Королівська пошта (Thurn and Taxis), рос

10137

Новий товар

Під час гри вам належить відправитися в Німеччину минулого, де ви будете створювати свою власну поштову службу. Ви будете складати шляхи для доставки своїх посилок по землям цієї країни і відкривати нові та нові відділення своєї служби.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 616,00 UAH

Оновлений варіант даної гри містить деякі доповнення, за якими всі шляхи вестимуть до Риму і Блиск. Це 2 основні цілі, які вам належить досягти протягом гри. Всі учасники повинні спробувати вчасно довести священнослужбовця на прийом до Папи Римського, розширити свої права, скориставшись становищем адміністрації служб доставки, або організувати свої шляхи доставки по території північної Німеччини.

Трохи про гру

Під час гри вам належить відправитися в Німеччину минулого, де ви будете створювати свою власну поштову службу. Ви будете складати шляхи для доставки своїх посилок по землям цієї країни і відкривати нові та нові відділення своєї служби.

Вам потрібно буде заробити побільше жетонів, адже згодом вони будуть переведені в переможні очки. Ці жетони отримують за нові відкриті відділення, за освоєння нових регіонів доставки, за максимально довгі дороги, а також за встановлення мінімум одного відділення пошти в усіх регіонах країни. Якщо будете будувати найбільш довгі шляхи сполучення, то отримаєте не тільки бонусні жетони, а й удосконалені варіанти карет для швидкої доставки.

Граючи в цю настільну гру, суперники практично не взаємодіють між собою, хіба що кожен гравець намагається першим вихопити карту з певним містом або першим захопити всі переможні жетони. Тобто в грі немає жорсткого суперництва між учасниками гри, адже кожен з них може відкрити свої відділення в будь-якому місті, незалежно від того, чи є там вже відкриті іншими гравцями пункти їх поштових компаній.

Новинка російського видавництва карткової гри «Королівська пошта» містить пару доповнень: «Блиск і Слава» і «Всі дороги ведуть до Риму».

«Блиск і Слава» вносить в гру карту північної Німеччини, яка заміщає класичний варіант карти даної гри (що містить карту південної Німеччини). Крім того, учасники гри завдяки цим доповненням перемістяться на прикордонну територію голландських і німецьких поселень, а також вільних міст, яким дуже потрібні нові поштові відділення. Дане доповнення дозволить замінити застарілі карети на більш сучасні і швидкі упряжки з поштовими кіньми. Це дозволить учасникам організувати свої мережі і тісно співпрацювати між відділеннями всередині них. Перемогу вже традиційно отримає той, кому вдасться заробити найбільшу кількість балів.

Друге доповнення містить в собі два модуля, які називаються «Посадові особи» і «Аудієнція». Ці модулі ви можете застосовувати разом, а можете і окремо один від одного. Перший модуль привнесе в процес гри новий вид жетонів - для службовців, які сприяютимуть створенню нової техніки придбання очків. Тобто учасники гри зможуть попросити допомоги у професійних співробітників служб доставки, і це принесе їм додаткові бонуси. Друга частина доповнення під назвою «Аудієнція» містить ще одну карту з новим маршрутом пересування служителів церкви, яка доповнить гру невеликою подорожжю, мета якої - доставити їх до двору Папи Римського. У цій подорожі гравці зможуть зібрати необхідні для перемоги бали, вплутавшись в невеликі політичні розборки: кожному гравцеві доведеться дуже обережно рухати карету зі своїм священиком, щоб випадково не допомогти супернику і не привести його до перемоги.

Крім основної версії гри, в коробці ви зможете знайти пару доповнень, які внесуть в гру трохи новизни і розширять коло здібностей учасників. Тим, хто в перший раз придбав цю гру, радимо спочатку спробувати пограти без доповнень, а лише потім урізноманітнити свою настолку новими опціями.

Картки оформлені дуже незвично, відповідно темі гри - вони зображують європейські країни на початку XIX століття. Також в коробці знайдеться пізнавальна брошура, яка розповість про реально існуючих в ті далекі часи династії Турн і Таксис.

Резюме

Настільна гра «Королівська пошта» неймовірно стильна і захоплююча, а доповнення, що входять до її складу, дозволять непогано урізноманітнити її, коли основна версія буде повністю освоєна і приїсться.

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

- 1 игровое поле
- 80 деревянных фишек почтовых отделений
- 4 карты контор
- 20 карт экипажей
- 66 карт городов
- 30 призовых жетонов
- 4 памятки игроков
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Королівська пошта (Thurn and Taxis), рос

Королівська пошта (Thurn and Taxis), рос

Під час гри вам належить відправитися в Німеччину минулого, де ви будете створювати свою власну поштову службу. Ви будете складати шляхи для доставки своїх посилок по землям цієї країни і відкривати нові та нові відділення своєї служби.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: