Зменшена ціна! Лес. Легенда о мантикоре Збільшити для перегляду

Ліс. Легенда про Мантикору

10208

Новий товар

У цій грі вам доведеться опинитися в надзвичайному світі фентезі, який переживає не найкращі часи - неприємності на порозі! Мантикора, яку колись заточили в темній печері, ось-ось звільниться. Що тоді станеться, ясно без слів.

Детальніше

Ціна 303,20 UAH

-20%

379,00 UAH

Щоб битися з міфічною Мантикорою, цьому світу необхідні справжні сміливці. Разом зі своїми друзями ви відмінно впораєтеся з цим завданням!

Відважні герої

Настільна гра Ліс: Легенда про Мантикору має два основні режими гри: груповий та індивідуальний. Незалежно від того, в якому режимі ви граєте, вам і всім іншим гравцям необхідно рятувати ліс від зловісної Мантикори.

Кожен гравець може вибрати вподобаного йому героя - Воїна, Гнома, Лучника або Чарівника. Персонажі мають свої особисті планшети, на яких вказані їхні персональні вміння та здібності. Але ті навички, які відображені на планшеті не є остаточними, оскільки кожен учасник гри може удосконалити свого героя: прокачати його вміння, надіти обладунки або дати в руки зброю.

До пробудження Мантикори

Мантикора в будь-яку хвилину може прокинутися, тому не варто втрачати дорогоцінний час. В околицях лісу ви зможете відшукати все, що вам необхідно для порятунку лісу - зброю і обладунки. Однак ваш шлях по лісу буде непростий - на шляху вам зустрінеться чимало чудовиськ, з якими потрібно буде битися. Перемігши їх, гравці зможуть стати досвідченіше і розвинути свої вміння.

Поки Мантикора не прокинулася, потрібно буде прокласти стежки, битися зі страшними чудовиськами, отримати досвід і обзавестися придатними обладунками. Коли тайли доріг закінчаться, Мантикора прокинеться ...

Вирішальна битва

Пекельна тварина прокинулася і нестримно рухається у напрямку до міста. До цього моменту гравці повинні бути готові до бою, тому сміливо мчимо їй назустріч, не залишаючи ні шансу на порятунок! Якщо ж ви ще не готові до вирішальної битви, спробуйте використовувати тактику задержанія- розмістіть тайли стежок таким чином, щоб дорога Мантикори до міста стала максимально довгою.

Як не крути, головна мета - бій з Мантикорою і перемога над нею. Здобули перемогу? Тепер ви разом зі своєю командою можете покуштувати смак справжньої перемоги (якщо граєте в груповому режимі). Якщо ж ви вибрали індивідуальний режим, вам потрібно поспішати, щоб здолати чудовисько першим.

Ця пригода буде неймовірно небезпечною, але шалено цікавою. Успіхів!

На кого розрахована гра

Настільна гра Ліс: Легенда про Мантикору чудово підходить для тихих сімейних вечорів. Вона призначена для дітей від восьми років, якщо вони будуть грати разом з дорослими. Особисто розібратися в ній можна з десяти років (саме в цьому віці здатності дитини дозволять їй розібратися в правилах).

Буде непогано, якщо у батьків знайдеться час пограти з дітьми і дозволити їм при цьому вести гру. Діти будуть просто в захваті, оскільки їм доведеться приймати багато важливих рішень! Якщо ж грати зберуться дорослі, гра може здатися їм занадто легкою, з елементарною стратегією дій, проте пригода сподобається і їм.

 • Час гри 15-30
 • Кількість гравців 1-4
 • Вік 6-12
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фентезі
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Ліс. Легенда про Мантикору

Ліс. Легенда про Мантикору

У цій грі вам доведеться опинитися в надзвичайному світі фентезі, який переживає не найкращі часи - неприємності на порозі! Мантикора, яку колись заточили в темній печері, ось-ось звільниться. Що тоді станеться, ясно без слів.

Yes No
16 інших товарів в цій категорії: