Зменшена ціна! За бортом: Людоедство и море по колено (дополнение), рус Збільшити для перегляду

За бортом: Людоїдство і море по коліно (доповнення), рос

10709

Новий товар

Друге доповнення до «За бортом!» Привносить в ігровий процес масу веселощів і емоцій. Якщо «Людоїдство» - це чиста дипломатична гра з великою кількістю переговорів, то «Море по коліно» - це прекрасний варіант для паті-гейм, коли хочеться побільше емоцій.

Детальніше

Ціна 96,00 UAH

-20%

120,00 UAH

Пані та панове, відкладіть весла і приготуйте вилки!

«Людоїдство» - це перше доповнення до гри «За бортом!», Яке включає 10 нових карт, використовуваних точно так же, як і наявні. У доповнення входить новий персонаж - доктор Хартер - відповідні карти банки, друга і ворога, кілька нових карт навігації, пара аптечок для доктора, а також хіт кулінарного сезону - карта «Людоїдство», яка дозволяє вжити в їжу один із тлінних тіл на човні і відновити рану у кожного на борту. Вибирати, їсти або не їсти товариша, ясна річ, доведеться з урахуванням ситуації, власних сил і поглядів, а також поправки на екстремальність моменту.

«Грамотно зв'язаний пацієнт не потребує анестезії!»

Мабуть, це одна з улюблених фраз доктора Хартера, багато що говорить про його характер. Незважаючи на те, що він досить слабкий через старість, дідок ще покаже себе: чи варто в його руки потрапити аптечці, як він стає найціннішим союзником - адже кожен хід він може лікувати по рані, не витрачаючи при цьому саму карту аптечки. Таким чином, гра за доктора перетворюється в прекрасний дипломатичний тренінг, а партія в цілому стає більш безпечною через наявність на борту дипломованого медика.

Варіанти правил

В інструкції до доповнення ви знайдете два додаткових варіанти правил: для короткої партії (гра стає на 15-20% швидше) і варіант з кровожерливими акулами. Останній заслуговує окремого опису: тепер загиблим персонажам не потрібно сумувати залишок гри - їх духи можуть брати участь в навігації, закликаючи акул. Хороший стимул нікого не вбивати, чи не так?

Поради по тактиці

Для початківців гравців в правилах доповнення є кілька важливих порад по тактиці. Самий чудовий - це не видавати ворогові свого до нього відношення, а потім, в один прекрасний момент, сказати, що виступите в бійці за нього і подивитися, як нещасного мутузить вся команда.

Гра на 7 осіб

Завдяки доктору Хартеру, тепер в «За бортом» може грати семеро учасників. Карти доповнення просто замішуються в основні колоди навігації і припасів. Якщо ви захочете зіграти потім вшістьох, вп'ятьох або вчотирьох, то з навігації просто витягуються всі карти зі згадуванням доктора, а з припасів - дві аптечки. До речі, якщо грати відразу з «людоїдство» і другим доповненням до «За бортом!» Під назвою «Море по коліно», то можна влаштувати партію і на вісьмох.

Що є в цьому в додатку?

 • Карта доктора Хартера;
 • Карти ворога, друга і банки;
 • Аптечки;
 • Нові карти навігації;
 • Карта «Людоїдство», що створює більш ніж шикарну ситуацію для дискусій, бійок і торгівлі;
 • Інструкція російською мовою;
 • Варіанти правил;
 • Поради по тактиці.

Доповнення вимагає оригінального видання «За бортом!» І може поєднуватися з іншими доповненнями.

За бортом! - Море по коліно
Йохо-хо і пляшка рому!


Почастуєш дівчину?

Новий персонаж - знаменита піратка мадам Вонг - володіє дивовижною здатністю пити на брудершафт з усіма персонажами. Коли ви п'єте воду або алкоголь (про нього пізніше), мадам Вонг може вирішити випити з вами - і тоді обидва персонажі отримають позитивний ефект. Наприклад, якщо спрагу відчуває Сноб і Вонг, то всього однієї карти води вистачить, щоб позбавити від ран обох.

Вогняна вода

Карта «Вогняна вода» - це новий вид запасу, який вносить трохи божевілля в життя на шлюпці. Щоб скористатися фляжкою з вогняною водою, потрібно покласти її у відкритому вигляді перед собою (тобто взяти в руки). Після цього в будь-який момент (наприклад, в бійці) ви можете один раз за хід надпити з неї - і відразу ж збільшити свою силу на три. За цей бонус в кінці ходу ви отримаєте додаткову спрагу. З огляду на, що карта вогненної води не витрачається, пити можна кожен хід - або ж, при бажанні, тут же передавати ром союзникам, щоб вони також могли отримати бонус. Карта вносить по-справжньому веселий драйв в гру, ламаючи вже сформовані союзи і дозволяючи влаштовувати невеликі «перевороти» на судні.

Гра на 8 осіб

«Море по коліно» додає сьомого персонажа до оригінальної гри або ж восьмого до набору «За бортом!» Плюс «Людоїдство». Це означає, що в результаті в «За бортом» можна грати навіть увосьмером - а це вже велика компанія. При необхідності зіграти меншим числом людей потрібно просто дістати карти доповнення з колоди.

 • Час гри 40-60
 • Кількість гравців 4-8
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Доповнення

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

За бортом: Людоїдство і море по коліно (доповнення), рос

За бортом: Людоїдство і море по коліно (доповнення), рос

Друге доповнення до «За бортом!» Привносить в ігровий процес масу веселощів і емоцій. Якщо «Людоїдство» - це чиста дипломатична гра з великою кількістю переговорів, то «Море по коліно» - це прекрасний варіант для паті-гейм, коли хочеться побільше емоцій.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: