7 на 9, рос

10223

Новий товар

Настільна гра 7 на 9 являє собою щось на кшталт гри Уно, проте її відмінна фішка - це розвиток у гравців вміння швидко рахувати. Ця чудова настолка змусить ваш мозок практично закипіти!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 225,00 UAH

Настільна гра 7 на 9 являє собою щось на кшталт гри УНО, проте її відмінна фішка - це розвиток у гравців вміння швидко рахувати. Ця чудова настолка змусить ваш мозок практично закипіти!

Не вірите, тоді вважайте: 9 +/- 3 - 10. Дитяча вправа, правда ?! Але вам необхідно дуже швидко зміркувати, додати три до дев'яти або відняти, а потім віднімати десять або ж ні. Після цього потрібно швидко порівняти отриману цифру з карткою, яка лежить на верху колоди і вирішити, чи варто викладати свою картку зверху або ж краще взяти ще одну із загальної колоди ... І робити все це потрібно дуже швидко, так як в цій грі відсутня будь-яка черговість , а ваші суперники можуть порахувати швидше і обскакати вас на три голови.

Ну що. Чи готові стати швидкісним математиком?

Давайте розбиратися!

У комплект настільної гри 7 на 9 входить сімдесят три картки. Одну картку кладуть в центр столу, а всі інші ділять порівну на всіх гравців і викладають перед кожним учасником тильною стороною до верху.

Звучить загальна команда «Почали!», Після якої кожен гравець повинен взяти зі своєї колоди тільки одну картку (в руки можна взяти і більше, а ось відкрити лише одну). Але не варто брати занадто багато, так як це тільки ускладнить ваші розрахунки.

На кожній картці позначена певна цифра: від 1 до 9. Також на всіх картках є ще одне число, яке гравцям належить відібрати або додати до числа першої карти. Цифру, яка вийде в результаті цих підрахунків, потрібно буде порівняти з номіналом картки, яка знаходиться в центрі столу і відкрита для всіх гравців.

У тому випадку, якщо ваш результат дорівнює номіналу відкритої карти, не варто втрачати ні хвилини. Потрібно швидко кинути свою картку поверх відкритої в центрі столу. Зрозуміло? Є, правда, ряд нюансів, які описані в брошурі з правилами. Основне ж ми постаралися описати. Переможцем стає той учасник, якому першому вдасться скинути всі свої карти і прокричати заповітну фразу: «Сім на дев'ять!»

Для кого створена ця гра

Ця гра підійде абсолютно всім. Особливо гравцям, яким подобатися веселитися в компанії друзів і тренувати свій мозок і швидкість реакції! Під час гри емоції будуть бушувати, азарт захоплювати, але голова повинна залишатися холодною, щоб виробляти чіткі і правильні розрахунки.

Якщо ви любите все це, то гра 7 на 9 призначена саме для вас. Вона дуже корисна для ігор з дітьми - вони, звичайно, будуть рахувати повільніше дорослих, але з кожною новою партією у них буде виходити все швидше! Все це дуже стане в нагоді їм в майбутньому, згодні?

 • Час гри 5-10
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 6-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

 – 73 карты
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

7 на 9, рос

7 на 9, рос

Настільна гра 7 на 9 являє собою щось на кшталт гри Уно, проте її відмінна фішка - це розвиток у гравців вміння швидко рахувати. Ця чудова настолка змусить ваш мозок практично закипіти!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: