Безплатні ігротеки з Kilogames

Безплатні ігротеки з Kilogames

Ми хочемо, щоб нових гравців ставало все більше, а популярність українських настільних ігор ширилась серед українців. 

Саме тому ми створили проєкт безплатних ігротек "Ігротеки з Kilogames"!

Ми запрошуємо тебе з друзями приєднатись до нас і пограти у наші найкращі настільні ігри.

Ігротеки відбуваються в різних містах України раз на місяць, тому зможеш відчути справжню атмосферу гри та знайти нових друзів.

Кожного місяця ми обираємо конкретну гру, у яку можна пограти. Це можуть бути як класичні ігри, так і новинки, що щойно з'явилися на ринку настільних ігор. Ігромайстри допоможуть зрозуміти правила гри та можливо (якщо є магазин) придбати гру що сподобалась.

Поринь в атмосферу настільного світу та долучитись до гри разом з нами.

Приходь на наступну ігротеку та отримай море задоволення від настільних ігор разом з Kilogames!

Дізнатися дату наступної ігротеки

Якщо ти також як і ми, хочеш популяризувати культуру настільних ігор в Україні - запрошуємо до співпраці клуби та різні площадки до співпраці.

Ми віримо, що настільні ігри - це прекрасна можливість весело проводити час з близькими та розвиватися. Тому ми хочемо підтримувати та сприяти розвитку культури настільних ігор в Україні.

Якщо ви є власником клубу, кав'ярні, бару або будь-якої іншої площадки, і ви хочете залучити до себе нових клієнтів та створити атмосферу гри - ми готові вам допомогти. Ми надамо вигідні умови для поповнення бази ігротек, підтримаємо вас у проведенні та допоможемо залучити нових гравців.

Якщо ви готові долучитись до нашої співпраці, будь ласка, зв'яжіться з нами написавши в телеграм. Разом ми зможемо створити незабутні враження та привернути до себе більше клієнтів. Давайте разом зробимо Україну країною настільних ігор!