Зменшена ціна! Зоорегата, укр/рус (Zooregata) Збільшити для перегляду

Зоорегата, укр/рус (Zooregata)

10224

Новий товар

Гра ZOOрегата - це можливість малюкам стати справжніми мандрівниками, відправитися в подорож під вітрилом і подивитися світ, першому знайти і зібрати 6 тварин, що мешкають в різних частинах світу.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 237,60 UAH

-20%

297,00 UAH

Директор старого міського зоопарку змушений був закрити його на реконструкцію, і всім його мешканцям довелося їхати додому у відпустку. Незабаром ремонт закінчився всюди - у вольєрах, в загонах і на майданчиках, і прийшов час відкривати його. Але ось невдача - директор не зміг повідомити про це всім його мешканцям, і багато тварин не встигнуть доїхати на свої робочі місця до моменту відкриття зоопарку ...

Але як же бути з діточками, які прийдуть подивитися на тварин, а побачать лише порожні вольєри. Вихід є! Сміливий і безстрашний герой капітан Бомбат вирішив зробити подвиг і відправитися в кругосвітню подорож, де зможе знайти звірів і допомогти їм дістатися до зоопарку до моменту відкриття.

Ігрове поле - це карта світу, на окремих материках якій живуть різні тварини. Їх гравці повинні будуть завантажувати в трюм своєї шхуни. Для того, щоб рухатися вперед, гравцям потрібно буде кидати кубики та з їх допомогою визначати з якою швидкістю рухатимуться їх кораблі. До речі, кораблі зможуть прискоритися від перебігу або виру, яких в океані повнісінько. В загальному. Буде цікаво!

Готуватися до початку гри практично не потрібно, але перед тим, як приступити до першої гри, все ж таки доведеться витратити трохи часу на складання вітрильників (а краще взагалі скріпити їх за допомогою клею). У комплекті є жетони із зображенням тварин - їх потрібно буде розмістити в спеціально відведених місцях ігрового поля. Число жетонів має дорівнювати числу учасників гри. На початку гри всі гравці отримують 1 картку корабля, 2 жетона з ядрами і мініатюрну модель вітрильника.

Починається зоорегата в порту. Учасники гри ходять по черзі. Кожен гравець, коли приходить його черга, кидає кубик, на якому буде вказано, на яку кількість клітинок повинен просунутися його вітрильник. Але вітрильник не може пересунутися на клітинку, на якій вже стоїть шхуна іншого гравця, не може повернутися на ту клітку, на якій він вже був в поточному ходу, і не може покинути воду.

Крім стандартних клітинок, ви зустрінетеся з течіями і вирами. Так, якщо вам пощастить потрапити на клітинку із зображенням течії, ви зможете переміститися на одну клітинку вперед в напрямку, на яке вкаже стрілочка. Якщо ж ваша шхуна зупиниться на клітинці з виром, то доведеться кинути кубик, падіння якого і визначить, куди вас занесе. Тому пересуватися за допомогою вирів можна дуже швидко, але ось передбачити напрямок їх руху досить складно.

Протягом гри капітани можуть двічі вистрілити в свого суперника, який буде стояти на клітинці, розташованій поруч з ним. Кидок кубика визначить, куди саме потрапить постріл, в яку частину трюму. Якщо там буде знаходитися тварина, гравцеві доведеться повернути її назад на континент, з якого її було забрано.

Збираються тварини просто. Досягнувши клітинки із зображенням тварини, гравець «підбирає» його і вантажить в трюм свого вітрильника. Коли всі тварини будуть зібрані, можна вирушати додому і радувати діточок зібраним зоопарком. Той гравець, кому вдасться зробити це першим, і стане переможцем.

Настільна гра ZOOрегата придумана спеціально для малюків, які тільки знайомляться з настільними іграми. Ця настолка не тільки відправить діточок в цікаву і захоплюючу пригоду по водних просторах, але і допоможе їм навчитися продумувати свої дії. Ця подорож ознайомить їх з основами географії та деякими представниками тваринного світу нашої планети. Загалом, ця недорога пізнавальна гра створена спеціально для допитливих бешкетників, до того ж грати в неї вони зможуть навіть без допомоги батьків.

Підняти парус, ловите попутний вітер! Настав час вирушити в дорогу! На зустріч пригодам!

 • Час гри 20-40
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 4-12
 • Мова Російська
 • Сеттинг Казковий
 • База Базова гра

Комплектация:

- 1 игровое поле
- 4 карточки кораблей
- 16 жетонов животных
- 8 жетонов ядер
- 4 сборные миниатюры кораблей
- 1 шестигранный кубик
- правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Зоорегата, укр/рус (Zooregata)

Зоорегата, укр/рус (Zooregata)

Гра ZOOрегата - це можливість малюкам стати справжніми мандрівниками, відправитися в подорож під вітрилом і подивитися світ, першому знайти і зібрати 6 тварин, що мешкають в різних частинах світу.

Yes No
25 інших товарів в цій категорії: