Кров і Лють (Кровь и Ярость, Blood Rage), рос

10110

Новий товар

Дивовижна подорож в глибину століть! Скандинавська міфопоетика дозволить вам вдихнути морозне повітря фіордів, почути далекий брязкіт зброї і грім голосів богів! Прислухайтеся, настав час древніх легенд! Час самому стати легендою стародавніх скандинавів!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 820,00 UAH

Складіть свою власну поетичну сагу про великі битви і благословіть свої діяння, адже людське життя коротке, а слава - вічна!

У цій настільній грі ви візьмете під своє управління могутні клани лютих вікінгів. Світ гине в полум'ї Рагнарека, але вікінги продовжують робити те, до чого звикли і в чому вбачають своє істинне призначення: жити яскраво, битися відважно, а вмирати в славі. Влаштовуючи набіги на землі чужинців і розоряти їх селища, кидаючи виклик монстрам і привозячи додому здобуті в боях скарби - тепер це останній шанс потрапити в оспівану в піснях скальдів Вальхаллу і славно прожити останні, відпущені світу дні.

Перемогти в грі можна різними способами: грабувати сусідні землі, затіваючи битви і примножуючи силу свого клану, отримуючи унікальні здібності і закликаючи на свою сторону легендарних чудовиськ, виконуючи волю богів і перетворюючи своїх воїнів в хоробрих берсеркерів, дозволяючи їм померти на піку своєї величі!

Пам'ятайте: коли світ загине, про вас залишиться лише слава!

Розробила гру Blood Rage та ж студія, що вже подарувала гравцям знамениту гру Зомбіцід - Guillotine Games. Сага про останніх вікінгів може похвалитися півсотнею мініатюр з високою деталізацією, частина з яких - жахливі міфічні чудовиська, одним своїм виглядом здатні перемогти ворога.

Кожен з гравців бере під свій контроль власний клан вікінгів з усім супутнім: безстрашними воїнами, конунгом і кораблем, здатними протистояти будь-яким жахам Рагнарека. Світ гине, і у вікінгів залишилася остання можливість прославитися і потрапити на вічний бенкет на окрасу палати Одіна в Вальхаллі. Славу в грі може принести абсолютно все - перемагайте інші клани, розоряйте села, влаштовуючи набіги у суперників під носом! Затівайте епічні битви і, виконуючи веління богів, підвищуйте характеристики своїх воїнів! Настала можливість з геройством пащу в невідворотному вогні Рагнарека, а тому - беріться за меч і вперед на славу Одіна!

Головна мета гравця - накопичити якомога більше слави, коли світ, нарешті, припинить своє існування. Її можуть принести битви, розорення сіл, виконання Божої волі і навіть смерть воїнів. Сама гра триває три доби, в ході яких вогонь Рагнарека знищує частину світу. По завершенню третьої, останньої епохи, все суще остаточно гине, після чого і визначається найсильніший і найбільш прославлений в боях клан.

Відео огляд до настільної гри Кров і Лють (Blood Rage)

Якщо вам сподобалася настільна гра Кров і Лють (Кровь и Ярость, Blood Rage), то зверніть увагу на гру ПІДКОРЕННЯ МАРСУ (TERRAFORMING MARS).

Купити Кров і Лють (Blood Rage) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 60-90
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 14-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 49 высокодетализированых миниатюр
 – 52 разноцветные подставки под миниатюры
 – 4 пластиковых маркера славы
 – 102 карты
 – Игровое поле
 – 36 жетонов
 – 4 планшета кланов
 – планшет Вальхаллы
 – планшет Эпох
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Кров і Лють (Кровь и Ярость, Blood Rage), рос

Кров і Лють (Кровь и Ярость, Blood Rage), рос

Дивовижна подорож в глибину століть! Скандинавська міфопоетика дозволить вам вдихнути морозне повітря фіордів, почути далекий брязкіт зброї і грім голосів богів! Прислухайтеся, настав час древніх легенд! Час самому стати легендою стародавніх скандинавів!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: