Котем сіті, рос

10219

Новий товар

У цій грі вам доведеться мати справу з політикою і котами! Але не з тією нудною і незрозумілою політикою, якщо це прийшло вам в голову. І не з тими милими і пухнастими котиками ...

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 455,00 UAH

У грі Котем Сіті вам належить грати роль кота, що мешкає в Котем Сіті, де якраз проводяться вибори на пост глави міста, і вам необхідно буде поборотися за можливість зайняти всіма бажане крісло. Гра зовсім не так проста, як це здається на перший погляд, вона буде проходити в постійній напрузі і очікуванні чогось непередбачуваного. Ви будете залучати своїх опонентів в пастки, намагатися підставити їх і навіть відправляти за грати. Для досягнення своєї мети можна навіть йти по головах ...

Детальніше про гру

Мета котячого побоїща проста і зрозуміла - ви повинні перемогти. Для того, щоб це зробити, необхідно набрати тринадцять або шістнадцять очок впливу (точна цифра визначається числом учасників гри). Той, хто першим зможе набрати стільки очок, і займе крісло мера міста Котем Сіті.

Ну що, поборемося?

Що необхідно зробити для перемоги

Не варто розраховувати на голоси чесних жителів, витрачати свої сили на полум'яні виступи і порядний імідж чесного кандидата. Не проводьте нікому не потрібні PR-компанії та благодійні вечори. На шляху до перемоги вам допоможе лише хардкор. Для того, щоб виграти в цій політичній гонці, ви повинні перетворитися в самого крутого кота - кандидата в мери міста, а це неможливо без підтримки різних спільнот міста і хитромудрих тонкощів. Шукайте компромат на своїх опонентів, давайте хабара чиновникам, влаштуйте хакерські атаки, найміть поліцію, щоб обшукати або навіть затримати противників. Можете звернутись за допомогою до самих Робокотів! Але будьте гранично обережні з детективами і особливо з мафією. Гра повна небезпек і несподіваних поворотів!

Вперед!

Трохи про правила гри

Найголовніше в грі - це колода карт із зображеннями різніх фракцій, Які є тими самими громадами, допомога яких вам так необхідна. Кожному учаснику гри на руки видається від шести до восьми карток, а ще сім кладуть на стіл. Коли настає час ходу, кожному гравцеві потрібно взяти картку зі столу або розіграти свою.

Всі фракції мають свої умови розіграшу, наприклад, ви отримуєте п'ять карток Поліції, одного хакера та дві карти журналістів. Поліцейські можуть обшукати штаб противника. Щоб зробити це, потрібно покласти на стіл п'ять карток Поліції і ще одну карту із зображенням того, кого ви хочете знайти. Наприклад, хакера. Один з учасників повинен перетасувати картки та покласти п'ять з них на стіл. Якщо серед цих карт буде хакер, очки впліву ваші. Число очок впліву залежить від числа відкритих карт хакерів.

Про що необхідно пам'ятати

Навіть не думайте про кохання і розуміння, в цій грі ви їх не знайдете. У Котем Сіті ви цинічний політик, який не бачить перешкод на своєму шляху. Як тільки ви розслабитесь, противники вмить обійдуть вас і займуть настільки бажане крісло градоправителя, так що не ловіть гав!

120 ігрових карток (8 фракцій по 15 карток), 42 жетона очок (12 жетонів по 5 очок і 30 жетонів по 1 очку) - набір гідний будь-якого кота! Коробка при цьому зовсім невелика і її з легкістю можна взяти в гості або в дорогу.

Настолка доведеться до речі на будь-якому корпоративі, в неї цікаво буде грати і вдома - особливо якщо ви не можете жити без котів.

 • Час гри 30-45
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Гангстери
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 120 карт (по 15 шт. 8 фракций)
 – 42 жетона очков
 – дорожная коробка
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Котем сіті, рос

Котем сіті, рос

У цій грі вам доведеться мати справу з політикою і котами! Але не з тією нудною і незрозумілою політикою, якщо це прийшло вам в голову. І не з тими милими і пухнастими котиками ...

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: