Будиночок (Домик, Dream Home), рос

10106

Новий товар

Обожнюєте облаштовувати і оформляти кімнати? Захоплюєтеся дизайном? Ваша заповітна мрія - оформити і обставити своє власне житло? Тоді у нас є чудова пропозиція: в цій настільній грі, як і в реальності, вам доведеться безліч разів приймати рішення і вибирати. Побудувати велику кухню, а може, за рахунок неї збільшити спальну кімнату?

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 641,00 UAH

Обожнюєте облаштовувати і оформляти кімнати? Захоплюєтеся дизайном? Ваша заповітна мрія - оформити і обставити своє власне житло? Тоді у нас є чудова пропозиція: в цій настільній грі, як і в реальності, вам доведеться безліч разів приймати рішення і вибирати. Побудувати велику кухню, а може, за рахунок неї збільшити спальну кімнату? Придбати величезну джакузі для ванни або купити коту ігровий будиночок? Запросити на роботу покрівельника або вдатися до послуг професійного дизайнера інтер'єрів? Приймати рішення тільки вам - ви ж займаєтеся будівництвом будинку своєї мрії, і тільки ви можете вирішити, як ви будете оформляти його від горища до самого підвалу!

Настільна гра Будиночок - це чудова розвага для кількох гравців, яким належить побудувати будинок, про який вони завжди мріяли. Вам потрібно вибирати картки з інструментами, меблями і кімнатами і при цьому поспішити, щоб суперники не розібрали собі все найкраще. Розмістити картки потрібно таким чином, щоб всі необхідні меблі помістилися в кімнаті, але поспішіть, а то все найкрасивіше і стильне дістанеться противникам. Постарайтеся розміщувати картки в будинках таким чином, щоб в кімнатах умістилося все, інакше рояль може залишитися на вулиці в кущах.

Для отримання бонусних балів за комфорт необхідно, щоб на кожному поверсі була ванна кімната, в гаражі досить вільного простору для новенького автомобіля, а неподалік від кухні можна було знайти комору. Зробіть свій будинок найкомфортнішим і красивим!

Ігровий процес

Перед учасниками гри у своєму розпорядженні спеціальний планшет, в якому є два ряди осередків для карток. В осередках верхнього ряду розташовуються картки з ресурсами, а в осередках нижнього - картки з кімнатами. Крім цього, кожному гравцеві дістається спеціальний планшет, на якому зображений план майбутнього будинку.

У кожному будинку має бути 3 поверху і дах. Для того, щоб здобути перемогу в грі кожен гравець повинен побудувати ідеальний будинок і отримати при цьому максимальну кількість балів. Вони заробляються шляхом логічного та раціонального розташування кімнат у будинку, їх облаштування і підбору красивої і функціональної меблі.

У кожній партії 12 раундів, а хід гри дуже простий і зрозумілий. На початку кожної гри необхідно вибрати першого учасника, і саме з нього і буде починатися хід. Кожен гравець, коли приходить його черга ходити, вибирає якийсь із п'яти можливих стовпчиків ігрового планшета. Тобто, під час кожного ходу учасник гри отримує по дві картки - картку з ресурсами і з кімнатою. Всі ці дії повторюються іншими гравцями. Якщо учасник вирішить вибрати крайній стовпець з лівого боку, він отримає тільки одну картку з кімнатою, але при цьому йому дістанеться ще й спеціальний жетон, призначений для першого гравця, тому в наступному раунді вибирати стовпчик з картками буде саме він.

В кожному наступному раунді картки обновляються. Якщо гравець отримав картки, йому потрібно обов'язково використовувати їх. Картки з кімнатами розташовуються лише на верхніх поверхах будинку, але внизу кожної кімнати не може бути порожнього місця. Картки із зображеннями підвалу і даху можуть розташовуватися лише в певних осередках. У тому випадку, якщо у гравця немає вільного місця для нової кімнати, він може розмістити її тильною стороною вгору, немов вона порожня. При цьому така картка не приноситиме додаткових балів.

Протягом всієї гри учасники повинні будувати додаткові кімнати, розширювати їх вільний простір і отримувати ще більше балів. Також в завданні гравців - використовувати картки з інструментами і шукати собі помічників.

Гра триває до того моменту, поки у всіх учасників гри не буде дванадцяти кімнат!

Хто перемагає в грі?

Закінчення гри настає в той момент, коли в ігровому планшеті закінчуються картки. Потім підраховується кількість балів у кожного гравця. Перемогу отримує той, хто зміг заробити найбільшу кількість балів.

За що можна отримати переможні бали?

 • споруда додаткових кімнат і їх розширення - за кожну нову кімнату учасник отримує додаткові бали. Наприклад, за гараж, який складається з однієї картки, гравець не отримає балів, а за гараж, в якому 2 кімнати, отримає відразу чотири додаткових бали;
 • дах - всі картки із зображенням даху, які відкладалися гравцем в ході гри, можуть бути розкриті лише на фінальному етапі. Кожен гравець вибирає 4 картки, з яких він будує дах свого будинку. Якщо при цьому всі картки будуть однакового кольору, гравець отримає вісім додаткових балів, якщо ж різного - тільки три. Крім того, якщо будівництво даху закінчено, і в ній є вікна, гравець отримає ще по 1 балу за кожну картку з вікном;
 • обстановка - різноманітне меблювання кімнати (наприклад, стіл для кухні) може принести гравцеві додаткові бали, а якщо він взяв собі в допомогу дизайнера, це принесе ще по одному балу за кожен елемент меблів;
 • комфортність - гравець може отримати три бали за особливі умови в будинку: за наявність в будинку спальні, ванної кімнати і кухні або ж за те, що на кожному поверсі будинку буде по одній ванній;
 • бонусні бали від помічників - ці картки надають гравцеві особливі здібності в кінці гри. Наприклад, якщо у гравця є в помічниках кур'єр, він зможе вибрати 1 картку з кімнатами з стопочки скидання і поміняти її на одну з кімнат свого будинку, а наявність архітектора принесе додаткові бали за комфорт і затишок.
 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 7-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация:

 – Игровое поле
 – 4 планшета для игроков
 – 60 карт Комнат
 – 48 карт Ресурсов
 – 10 жетонов Декора
 – Фишка первого игрока
 – Правила

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Будиночок (Домик, Dream Home), рос

Будиночок (Домик, Dream Home), рос

Обожнюєте облаштовувати і оформляти кімнати? Захоплюєтеся дизайном? Ваша заповітна мрія - оформити і обставити своє власне житло? Тоді у нас є чудова пропозиція: в цій настільній грі, як і в реальності, вам доведеться безліч разів приймати рішення і вибирати. Побудувати велику кухню, а може, за рахунок неї збільшити спальну кімнату?

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: