«Kilogames» — креативна команда, яка з 2015 року займається розробкою та виданням настільних ігор.

Ми працюємо для того, щоб у тебе була можливість грати у світові хіти та авторські настільні ігри українською мовою.

kilogames-logo-9.png

Історія Kilogames

Вітання. Я Олександр, засновник та керуючий компанією Kilogames. Історія моєї любові до настільних ігор розпочалася давно, ще з дитячих років. Але на професію вона перетворилася у 2008 році разом із відкриттям невеликого магазину-клубу настільних ігор в Києві на Берестейській, на полицях якого можна було знайти такі ігри, як Alias, Монополія, Dixit, Каркассон, Warhammer та інші. Оскільки на той час хобі не мало великого попиту — магазин зачинили.  

У 2012 році я побачив у соцмережі пост, у якому українець запрошував усіх охочих долучитися до тестування настільної гри, розробленої власноруч.

Зараз я точно можу сказати, що саме цей пост надихнув мене повернутися до роботи з настільними іграми. Але вже з бажанням допомагати створювати їх. Так я замислився над створенням власного видавництва настільних ігор.Перша настільна гра «Захисник корони» розроблялась упродовж  2013 року, а після була відправлена у друк. Разом з початком продажів гри офіційно народилось і видавництво «Kilogames».

За прикладом одного відомого іноземного видавництва виникла ідея створити свій інтернет-магазин, де можна було б купити настілки як власного виробництва, так і популярні світові хіти. Тож уже у 2016 році було зареєстровано однойменний інтернет-магазин.

Знаковим для видавництва став 2019 рік, коли у продаж надійшла гра «Тераформування Марса», локалізована українською мовою.

Багато партнерів не вірили в успіх цього проєкту, оскільки на українському ринку ще не було подібних прецедентів перекладу дорогих та ігромеханічно складних ігор. Попри всі сумніви, моя команда випустила гру, яка невдовзі побила рекорди продажів.

На той момент Terraforming Mars вже була популярна гра у всьому світі, і я був впевнений на 100%, що українці полюблять цю чудову комплексну сімейну гру, яка подарує їм можливість розвинути своє стратегічне мислення та помандрувати у майбутнє.

zashitnik_korony_lyudi_27474%C3%91%E2%80
Kilogames зараз

Видавництво Kilogames – це перекладачі, редактори, дизайнери та маркетологи, які працюють разом, щоб у тебе на столі якнайшвидше з'явилася ще одна улюблена гра.

Станом на 2023 рік ми видали понад 25 великих ігор, розпочали локалізацію 5 серій настільних ігор, уклали партнерські відносини з провідними світовими видавництвами та більшістю роздрібних магазинів настільних ігор в Україні.  •          Докладніше про наші настільні ігри можна дізнатися тут.
  •          Список наших партнерів доступний за посиланням.Для локалізацій ми вибираємо настільні ігри, які стануть ідеальним доповненням вечорів у родинному колі та друзів. Ігри, які дарують незабутні емоції та спільні спогади.

Настільна гра – це не просто розвага. Ігри завжди були найпершим інструментом пізнання світу та стосунків. Тому ми прагнемо видавати такі настільні ігри, які допомагають розвиватися, покращувати мислення, приносять гармонію у стосунки. За настільною грою можна провести багато приємних вечорів, поспілкуватися із друзями та знайти однодумців.

Для нас важливо, що локалізації українською мовою видаються та друкуються разом з міжнародними виданнями на тих самих заводах та фабриках. І якість їхніх компонентів для України не відрізняється від світових.

«Kilogames» разом з авторами настільних ігор продовжує активну роботу зі створення нових хітів. Вибираючи чергову гру для видання, ми звертаємо увагу на її автентичність та оригінальність. Про те, як розробити та видати свою настільну гру читай за посиланням

Початок продажу нової гри зазвичай супроводжується передзамовленням — це період, коли ти можеш купити настільну гру заздалегідь і з великою знижкою. Купуючи ігри за передзамовленням, ти бронюєш за собою примірник і отримуєш його швидше, ніж гра надійде у продаж.

Також передзамовники мають можливість отримати додаткові бонуси у вигляді різноманітної промопродукції. На етапі виробництва можуть траплятися форс-мажори, що впливають на терміни доставки, однак ми гарантуємо, що за будь-яких умов ти отримаєш передзамовлену гру, або ж зможеш повернути кошти у будь-який момент.

photo_5192922701805765816_x_.pngНаші принципи

Видавництво не підтримує та не схвалює «піратські» копії (скопійовані/перекладені без ліцензії чи дозволу автора) або перероблені відомі ігри (змінений дизайн чи термінологія зі збереженням правил та основних механік).

Купуючи офіційні видання, ти перш за все підтримуєш автора гри та улюблене видавництво і допомагаєш розробляти нові й перекладати ще більше популярних настільних ігор українською мовою.

У разі виникнення проблем із комплектацією наших ігор ти завжди можеш звернутись до видавництва для розв'язання проблеми за вказаними на сайті контактами.Видавництво прагне підтримувати соціальні починання, пов'язані з настільними іграми:

  • Щомісяця наші партнерські клуби проводять безплатні ігротеки для всіх охочих.
  • У 2023 році Kilogames стали партнерами першої бібліотеки настільних ігор у Києві.
  • Ми підтримуємо щорічний хакатон, організованого за підтримки NASA.
  • 10 % із продажу кожного наклада випущеного нашим видавництвом настільної карткової гри ЗСУ. The Armed forces of Ukraine йде на допомогу ЗСУ.
  • 5% з гуртових замовлень та 10% від придбаних на нашому сайті ігор також щомісячно відправляється на донатні збори для потреб армії.