Бестселер Настільна гра Діксіт (Dixit) Збільшити для перегляду

Диксит (Dixit, Діксіт), укр

10012

Новий товар

Чи знаєте ви, що вуха носорога схожі на альпійські схили? А слон, який ходить, це майже те ж саме, що солом'яний капелюх після дощу? Ну як ваш мозок, ще на місті? Погано, оскільки уява в цій грі вам точно знадобиться!

Діксіт (Dixit) ламає стереотипи, адже це гра в асоціації. Ви нарешті дізнаєтесь, наскільки ваші друзі ненормальні. Оскільки кожен має своє власне уявлення про одні і ті самі речі.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 719,00 UAH

Dixit (Діксіт) - це чудова настільна гра, справжній "монстр" ігрової індустрії, який завоював серця багатьох шанувальників по всьому світу. Прості правила, приголомшливе оформлення  - Dixit дійсно можна назвати шедевром настільного світу, з яким ми вас із задоволенням познайомимо. Подивіться це відео, воно допоможе вам з легкістю розібратися в правилах настільної гри Діксіт (Dixit).

Короткий опис

Чи знаєте ви, що вуха носорога схожі на альпійські схили? А слон, який ходить, це майже те ж саме, що солом'яний капелюх після дощу? Ну як ваш мозок, ще на місті? Погано, оскільки уява в цій грі вам точно знадобиться! Настільна гра Діксіт (Dixit) ламає стереотипи, адже це гра в асоціації. Ви нарешті дізнаєтесь, наскільки ваші друзі ненормальні. Оскільки кожен має своє власне уявлення про одні і ті самі речі.

Правила гри Діксіт (Dixit) дуже прості, настільки прості, що незрозуміло, чому цю гру не придумали ще кілька сотень років тому. У кожного гравця знаходиться один єдиний ... хотілося б сказати, що це "міпл", але насправді це ... кролеміпл чи міпл у вигляді кролика. Відчуваєте, як повіяло вітерцем божевілля?)) А це лише початок, тому зберігайте спокій! Кролеміпли скачуть по лічильнику очок, вбудованому в коробку. Крім  цього  в коробці знаходиться всього лише одна єдина колода якісних повнокольорових великоформатних карт.

dixit1

Що намальовано на малюнках до карт - це окрема тема для розмови. Уявіть собі, що Сальвадор Далі і Антуан де Сент-Екзюпері зібралися разом і вирішили: «Дай-но наколбасим колоду карт для гри 21 століття». Та не просто наколбасим, а «я щас їм таке намалюю...» Ось приблизно щось в такому дусі. Загалом, кожен гравець отримує по кілька таких «малюнків». Один з гравців оголошується Оповідачем і все починається.

Завдання Оповідача - описати одну із своїх карт-малюнків у будь-який доступний для нього спосіб: одним словом, пропозицією, назвою, персонажем з фільму, невеликою історією, чи, наприклад, виразом обличчя або жестом. Після цього він викладає цю карту-малюнок на стіл сорочкою догори. Всі інші гравці, нервово сміючись і жартуючи один над одним, знаходять серед своїх картинок такі, які на  їхню "хвору" думку найбільшою мірою відповідають нарисам Оповідача. Після чого карти-малюнки перемішуються та розкриваються.

Тепер завдання всіх гравців - визначити картку-малюнок, яку виклав Оповідач. У кожного є жетони голосів, які викладаються взакритую і потім розкриваються. Хто вгадав - скаче кролеміплом вперед, хто схибив - скуглить позаду. Якщо задуману асоціацію Оповідача ніхто не вгадав, то він не отримує переможних балів, натомість всі інші нароховують собі по 2 бали.

dixit2

Ось тут найцікавіше, адже задача Оповідача - описати картинку таким чином, щоб дати деяким суперникам натяк, можливість вгадати, а інших заплутати оригінальним стилем свого неповторного мислення. Тільки при такому розкладі кролеміпл Оповідача рушить уперед. У разі вгадування картинки усіма гравцями вперед радісно будут переміщуватися кролики суперників, а не Оповідача! І зовсім маленька тонкість - якщо ви майстерно підібрали максимально схожу картку-малюнок, що загадав Оповідач, то ви отримуєте додаткове очко за кожен голос за вашу картинку. Ви молодець. Ви махінатор. УХХАХАХ!)) Заплутали таких інтелігентних людей :)

Є два етапи гри Діксіт (Dixit), які змушують нас задуматися. Перший - коли розкриваються жетони голосів. Можливо, ви ще довго будете згадувати, як ваша дружина або подруга, з якою ви розмовляєте як би на одній мові, знайшла описану вами "кремнієву долину в полуденну годину" на зображенні, де не було нічого, крім якоїсь інопланетної субстанції ... Де логіка? Та й чи є вона? «Які дивні всі ці люди, яких я знаю багато років? Що за каша у них в голові?» Так будуть думати деякі. А може і багато хто. І так само будуть дивуватися, як це можна вгадати щось у майже незнайомої людини!

Другий шок ми відчуваємо, коли дізнаємося, де була картинка Оповідача. Фактично наш мозок досить часто  відмовляється в це вірити, але голоси тих, хто вгадав свідчать про те, що психів у вашій компанії більше, ніж ви раніше думали. Загалом, якщо ви шукаєте привід купити гру Діксіт (Dixit), то їх як мінімум три: чудове оформлення, проста і захоплююча механіка і, звичайно, любов та визнання в усьому світі.

Якщо вам сподобалась гра Діксіт (Dixit), то зверніть увагу і на гру Містеріум (Mysterium), тому що вона так само пов'язана з асоціаціями. Купити Діксіт (Dixit) українською або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames. Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

– 84 карты большого размера
– 6 фишек-кроликов
– 36 жетонов для голосования
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Диксит (Dixit, Діксіт), укр

Диксит (Dixit, Діксіт), укр

Чи знаєте ви, що вуха носорога схожі на альпійські схили? А слон, який ходить, це майже те ж саме, що солом'яний капелюх після дощу? Ну як ваш мозок, ще на місті? Погано, оскільки уява в цій грі вам точно знадобиться!

Діксіт (Dixit) ламає стереотипи, адже це гра в асоціації. Ви нарешті дізнаєтесь, наскільки ваші друзі ненормальні. Оскільки кожен має своє власне уявлення про одні і ті самі речі.

Yes No
9 інших товарів в цій категорії: