Kingdomino (Клаптикове королівство), укр

10101

Новий товар

Приголомшлива стратегія, в якій можуть взяти участь від двох до чотирьох гравців, а їх основне завдання - побудувати державу з картонних клаптиків поля - тайлів, які можна купувати на ринку.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 653,00 UAH

Ваша величність! Настала пора розширити свої володіння і завоювати нові землі! Перед Вами безмежні пшеничні поля, рудники, повні золота, і глибокі водойми, в яких повно жирної риби... Ну, і, звичайно ж, противні країни-сусіди, королі яких також мають плани на настільки розкішні території. Як же важко живеться королям!

Настільна гра Kingdomino - це приголомшлива стратегія, в якій можуть взяти участь від двох до чотирьох гравців, а їх основне завдання - побудувати державу з картонних клаптиків поля - тайлів, які можна купувати на ринку.

Ігрове поле складають дві частини квадратної форми, кожна з яких має свій рельєф. Коли приходить його хід, кожен гравець тягне з загального пулу шматочки ігрового поля (тайли) і приєднають їх до своїх територій. Тайли з'єднуються між собою як частинки доміно: квадрат повинен стосуватися одного боку з необхідним йому малюнком. Сенс гри спершу здається простим і елементарним, але пізніше починаєш розуміти, що не все так просто, і деякі моменти змушують задуматися. Основна складність полягає в тому, що потрібно зрозуміти, як працює загальний ринок, і що відбувається під час ходу.

Дизайнер цієї цікавої гри - Бруно Катала, який вже відомий більшості любителів настільних ігор. До речі, саме його світлому розуму належать такі настолки, як Cyclades, Shadows over Camelot, Five Tribes, тому ця гра не змогла вийти легкою і нудною. Але - про все по черзі!

Трохи про гру

Починаючи гру, на стіл необхідно викласти всі шматочки з міні-макетами, саме це і стане фундаментом ваших майбутніх королівств. На загальному ринку виставляється стільки карток (тайлів) із зображенням місцевості, скільки учасників побажали зібратися за столом. Тобто, якщо грати стали четверо гравців, то і на ринку має бути викладено чотири тайла з місцевістю.

Всі тайли мають свої номери з тильного боку, і розкладають їх у лінію від меншого числа до більшого: чим більше число вказано на тайлі, тим більшу він має цінність. Кожен гравець повинен в порядку черги вибрати собі по одному Тайлу і виставити на нього чоловічка-міпла. Після того, як всі гравці виберуть свою картку, вибудовується наступна лінійка тайлів, яка і складе наступний етап гри.

Хід гравця

Хід кожного гравця має дві фази:

1) гравець повинен взяти один тайл і приєднати його до своїх володінь;

2) гравець повинен перемістити свого міпла на наступний квадратик в новому ряду. Родзинка гри полягає в тому, що учасники роблять свій вибір в певній послідовності: чим менше число на обраній ними раніше ділянці, тим раніше цей гравець буде робити наступний хід, і тим багатше у нього буде вибір.

Як правильно стикуються землі королівств?

Як говорилося раніше, всі тайли одного поля повинні зістикуватися один з одним як мінімум однією стороною. Якщо тайл не підходить, гравець не може приєднати його. Такий тайл скидається без отримання будь-яких компенсацій. Сполучені між собою тайли, що мають однаковий ландшафт, утворюють область.

Як порахувати набрані очки?

Після закінчення гри, тобто після 12 раундів, відбувається підрахунок набраних кожним гравцем очок. Рахувати їх дуже просто: необхідно помножити кількість тайлів кожного гравця на кількість корон, які зображені на кожному з них.

На кого розрахована ця гра?

Настільна гра Kingdomino нескладна, але досить цікава. До неї хочеться повертатися ще і ще. Різні поєднання ландшафту і цікавий вибір порядку ходів роблять гру ще більш захоплюючою і глибокою. Саме тому в неї так приємно грати затишними сімейними вечорами і в колі друзів. Гра Kingdomino має низький поріг входження, а прості правила і яскравий дизайн привернуть увагу навіть той дітвори, яка вперше відкрила для себе настолки.

У грі має місце і удача, але більш важливий тут правильний розрахунок, хитрість і стратегія. Аналогом даної гри можна назвати відомий всім КАРКАССОН, в якому хід гри розбавлений цілою купою стратегій, а яскравий і сміливий дизайн неодмінно привертає увагу навіть самих юних гравців! Грати, однозначно!

 • Час гри 15-30
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация: 

– 4 стартовых тайла
 – 4 картонных замка
 – 48 доминошек
 – 8 фигурок королей
 – правила игры

Customer Photos

Summary

4

(1 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (1)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Grade 
2019-01-19

доп

а дополнение к нему "Век Великанов" есть,

Write your review

Kingdomino (Клаптикове королівство), укр

Kingdomino (Клаптикове королівство), укр

Приголомшлива стратегія, в якій можуть взяти участь від двох до чотирьох гравців, а їх основне завдання - побудувати державу з картонних клаптиків поля - тайлів, які можна купувати на ринку.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: