Бестселер Дополнение к настольной игре Диксит 2. Приключение (Dixit 2. Quest) Збільшити для перегляду

Діксіт 2. Пригода (доповнення) (Dixit 2. Quest)

10133

Новий товар

Нове доповнення, що складається з 84 карток, до основної версії настільної гри Діксіт, що вже полюбилася всім!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 389,00 UAH

Діксіт 2 - це нові, ще більш барвисті і цікаві ілюстрації, повні азарту і гострих відчуттів, виконані все тим же майстром.

Трохи про гру

Ви ніколи не замислювалися про те, чи схожі вуха носорогів на альпійські луки? А чи думали, що спокійно прогулюються слони схожі на промоклі під дощем капелюхи з соломи? Ви запитаєте, в своєму ми розумі? Або це якесь нове шоу? Чи не думаєте? Значить це все андроїди, які висадилися на Землю ...

Карткова гра ДІКСІТ (Dixit) кидає виклик всім стереотипам. Це нова і сучасна гра на складання незвичайних асоціацій, яка допоможе вам дізнатися ступінь ненормальності ваших друзів і знайомих (за нашою версією). З цією грою ви зможете переконатися, що у багатьох маячні думки часто сходяться, і це факт.

Сама гра настільки елементарна, що не відразу стає ясно, чому раніше ніхто не додумався до чогось подібного. На початку гри кожен гравець отримує одного кролеміпла. Так-так, ви все правильно зрозуміли. Чи не міпла, а кролеміпла. Кролеміпл - це міпл, який має вигляд кроля. Думаєте, що це повна маячня? Навіть не сумнівайтеся, гра дійсно трохи божевільна, і повірте, це неймовірно захоплює.

Кожен кролеміпл може пересуватися лише з лічильником балів, який вбудований в саму коробку з грою. Крім цього лічильника в коробці ви знайдете дивно яскраву і повноформатну колоду високоякісних карток. Зображення на цих картках - реальні шедеври, що поєднують в собі талант і безумство. Може здатися, що ці картинки малювали разом Сальвадор Далі і Антуан де Сент-Екзюпері, причому не просто малювали, а вигадували, як тільки могли!

Все починається з того, що гравцям видається певна кількість цих карток. Один з учасників повинен стати оповідачем, основна мета якого - придумати опис своєї картки, яки складався б з одного слова, пропозиції, назви картини або її героя. Або жесту. Або міміки. Ну ви зрозуміли. Потім він повинен покласти цю карту на стіл, перевернувши тильною стороною догори.

Решта гравців повинні вибрати зі своїх карт саме ту, яка, як їм здається, найбільше відповідає запропонованій характеристиці, і також покласти її на стіл. Всі ці картки потрібно перемішати, а потім перевернути.

Основна мета гравців - вгадати, яку з усіх цих карт поклав на стіл оповідач. Кожен гравець має декілька жетонів голосу, які кладуть закритими і розкривають, коли всі зробили свій вибір. Гравці, які правильно вгадають карту, пересувають свого кролеміпла вперед, а інші стоять на місці і нервують.

Але найцікавіше те, що оповідач своїм твором повинен трохи натякнути одним учасникам і остаточно збити з пантелику інших, використовуючи при цьому все своє красномовство і шалену уяву. Лише в цьому випадку його кролеміпл зможе стрибнути вперед. Якщо ж здогадаються всі, або не вгадує ніхто, вперед підуть всі кроллеміпли, а фігурка оповідача залишиться на місці.

І ще один нюанс: той, хто підбере найточнішу і неординарну карту до карти оповідача, зможе отримати додаткові бали за всі голоси, віддані за нього. Адже він виявиться найрозумнішим стратегом, якому під силу заплутати і збити з пантелику всіх інших.

Настільна гра Діксіт складається з двох основних етапів, які здатні привести всіх в шоковий стан. Перший етап - це розподіл жетонів голосів. Хтось зможе ще довго дивувати з того, як його дружина, яку він знає півжиття, співвіднесла «долину кремнів опівдні» з дивною картою, на якій зображено лише дивна космічна речовина. Про що вона тільки думала? Чи логічно це? Багато гравців вважають за своїх друзів і знайомих дивними і незрозумілими. Але деякі будуть дивуватися, як же це суперники так легко вгадали картинку по настільки дивному і незвичному опису ...

Другий шокуючий етап - це повідомлення про те, яка саме картинка належить оповідачеві, якщо оповідач в цей раз не ви. У деяких випадках дуже складно співвіднести розповідь з картинкою і навіть здається, що це повна нісенітниця, але гравці, які вгадали, стверджують, що все сходиться. У такі моменти виникає сумнів, чи всі ваші друзі в собі і взагалі, чи адекватні вони люди.

Правила цієї карткової гри цікаво і доступно викладено в відео, представленому нижче.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 3-6
 • Вік 8-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Абстракція
 • База Доповнення

Комплектация:

– 84 карты

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Діксіт 2. Пригода (доповнення) (Dixit 2. Quest)

Діксіт 2. Пригода (доповнення) (Dixit 2. Quest)

Нове доповнення, що складається з 84 карток, до основної версії настільної гри Діксіт, що вже полюбилася всім!

Yes No
9 інших товарів в цій категорії: