Бестселер Зменшена ціна! Настільна гра Сірий Кардинал (Серый Кардинал) Збільшити для перегляду

Сірий Кардинал (Серый Кардинал), укр/рос

10009

Новий товар

Завжди хотіли керувати власним царством, але вам не подобається публічність? Ми знаємо вихід з цієї ситуації, адже насправді за владними рішеннями монархів стоять скромні за посадою люди, які отримали прізвисько Сірих Кардиналів.

Детальніше

Ціна 236,00 UAH

-20%

295,00 UAH

Завжди хотіли керувати власним царством, але вам не подобається публічність? Ми знаємо вихід з цієї ситуації, адже насправді за владними рішеннями монархів стоять скромні за посадою люди, які отримали прізвисько Сірих Кардиналів. Настав час і вам приміряти на себе цю роль: грамотно вербуйте прихильників, схиляйте на свою сторону армію і придворних, і тоді королівство впаде до ваших ніг.

Короткий опис

Автори настільної гри Містеріум  вміють дуже грамотно працювати зі знайомими механіками, перетворюючи їх в самобутні і захоплюючі проекти. Цього разу з-під їхнього пера вийшла цікава швидка карткова гра з захоплюючим ігровим процесом. Вам належить перевірити свою вдачу, намагаючись схилити на свою сторону як умога більше придворних, кожен з яких володіє дивовижними здібностями, які допоможуть вам в боротьбі за владу.

Вашим завданням буде набрати якомога більше переможних очок, які нараховуються за всі стопки в вашому розпорядженні, де зібралося більше однієї людини. У свій хід ви здобуваєте собі соратників, розкриваючи карти з колоди. І головним завданням є боротьба з жадібністю, так як якщо номінал на розкритому змовникові більше ніж на попередньому, то вам нічого не дістанеться. Як бачите, все просто, найголовніше - запам'ятати чарівну цифру «п'ять», адже саме з нею пов'язані всі існуючі в цій грі обмеження, починаючи від можливої ​​кількості рядів і однакових персонажів у учасника і закінчуючи кількістю карт, які можна викласти в свій хід.

kardinal3

Інтригуюча гра для компанії

Головною родзинкою є властивості персонажів, причому активуються вони в дуже оригінальний спосіб. Справа в тому, що для використання особливостей поданих, учасник повинен мати їх у себе в такій кількості, щоб вони були як мінімум не меньше, ніж у будь-якого із супротивників. Для повного щастя найдорожчі карти мають негативні ефекти, що ще більше ускладнює шлях до перемоги і змушує шукати цікаві тактичні рішення.

Досвідчений настольщік може сказати, що він уже бачив схожу механіку в такій грі, як Острів Скарбів, але повірте нам, що це дві абсолютно самостійні гри. Завдяки грамотному підходу до властивостей персонажів вплив удачі в Сірому Кардиналі можна звести до мінімуму, і тут, як випливає з назви, більше править холодний розрахунок. До того ж тут дуже добре відчувається атмосфера придворних інтриг: чого вартий тільки той факт, що, маючи підтримку королеви, вам стає набагато складніше вдаватися до фізичного знищення опонентів, щоб не псувати репутацію її величності.

Оформлення тут воістину царське: в симпатичній залізній коробці з тисненням причаївся зручний органайзер, який зберігає карти з текстурою під льон. Все це робить гру дуже міцною і довговічною. Для повного щастя Сірий Кардинал має аж ніяк не сірі ілюстрації: вас чекають барвисті персонажі з яскраво вираженою індивідуальністю. Вишенькою на торті оформлення стають зручні піктограми і колірна диференціація, що спрощує розуміння можливостей наявних у вашому розпорядженні соратників.

Якщо вам сподобалась гра Сірий Кардинал (Серый Кардинал), то зверніть увагу і на гру Цитаделі, тому що вона відкриє для вас придворні інтриги з нового боку. Купити Сірий Кардинал (Серый Кардинал) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 20-30
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

– 82 карты
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Сірий Кардинал (Серый Кардинал), укр/рос

Сірий Кардинал (Серый Кардинал), укр/рос

Завжди хотіли керувати власним царством, але вам не подобається публічність? Ми знаємо вихід з цієї ситуації, адже насправді за владними рішеннями монархів стоять скромні за посадою люди, які отримали прізвисько Сірих Кардиналів.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: