Королівські товари, рос (Королевские товары, Oh my Goods!)

10449

Новий товар

Перед вами чудова локалізація знаменитої карткової гри економічного характеру Oh My Goods! Створюйте виробничі ланцюжки, вдосконалюйте технології, освоюйте ремесла! До речі, видання включає доповнення Longsdale in Revolt, а тому грати буде ще цікавіше!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 480,00 UAH

За останні пару сотень років виробництво товарів змінилося до невпізнання. Якщо зараз одна велика фабрика випускає тисячі найменувань продукції, то раніше все було зовсім інакше: одна мануфактура виробляла один товар, друга - інший, а ринком найчастіше заправляв один-єдиний майстер і парочка його підмайстрів.

Ясна річ, що доводилося прокидатися з першими променями сонця, але потреби королівства були невеликими, та й оплата всіх влаштовувала. Хочете дізнатися, як все відбувалося? Тоді швидше розпаковуйте коробок з Королівськими Товарами! Займіться здобиччю глини, вугілля, деревини, спробуйте спекти хліб для королівського столу, а в перервах - освойте виробництво супутніх товарів.

Починаючи партію

Приступаючи до гри, кожен з гравців отримує картку героя-майстра, а також набирає руку, витягаючи з колоди по п'ять карт. На даному етапі гравець має одну вугільну шахту і п'ять одиниць вугілля. З цього моменту ремісникування шлях відкритий.

Право першого ходу отримує гравець, який ... прийшов з роботи останнім ... отримує більшу зарплату ... трудиться старанніше інших. Загалом, справжній роботяга. Далі за годинниковою стрілкою.

Ігровий процес

Головне завдання гравців - отримати найбільшу кількість переможних очок. Завдання не таке і просте, але - про все по порядку.

Раунд складається з чотирьох фаз.

1. Добір карт. Всі гравці отримують з колоди по 2 карти.

2. Світанок. Поки інші байдикують, наші ремісники поспішають вибратися з ліжок, напнути фартухи, схопити інструменти і помчати на ринок - кожен хід там з'являються нові ресурси. Гравці повинні вміщувати картки ресурсів в зону ринку до тих пір, поки не відкриються 2 картки із зображенням сонця.

Поки сонце не досягло зеніту, і панує бадьора прохолода, саме час зайнятися плануванням. Вивчіть карти, що прийшли на руку і відправляйте своїх підмайстрів в обрану будівлю. Трохи відпочиньте (пам'ятаєте, що до справжнього відпочинку ще дуже далеко) і визначайтеся з будівництвом. Для цього необхідно помістити на стіл обрану карту сорочкою вгору.

3. Захід. Майстри працювали не покладаючи рук, і навіть із заходом вони не припиняють планувати етапи нового будівництва. В королівство прибула чергова партія ресурсів, і саме час відправитися на ринок. Викладайте ресурси в зону ринку, поки там не з'явиться 2 сонця.

4. Продовольство і будівництво. Ну що ж, пора придбати необхідні ресурси і почати будівництво! Якщо ринок не багатий потрібними матеріалами, можна розіграти картку ресурсу з руки. При бажанні для створення одного і того ж товару можна задіяти більш дорогі товари. Це, звичайно, марнотратно, але зате і переможних очок додасться, а там і до перемоги недалеко.

До речі, є один секрет, таємно передається від одного керівника до іншого. Якщо в будинку хтось є, то виробничий процес піде краще. А тому для виробництва товару в будівлі обов'язково повинен бути як мінімум підмайстер. В ідеалі - сам майстер. У чому сіль? Справа в тому, що він принесе відразу 2 товари за раунд, тоді як підмайстер ледве-ледве впорається з одним.

Отримавши товари, можна зайнятися і будівництвом, звівши задуману ще на світанку будівлю. Для цього картка будівлі перевертається.

Із завершенням раунду гравці знову наймають підмайстер.

Завершення гри

Коли хтось із гравців побудує восьмий за рахунком будинок, починається останній раунд, із завершенням якого всім буде необхідно підрахувати зароблені очки. Їх нараховують за кожну зведену будівлю і виготовлений товар.

Переворот в Лонгсдейле

Імениті майстри працювали, не покладаючи рук, виробляли найкращі зразки і вдосконалювали навички. Одяг, хліб, продукти - за що б вони не бралися, все виходило чудово! Але в один пригожий день в королівстві спалахнув переворот.

Указом короля все виробництво було направлено на посилення військової могутності армії, і тепер майстри Лонгсдейла отримали можливість освоїти і інші напрямки промисловості.

Розігруючи карти глав, гравці дізнаються, що ж відбувалося в королівстві, і з якими небезпеками він мав зіткнутися. У гру були додані картки подій - розігруючи їх на початку кожного нового раунду, ви створите унікальні умови для своїх майстрів і підмайстрів, зможете побудувати нові типи будівель і стати кращим з придворних майстрових!

Гра закінчиться, коли виявиться розіграна остання картка подій.

Кому сподобається гра

Економічна настолка Королівські товари порадує значним набором компонентів. Це крутий подарунок для прихильників стратегічного мислення і тих, хто любить досконально продумувати виробничі ланцюжки.

 • Час гри 30-40
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Королівські товари, рос (Королевские товары, Oh my Goods!)

Королівські товари, рос (Королевские товары, Oh my Goods!)

Перед вами чудова локалізація знаменитої карткової гри економічного характеру Oh My Goods! Створюйте виробничі ланцюжки, вдосконалюйте технології, освоюйте ремесла! До речі, видання включає доповнення Longsdale in Revolt, а тому грати буде ще цікавіше!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: