Анахроність, рос (Анахронность, Anachrony)

10700

Новий товар

Це масштабна науково-фантастична стратегія в постапокаліптичному сеттингі з унікальною дворівневою системою розміщення робочих. Дана локалізація об'єднала компоненти базової гри і доповнення «Екзокостюми командер».

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 3 050,00 UAH

Триста років тому в День Очищення планету потряс вибух невідомої природи. Землі перетворилися на пустки, а на уламках цивілізації виникла Столиця зі Всесвітньою радою. Найбільший вплив у світі отримали чотири течії, іменовані шляхами, - Гармонія, Перевага, Прогрес і Порятунок.

На місці вибуху було знайдено новий матеріал - нейтронний. З нього, згідно з волею представників усіх течій, було створено чотири монумента в пам'ять про День Очищення. І тоді всім відкрилася правда про тимчасові розриви і астероїд, який невблаганно наближається до планети, загрожуючи знищити все живе. Кому судилося врятувати світ і перетворити своє вчення в нову загальну ідеологію?

«Анахронність» - це масштабна науково-фантастична стратегія в постапокаліптичному сеттингі з унікальною дворівневою системою розміщення робочих. Дана локалізація об'єднала компоненти базової гри і доповнення «Екзокостюми командер».


Настольная игра Анахронность

Так що, мабуть, потрібно боятися не астероїда, а важкої коробки вагою 5,5 кг і розмірами 30 x 42 x 10 см. Втім, зауважимо, що страх цей досить приємний. Адже всередині ховаються чудові мініатюрки і величезний світ зі своєю історією і філософією.

ЯК ГРАТИ

Мета гри: заробити максимум очок. Вибір фракції визначає набір стартових можливостей і деякі переможні умови. За рахунок двосторонніх планшетів фракцій гра може бути асиметричною.

Історія планети розвивається протягом 5-7 раундів. Кожен раунд відповідає одній епосі. Перші чотири ери охоплюють період часу до падіння астероїда, інші - події після катастрофи. Кожна епоха включає шість етапів: Підготовка, Тимчасові Парадокси, Підзарядка, Викривлення часу, Дії і Захід ери.

ДВОРІВНЕВА СИСТЕМА РОЗМІЩЕННЯ РОБОЧИХ

Треба визнати, що катастрофа, неабияк пошарпані планету і отруїла повітря, пішла на користь закостенілій механіці виставлення робітників. На етапі дій гравці можуть відправляти робітників у свої міста або в небезпечну Столицю, попередньо облачивши їх в екзокостюм.

Настольная игра Анахронность

Картка робочого елегантно вставляється в мініатюрку екзокостюма і виглядає дане видовище вельми привабливо. Цікаво й те, що костюми вимагають підзарядки. Екзокостюми дозволяють будувати суперпроекти і будівлі. У числі інших дій - очищення води, видобуток ресурсів, торгівля з кочівниками і всілякі наукові відкриття.

Настольная игра Анахронность

ПІДСТУПНЕ МАЙБУТНЄ

Завдяки розломам в часі гравці можуть черпати ресурси зі свого майбутнього. Але робити це потрібно дуже акуратно, бо сильна нестача ресурсів в майбутньому викликає аномалії в сьогоденні. Тому ресурси, вироблені на заводах, необхідно повертати в майбутнє.

КАТАСТРОФА

Після падіння астероїда Столиця тріщить по швах і в терміновому порядку формується спеціальна зона для евакуації. Пора подбати про своє місто і евакуювати адептів вашого навчання. Очки заробляються під час гри, в процесі евакуації та подорожей в минуле. На кількість переможних очок впливає рівень морального духу, суперпроекти, споруди, а також лідерство в певних областях.

ДЛЯ КОГО ГРА

Настільна гра «Анахронність» буде цікава шанувальникам науково-фантастичних стратегій, а також поціновувачам незвичайної реалізації механіки робітників.


 • Час гри 30-120
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 15-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Анахроність, рос (Анахронность, Anachrony)

Анахроність, рос (Анахронность, Anachrony)

Це масштабна науково-фантастична стратегія в постапокаліптичному сеттингі з унікальною дворівневою системою розміщення робочих. Дана локалізація об'єднала компоненти базової гри і доповнення «Екзокостюми командер».

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: