Печворк, рос (Pathwork)

10310

Новий товар

Шити ковдру з лоскуточків - заняття, цікаве всім. Для гри в Печворк вам станеться в нагоді логіка і просторове мислення, так як доведеться будувати стратегії і дотримуватися певної тактики. У гру можуть грати тільки двоє учасників. В цілому ж гра трохи нагадує всім відомий тетріс.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 380,00 UAH

Основна мета настільної гри Печворк (Patchwork) - це пошиття ковдри. Але не варто думати, що вона розроблена тільки для дівчаток або бабусь: грати в неї зможуть навіть хлопчаки!

Шити ковдру з лоскуточков - заняття, цікаве всім. Для гри в Печворк вам станеться в нагоді логіка і просторове мислення, так як доведеться будувати стратегії і дотримуватися певної тактики. У гру можуть грати тільки двоє учасників. В цілому ж гра трохи нагадує всім відомий тетріс.

Де ж голка і нитка?

У цьому наборі гравці не зможуть знайти ні голки, ні ниток. Але точно зможуть вийняти з упаковки 2 підставки для ковдр з розмірами дев'ять на дев'ять, трек часу, фішки і безліч різних шматків, що мають різні розміри і форму. Розкладайте все це так, як описано в брошурі з правилами, і перемога буде ваша!

Як пошити ковдру з клаптиків

Гравцям необхідно брати зі столу клапті різних форм і розмірів і розташовувати їх на своєї підставці. Клаптики необхідно викладати таким чином, щоб в ковдрі не було дірок, оскільки за кожну дірку після закінчення гри чекатиме штраф.

Ґудзики і час

Кожен клаптик вартий певної суми грошей, тому, взявши один клапоть, будьте готові заплатити за нього вказане число гудзиків. А ось для того, щоб пришити цей клаптик, знадобитися час, який необхідно буде оплатити на треку часу.

Хід гравця

Ходити завжди повинен той учасник, який має більше часу. Може виникнути ситуація, коли учаснику доведеться ходити кілька разів поспіль, щоб наздогнати противника за часом. Під час свого ходу гравцеві на свій вибір потрібно буде виконати будь-яку дію. Наприклад, він зможе переміщати свій гудзик по треку часу на клітку, яка слідує за кліткою противника. Так він отримає таку кількість ґудзиків, скільки клітин часу йому вдасться пройти.

Також можна заплатити своїми ґудзиками за клапоть майбутньої ковдри і розташувати його на своєї підставці.

Потім гравець переміщує свою фішку по треку часу на таку кількість клітин, яку написано на його клапті.

Кінець гри настає, коли гравцям вдається досягти фінішу на треку часу, який являє собою поле з двома сторонами, що відрізняються один від одного тільки оформленням. Вибирайте собі ту сторону, яка вам більше до душі.

Підрахунок очок

Тут все легко - потрібно порахувати, скільки гудзиків в учасника і додати до цього числа бонусні гудзики (більш докладно про бонусні ґудзики написано в буклеті з правилами гри), а потім відняти від цієї суми штраф, який призначається за дірки в ковдрі.

Перемогу здобуде той учасник, у якого виявиться більша кількість очок.

 • Час гри 15-30
 • Кількість гравців 2
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Печворк, рос (Pathwork)

Печворк, рос (Pathwork)

Шити ковдру з лоскуточків - заняття, цікаве всім. Для гри в Печворк вам станеться в нагоді логіка і просторове мислення, так як доведеться будувати стратегії і дотримуватися певної тактики. У гру можуть грати тільки двоє учасників. В цілому ж гра трохи нагадує всім відомий тетріс.

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: