Лють Дракули. 3-тя редація, рос

10422

Новий товар

Новий випуск Люті Дракули сподобається всім любителям гостросюжетних детективів - в основу сюжету було взято безсмертний шедевр пера Брема Стокера.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 510,00 UAH

Чотири професійних мисливця на вампірів йдуть по сліду Дракули! Кровожерливий граф уже розробив план холодної помсти і потай бенкетує кровиночки обивателів європейських міст. Дракула майстерно ухиляється від переслідування, розставляючи численні капкани, звертаючи в вампіризм все більше людей.

Новий випуск Люті Дракули сподобається всім любителям гостросюжетних детективів - в основу сюжету було взято безсмертний шедевр пера Брема Стокера.

Запахло свіжою кров'ю!

Обкладинка російськомовної версії нової Люті прикрашена малюнком з старого видання. Втім, англійський випуск гри виглядає не дуже-то привабливо: зображення Дракули на коробці більше нагадує Джокера з коміксів DC. Картинки на обкладинці російської локалізації підібрані дуже вдало - до речі, з дизайном ігрових карт теж повний порядок!

Художники приготували барвисті ілюстрації до боїв. У грі також з'явилися нові правила, а механіка зазнала серйозні зміни. Наприклад, на багатьох ігрових картах граф Дракула зображений в довгому чорному циліндрі - як же не згадати круту екранізацію, що вийшла під ім'ям все того ж Стокера?

Для любителів тактичних баталій розробники підготували нові ігрові правила, в яких можливості Дракули серйозно розширилися. Ігрові баталії насичені динамікою, а сам граф тепер може отримувати Жетони Чуток, за допомогою яких можна плутати карти переслідувачам.

Правила гри

Завдання безсмертного лиходія - уникати попадання в руки Мисливців, збільшуючи сферу свого впливу до максимального рівня. Тепер Дракулі доведеться битися ще відчайдушніше - на щастя, з'явилася можливість породжувати нових вампірів!

Мета Мисливців гранично ясна - знищити Дракулу, поки він не захопив весь світ. Нудьгувати не доведеться нікому - приготуйтеся до запеклих боїв в кожній партії цієї чудової гри!

Одна партія включає в себе кілька раундів, кожен з яких складається з двох фаз: Фази Мисливців і Фази Дракули. Перший хід роблять опоненти Кривавого Графа!

Криваве сонце

Час грає не на боці Мисливців. Кожен день їх терзають думки про власне безсилля - поки соратники йдуть по помилковій дорозі, Лорд Дракула зміцнює свої сили, стаючи непереможним. До речі, механіка в новій частині Люті порадує всіх любителів швидких і кривавих баталій!

Пошуки Дракули не можуть тривати нескінченно - буквально щотижня Лорд стає все сильніше і сильніше. Частина Сонця закривається жетоном безвиході, який поступово звертає вогненна куля в справжнього демона! У міру проходження ігрового часу змінюється і сюжет гри: Дракула знаходить міць, стаючи непереможним.

Фаза Мисливців

Кожна така фаза включає в себе День і Ніч. Від часу доби залежать можливості Мисливців:

 • Ніч - не найкращий час для поїздок. Саме тому Мисливці подорожують виключно вдень, користуючись для цього сухопутними шляхами і портами.
 • Для переміщення на тривалі відстані можна сісти в поїзд, попередньо купивши квиток.
 • У містах Мисливці мають право користуватися будь-якими предметами з інвентарю. Але будьте обережні: кожна дія може мати серйозні наслідки.
 • Якщо в одному місті знаходяться декілька Мисливців, дозволений обмін речами і екіпіровкою.
 • У місцях колишньої слави Кривавого Дракули обшуки проходять особливо завзято.
 • Мисливці не втрачають часу на зайвий відпочинок - граф не дрімає! Саме тому під час відпочинку Мисливець може залікувати лише одну рану.
 • Переслідувачі можуть виконувати власні дії, які відзначені на картках Подій і ігрових планшетах.

Фінальне завдання Мисливців - знищити Дракулу і покінчити зі стражданнями невинних жителів. Для цього їм потрібно нанести лиходієві п'ятнадцять ран, але зробити це буде дуже непросто! Координуйте, дійте спільно і пам'ятайте: граф Дракула стежить за кожним вашим кроком!

Фаза Дракули

Легендарний вампір переміщається лише після заходу сонця. Дракула може наймати союзників, створювати нових упирів і головне - впливати на сили самої Природи!

За сюжетом книги, він вперше прибуває до Британії на морському судні. Але в грі все по-іншому: ні морське повітря, ні сильний вітер неприйнятні для Темного Лорда! Крім того, Мисливці легко виявлять Дракулу в людних місцях. А ще - вампіри не люблять поїздів ...

Кому сподобається гра?
Захоплююча настільна гра Лють Дракули стане відмінним подарунком для всіх любителів детективів і кривавих битв! Який фанат книг Брема Стокера відмовиться побувати в ролі кривавого Лорда! Швидше за стіл - Дракула вийшов на полювання!

 • Час гри 120-180
 • Кількість гравців 2-5
 • Вік 13-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Лють Дракули. 3-тя редація, рос

Лють Дракули. 3-тя редація, рос

Новий випуск Люті Дракули сподобається всім любителям гостросюжетних детективів - в основу сюжету було взято безсмертний шедевр пера Брема Стокера.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: