Бестселер Настільна гра Будиночок на Дереві (Домик на Дереве) Збільшити для перегляду

Будиночок на Дереві (Домик на Дереве), укр/рос

10007

Новий товар

Гравці будують на гілках дерева будинок своєї мрії. Він складається з кімнат різного виду, що відзначаються кольором карти. На карту із зображенням стовбура дерева гравець прилаштовує дві карти з кімнатами. На ці дві кімнати — три кімнати і так далі, в результаті чого закінчений будинок приймає вид перевернутої піраміди.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 295,00 UAH

Скот Єлмс відомий серйозними іграми, які при цьому поміщаються в невеликі бляшані коробочки (Tiny Epic Kingdoms, Tiny Epic Defenders, Tiny Epic Galaxies). Тепер він випускає легку карткову настільну гру Будиночок на Дереві (Домик на Дереве) для 2-4 гравців. Гравці будують на гілках дерева будинок своєї мрії. Він складається з кімнат різного виду, що відзначаються кольором карти. На карту із зображенням стовбура дерева гравець прилаштовує дві карти з кімнатами. На ці дві кімнати - три кімнати і так далі, в результаті чого закінчений будинок приймає вид перевернутої піраміди.

treehouse1

Перш, ніж приступити до будівництва, гравці вибирають чергову карту за допомогою традиційного способу: отримавши 6 карт, гравець залишає собі 1 з них, яку якраз і буде будувати, а решту передає сусідові. Потім гравці одночасно відкривають обрану карту, прилаштовують її до свого дому, після чого вибирають наступну карту. Правила будівництва кімнат досить прості:

  • нова кімната повинна спиратися на 2 кімнати попереднього поверху, крім 2 крайніх кімнат
  • першу кімнату нового кольору, якого ще немає на дереві, можна будувати в будь-якому місці, але кожна наступна кімната цього кольору повинна спиратися на іншу кімнату такого ж кольору
  • розмір будинку не повинен перевищувати 6 поверхів, включаючи перший, зі стовбуром
  • побудувавши кімнату з одного боку стовбура для підтримки рівноваги наступну кімнату необхідно будувати з іншого боку стовбура (баланс будинку позначається маркером, який розміщається в підножжі дерева)

В кінці кожного раунду, в якому кожен гравець може додати до свого дому не більше 5 кімнат, відбувається хитрий підрахунок переможних очок. Кожен гравець, починаючи з лідируючого за очками, вибирає один з 4 модифікаторів підрахунку переможних очок: «0», «0», «2» і «2». Після цього гравці в зворотному порядку кладуть ці модифікатори на будь-які з карт всіх 6 кольорів, які використовуються в грі. Кожен гравець отримує за свої кімнати кожного кольору вказану кількість очок (кольори, не зазначені модифікаторами, вважаються як «1»).

Є і більш доброзичливий варіант підрахунку очок: кожен гравець просто вибирає колір, який приносить очки в цьому раунді. В цьому випадку боротьба за блокування великого очкового доходу у інших гравців відсутня і кожному гравцеві доведеться приділяти більше уваги розвитку власного будинку, ніж намагатися перешкодити чужому. Ця проста і легка гра триває всього 20 хвилин і стане в нагоді на ігрових вечірках для заповнення проміжків між великими іграми.

Якщо вам сподобалась гра Будиночок на Дереві (Домик на Дереве), то зверніть увагу і на гру Сірий Кардинал, тому що вона захоплююча та дуже проста в освоєнні, або гру Емікс, якщо вам хочеться щось більш складніше та атмосферніше. Купити Будиночок на Дереві (Домик на Дереве) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Час гри 20-30
  • Кількість гравців 2-4
  • Вік 8-18+
  • Мова Українська
  • Сеттинг Сучасний світ
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Будиночок на Дереві (Домик на Дереве), укр/рос

Будиночок на Дереві (Домик на Дереве), укр/рос

Гравці будують на гілках дерева будинок своєї мрії. Він складається з кімнат різного виду, що відзначаються кольором карти. На карту із зображенням стовбура дерева гравець прилаштовує дві карти з кімнатами. На ці дві кімнати — три кімнати і так далі, в результаті чого закінчений будинок приймає вид перевернутої піраміди.

Комплектация:

– 72 карты комнат
– 4 карты стволов
– 8 деревянных фишек
– 3 карты для поля подсчета победных очков
– 6 карт подсчета
– 4 карты условий
– правила игры

30 інших товарів в цій категорії: