парі з тайлами досягнень воно перетвориться в справжній Челенж! Викладіть в центр ігрового столу 3 тайла різної цінності. Виконуючи умови, зазначені на картці, ви отримаєте додаткові переможні очки.

Кому сподобається гра

Настільна гра Ведмежий парк - прекрасний зразок спокійної і доброї сімейної настолки. Багато в чому вона заснована на дуельному Печворк, однак таке запозичення не перетворює її в щось вторинне або другосортне. Вона надзвичайно приваблива і сподобається як гравцям початківцям, так і тим, хто прагне провести вечір в тихій і позитивній домашній обстановці.

 • Час гри 30-45
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Ведмежий Парк, рос (Bear Park)

Ведмежий Парк, рос (Bear Park)

Ведмежий парк - дивовижне поєднання популярних механік! Беремо няшних ведмедиків популярних кольорів, пухнастих панд і милих коал, додаємо Пентаміно, трохи Печворк і в результаті отримуємо приголомшливий ведмежий парк, яскравий як клаптева ковдра!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: