Повелитель Нью-Йорка, рос (Король Нью-Йорка, King of New York)

10366

Новий товар

Величезний мегаполіс повержений в жах! Тупіт зловісних монстрів все ближче - ось вони вже і в місті, знищують все, що потрапляє їм на очі! Сьогодні ми опинимося в самому центрі розбирання інопланетних чудовиськ, яким стало тісно в одному місті. Хто переможе в смертельній битві, той і стане одноосібним Володарем!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 315,00 UAH

Величезний мегаполіс повержений в жах! Тупіт зловісних монстрів все ближче - ось вони вже і в місті, знищують все, що потрапляє їм на очі! Сьогодні ми опинимося в самому центрі розбирання інопланетних чудовиськ, яким стало тісно в одному місті. Хто переможе в смертельній битві, той і стане одноосібним Володарем! Звичайно, влада Нью-Йорка кинули всі частини армії і поліції в епіцентр битв, але хіба вони зможуть хоч щось проти непереможних монстрів?

Все це - сюжет нової настільної гри King of the New York, яка стала логічним продовженням легендарного Короля Токіо. Пам'ятайте жахливих монстрів, які атакували міста Японії? Настав час продовжити, тепер армія вбивць переміщається виключно по місту! До речі, воюють монстри вже не тільки між собою, а й проти людей.

Початок гри

Кожен з учасників вибирає фігурку прибульця, який і стане головним ігровим персонажем. Фігурку потрібно встановити на карті, вибравши один з районів міста. У цій грі Нью-Йорк розділений на 5 основних частин: Бронкс, Квінз, Бруклін, Манхеттен і Айленд. Зрозуміло, Манхеттен - найкрутіший, а ще він ділиться на три маленьких райончика! До речі, встановити фігурку на Манхеттен на самому початку гри не можна.

У певних місцях карти - зображення будівель, які і стануть мішенню монстрів. Знищуючи будівлі, гравці отримують бонусні бали. Крім цього, в грі представлені карти Покращення здібностей, маркери Енергії і, звичайно ж, 6 класичних гральних кубиків. Повний комплект!

У кожного з гравців є свій планшет, на якому потрібно відзначати актуальну кількість очок і шкалу здоров'я (в балах). Королем Нью-Йорка стане той монстр, який першим набере 20 очок Перемоги або останнім залишиться в живих. Поїхали!

Ігрові дії

У Повелителі Нью-Йорка існують такі варіації ходів:

Кидок кубика з правом двох перекидань. Отримана комбінація дозволяє скористатися ігровими перевагами. Так, значки блискавок означають право на енергетичні кубики, серця - поліпшення здоров'я монстра, лапи - можливість атакувати опонентів, зірки - додаткові переможні очки, а черепа - напад людської армії на монстра. Чим більше однакових символів було зібрано, тим сильніше буде ефект.
Виконання дій за зібраними комбінаціям. Виконати «волю» ігрових кубиків потрібно обов'язково.


Переміщення по карті міста. Після виконання перших двох дій, монстр повинен переміститися в інший район Нью-Йорка. Якщо Манхеттен вільний від опонентів, ставати туди потрібно обов'язково. Піти з найкрутішого району можна лише після програної атаки ворогів.


Купівля нових карт, що підсилюють здатності монстрів. Для цього слід накопичити потрібну кількість кубиків Енергії.
Армія, в бій!

Відразу після руйнування будівель на місце висуваються загони армії. Перевернувши карту з будівництвом, гравець дізнається, який загін прибув для ліквідації монстра, а також його силу. Якщо на кубиках випали черепа, всі воєнізовані підрозділи району починають швидку атаку прибульців!

Чи добре жити на Манхеттені?

Найпрестижніший район Нью-Йорка виконує роль «трону монстрів». Прибулець, який посів цей район, отримує додаткові бонуси до здоров'я і атаці, проте всі опоненти починають вести боротьбу «всі на одного». Утримувати Манхеттен дуже важко!

Особливі карти

Під час локального бою монстри можуть отримувати підтримку від легендарної Статуї Свободи! Якщо гравці змогли зібрати комбо з 3 або більше черепів, Статуя оживає, допомагаючи боротися із загонами армії! Карта зі Статуєю приносить гравцеві відразу 3 зірки.

Спецкарти також дістаються монстру, який отримав 3 або більше зірки на кубиках. Його приз - карта Superstar, яка підсумовується з іншими картами гравця.

Всі спеціальні карти є перехідними!

Кому підійде ця гра?

Король Нью-Йорка - справжній подарунок любителям веселих аркадних ігор! Грати в неї можна у великій галасливій компанії, тільки не пересварилися - нервове напруження під час партії може досягати критичного рівня!

 • Час гри 30-40
 • Кількість гравців 2-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Повелитель Нью-Йорка, рос (Король Нью-Йорка, King of New York)

Повелитель Нью-Йорка, рос (Король Нью-Йорка, King of New York)

Величезний мегаполіс повержений в жах! Тупіт зловісних монстрів все ближче - ось вони вже і в місті, знищують все, що потрапляє їм на очі! Сьогодні ми опинимося в самому центрі розбирання інопланетних чудовиськ, яким стало тісно в одному місті. Хто переможе в смертельній битві, той і стане одноосібним Володарем!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: