Зменшена ціна! Настольная игра Профессор Эврика Збільшити для перегляду

Професор Еврика, укр

10102

Новий товар

Неординарна і надзвичайно барвиста гра допоможе вашій дитині сповна розвинути логічне мислення і загальну спритність рук. Повірте, тут не доведеться нудьгувати!

Детальніше

Ціна 638,40 UAH

-20%

798,00 UAH

У науковій лабораторії геніального, але неуважного і забудькуватого професора Доктора Еврики панує цілковитий хаос. Для того, щоб закінчити свій великий і значимий для науки експеримент, йому потрібно перемішати деякі хімічні речовини, але у нього зовсім немає на це часу! Основна мета гравців даної настільної гри - надати професору допомогу.

Неординарна і надзвичайно барвиста гра допоможе вашій дитині сповна розвинути логічне мислення і загальну спритність рук. Повірте, тут не доведеться нудьгувати!

Підготовка до гри

Перед початком партії всі гравці, а вірніше молодші наукові співробітники хімічної лабораторії, отримують в своє користування по 3 пробірки і різнокольорові кульки, які символізують собою певні хімічні препарати.

Ці пробірки виставляються перед кожним учасником гри на поверхню ігрового столу, і в кожну з них кладуть по 2 кульки певного кольору. Після чого в центр столу поміщається ретельно перемішана колода з картками, на яких зображені завдання. На цьому приготування закінчуються, можна приступати до гри!

Ігровий процес

Один з учасників гри повинен відкрити верхню картку із завданням, де буде зазначено, які кульки, якого кольору і в якій послідовності повинні знаходитися в пробірках гравців. Не ловіть гав, гра вже почалася!

Ой ой! Трохи забули про найголовніше правило: до хімічних речовин не можна торкатися руками. Щоб перемістити кульки з однієї пробірки в іншу, потрібно просто перекотити їх. Ага?! Ось і перше ускладнення на розвиток логіки! Варто добре подумати, як правильно перемістити хімічні препарати, перед тим як змішувати їх.

У той момент, коли у одного з учасників виходить розташувати кульки в своїх пробірках точно так же, як зазначено на картці з завданням, йому необхідно голосно крикнути слово «Еврика!». У разі, якщо учасник правильно виконав завдання, він отримує картку цього завдання в якості переможного бала.

Що робити, якщо гравець упускає кульку під час перекочування?

Це, звичайно ж, дуже погано. Гравцям не можна упускати хімічні речовини на підлогу або торкатися до них руками. Гравець, з яким відбудеться такий казус, повинен бути виключений з цього раунду гри. Ага?! Ось де криється спритність рук! У даній грі потрібно бути не тільки швидким, але і спритним.

Основне завдання гри

Перемогу в грі здобуде той хімік, який збере 5 карт із завданнями раніше за інших. Хоча, якщо захочете, ви зможете продовжити гру до того моменту, поки колода карток з заданіяміне закінчиться повністю. Є ще один варіант правил: кожен учасник гри робить свою ставку і передбачає, за яку кількість ходів він зможе виконати поставлене йому завдання. Той, чия ставка виявиться найменшою, і приступить до виконання запропонованого йому завдання.

На кого розрахована ця гра

Настільна гра Доктор Еврика - це надзвичайно цікаве проведення часу! Гра заснована на класичних логічних завданнях, в умови яких входять сполучені посудини. Гра однаково цікава і дітям молодшого шкільного віку, і дорослим, однак вона не просто цікава - в процесі гри очі просто світяться азартом і бажанням перемогти! Хімія, одним словом ...

Настільна гра Доктор Еврика чимось нагадує популярну настолку Швідерця, але в ній завдання спрямовані на увагу і швидкість, а в настільній грі Доктор Еврика розвивається і логічна складова розумової діяльності. Це дуже незвичайна, захоплююча і барвиста гра, яка стане відмінним подарунком для сім'ї, в якій є дітки!

 • Час гри 15-20
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 6-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Комплектация: 

– 54 карты заданий
 – 24 шарика
 – 12 пластиковых пробирок
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Професор Еврика, укр

Професор Еврика, укр

Неординарна і надзвичайно барвиста гра допоможе вашій дитині сповна розвинути логічне мислення і загальну спритність рук. Повірте, тут не доведеться нудьгувати!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: