Мачі Коро (Machi Koro), рос

10198

Новий товар

Гра, яка завоювала серця тисяч фанатів настільних розваг з усього світу! Тепер ця японська гра доступна і в нашій країні - швидше тасуйте колоду, збирайте друзів і випробуйте себе в ролі справжнього градоначальника!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 451,00 UAH

Детальніше про гру

У кожного міста є своя історія. Повісті, міфи і розповіді про те, як будувалися міста, викликають інтерес у туристів і читачів місцевих газет. Однак змінити історію свого містечка ви зможете тільки в Мачі Коро - грі, в якій вам належить працювати на благо ваших співвітчизників!

Розвивайте місто, створюйте максимально сприятливі умови для життя. І пам'ятайте - завоювати авторитет серед городян буде непросто!

Побудуйте місто своєї мрії!

Якими рисами повинен володіти хороший градоначальник? Розважливість, надійною витримкою, а головне - хорошим запасом коштів в казні. У Мачі Коро ви зможете реалізувати справжню імперію: особистий заробіток гравця буде залежати лише від кількості закладів або виробничих підприємств в новому місті!

Сам механізм гри дуже простий: ніякого «замішування будрозчину» або зведення фундаменту тут немає. Втім, всі об'єкти і підприємства існують лише на картках, які гравець може придбати при своєму ході.

Звичайний хід гравця включає в себе дві ключових фази: Доходи і Будівництво. Скільки ж грошей приносять вже куплені підприємства? Ніяких проблем з підрахунками - кидаєте кубик і особисто перевіряєте всі будівлі в своєму містечку. До речі, ігрові гроші (а точніше - особистий баланс гравця) можуть поповнюватися різними способами. А ще в Мачі Коро реалізована можливість поповнення балансу за рахунок суперників, що не може не радувати!

Під час фази Будівництва можливі три різних ігрових опції:

·         будівництво нового будинку;

·         створення пам'ятки;

·         передача ходу супротивнику.

Подальші події будуть прямо залежати від ваших вмінь! Чи зможете ви приймати правильні й ефективні рішення? Час покаже - сідайте грати в Мачі Коро, іграшка реально затягує!

Ігри з Японії - «класика» для мільйонів гравців!

Звичайно, Мачі Коро не стала «першопрохідцем» в сегменті японських настільних розваг. Однак круте оформлення карт, відсутність довгих правил гри і можливість розібратися «по ходу» стали ключовими перевагами цієї настолки, яка поступово набирає популярність серед геймерів з усього світу!

До речі, крім базової колоди, в комплектацію Мачі Коро входить і новенький додаток! Карти повністю сумісні з базовими, а грати з ними стало ще важче і цікавіше. Одним словом, грати в Мачі Коро не буде нудно нікому!

 • Час гри 30-45
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 7-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комлектация:

– 45 стартовых карт
– 145 карт резерва
– 60 монет
– 2 шестигранных кубика
– Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Мачі Коро (Machi Koro), рос

Мачі Коро (Machi Koro), рос

Гра, яка завоювала серця тисяч фанатів настільних розваг з усього світу! Тепер ця японська гра доступна і в нашій країні - швидше тасуйте колоду, збирайте друзів і випробуйте себе в ролі справжнього градоначальника!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: