За бортом, рос (Lifeboat)

10442

Новий товар

Хіт продажів багато років поспіль! Мініатюрна, але повна емоцій - саме так можна охарактеризувати настільну гру За Бортом. Її можна назвати яскравим представником пригодницького жанру - тут надзвичайно багато психологічних переживань, командної взаємодії, але в той же час і змагальності

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 335,00 UAH

Хіт продажів багато років поспіль! Мініатюрна, але повна емоцій - саме так можна охарактеризувати настільну гру За Бортом. Її можна назвати яскравим представником пригодницького жанру - тут надзвичайно багато психологічних переживань, командної взаємодії, але в той же час і змагальності, адже, опинившись у небезпечній ситуації, слід рятуватися, перш за все, самому.

З одного боку - це звичайна настільна гра (хоча в ній багато незвичайних моментів, інакше вона не набула б таку популярність), а з іншого - це крутий тренінг по тімбілдінгу. Ще б пак, поодинці посеред океану ніяк не вижити ...

Полундра!

Починається наша історія з жахливоъ корабельної аварії, в результаті якоъ вціліти зуміли лише шестеро пасажирів. Забравшись в шлюп, вони спробували дістатися до берега, але видно його не було. До речі, ця настільна гра створена за мотивами гостросюжетного фільму Альфреда Хічкока «Рятувальна шлюпка», який свого часу підкорив чимало глядачів.

Загалом, ви - один з тих, хто вижив! Та тільки до щасливого кінця ще далеко, і поки все тільки починається.

Детальніше про ігровий процес

Ну що ж, саме час озирнутися. У шлюпі шестеро трясущихся від холоду пасажирів - Черпак, Боцман з Капітаном, Шкет, Міледі і Сноб. Знакові персонажі, чиї типажі дозволять відігравати ролі з максимальним зануренням. Якщо не пощастить - то в морську безодню.

Отже, розподіліть ролі випадковим чином. Кожен персонаж має свої унікальні здібності. Наприклад, Черпак відмінно вміє плавати, а Шкет - той ще злодюга. А тепер найцікавіше: кожен персонаж за умовами гри має одного друга і одного заклятого ворога. Це відомо тільки самому гравцеві і говорити про це нікому не слід.

Представили компанію? Ким би вони не були, вони підступні, хитрі, голодні, відчувають спрагу і дико хочуть доплисти до берега, навіть якщо для цього потрібно викинути вас за борт.

В цьому і полягає мета гравців - незважаючи ні на що дістатися до берега, а крім цього - зробити так, щоб ваш друг залишився в живих, а ворог пішов на дно.

Особливості ігрового процесу

Шлюпка пливе по волі хвиль уже кілька днів поспіль. Кожен новий раунд - це черговий день, і кожен з них складається з 3 фаз:

 • Розподіл запасів.
 • Дії.
 • Навігація.

Запаси розміщені на носі човна, далі вже розташувалися пасажири, а після них, на кормі, знаходяться карти навігації. Говорячи простіше, ніс і корма - стратегічні місця, але за володіння ними доведеться поборотися.

На початку гри пасажири сидять в певному порядку. Гравець, чий персонаж знаходиться найближче до носа човна, бере з ігрової колоди 6 карт припасів, одну з них бере собі, а решту передає гравцеві, чий персонаж, сидить наступним. І так далі, поки гравець на кормі не отримає останню карту (вибирати йому вже не доведеться).

Запаси можуть бути самі різні - аптечка, пляшка з водою, рятувальний круг, весло, парасолька, ніж або, сигнальна ракетниця тощо. Всі ці речі і дадуть гравцям можливість діяти.

Отримавши припаси, пасажири починають діяти: вони можуть помінятися місцями в човні, обмінятися припасами, поховати веслом, обібрати кого-сь з попутників, а при його небажанні розлучатися з добром - побити і навіть викинути за борт. Перемігши в бійці, персонаж забирає предмет, а нещасний отримує жетон поранення. До речі про жетони - є ще один їх тип, жетони втоми. Гравці отримують їх після гребли веслом, бійки і інших дій.

З навігацією все трохи простіше. Із завершенням раунду з колоди навігації розкривається одна карта - вона визначить ситуацію на моры ситуацію. Витягнувши четверту чайку (а всі ми знаємо, що ці птахи є провісниками наближення до берега), гравці прибувають до землі, і гра автоматично завершується.

Після цього необхідно підрахувати очки і визначити переможців.

Ціль гри

Глобальну мету гри ми вже вказали - вижити самому, врятувати друга і потопити ворога. Крім цього гравці отримують очки за володіння розкритих в ході гри грошей, прикрас та інших припасів.

Ну що, ви ще в човні?

 • Час гри 45-60
 • Кількість гравців 4-6
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

За бортом, рос (Lifeboat)

За бортом, рос (Lifeboat)

Хіт продажів багато років поспіль! Мініатюрна, але повна емоцій - саме так можна охарактеризувати настільну гру За Бортом. Її можна назвати яскравим представником пригодницького жанру - тут надзвичайно багато психологічних переживань, командної взаємодії, але в той же час і змагальності

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: