Обмін та повернення товару

Обмін та повернення товару

Повернення товару


Придбаний на нашому сайті товар можна повернути протягом 14 робочих днів після його отримання. Для цього мають бути виконані наступні умови:

Стан товару: Для повернення товару він має бути в ідеальному стані, без слідів експлуатації та механічних пошкоджень. Товар має знаходиться у заводській термоплівці. Просимо зберігати оригінальне пакування та комплектацію, вказану на коробці або в інструкції.

 

Термін повернення: Товар можна повернути протягом 14 робочих днів від дати його отримання. Датою повернення вважається дата його поштового відсилання.


Зверніть увагу: Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» друковані вироби належного виду та якості не підлягають поверненню.

Процес повернення товару: Для повернення товару зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів за вказаним на нашому сайті контактним номером або електронною поштою alex.pol@kilogames.com.ua. Наша команда буде рада тобі допомогти та надати необхідні інструкції.

Повернення коштів: Після отримання поверненого товару та перевірки його стану, ми здійснимо повернення коштів. Повернення платежу відбувається через платіжну систему. Зверни увагу, що час обробки повернення може залежати від банківських процедур. Зазвичай повернення коштів на банківську картку займає від 3 до 7 робочих днів.

Повернення товару: У разі відсутності дефектів виробництва, повернення товару здійснюється через Нову пошту коштом покупця.Повернення та обмін

Повернення та обмін товару у разі претензій до його зовнішнього вигляду та/або комплектації

Зверни увагу! При отриманні товару, перевіряй його цілісність та відсутність дефектів. При виявленні їх Видавництво може:

  • Надіслати елементи комплектації, що бракують, своїм коштом.
  • Здійснити повну заміну товару.


Важливо!: Якщо гра не видана видавництвом Kilogames (про що свідчить логотип на коробці) (наприклад локалізація іншою мовою чи неофіційне видання) ми не можемо здійснювати її заміну чи надіслати компоненти.

Ми цінуємо наших клієнтів та прагнемо забезпечити прозорість та зручність при поверненні товарів. Якщо у тебе виникли додаткові питання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, не соромся зв'язатися з нами. Дякуємо за покупку в нашому інтернет-магазині настільних ігор!