Цитаделі Делюкс, рос

10376

Новий товар

Делюкс - це нова версія традиційної настолки Цитаделі, яку автори доповнили незвичайним оформленням і набагато більш широким набором комплектуючих.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 870,00 UAH

Після відвідин величезної кількості різноманітних країн з їх унікальною архітектурою Король вирішив прикрасити і свою державу, побудувавши в ньому нові міста. Його рішення стало відомо всім іменитим архітекторам, і вони негайно стали збиратися при королівському дворі. Вони були вмілі і впевнені, немов склепіння готичного собору, а їх скрині повні золота, яке неодмінно прискорить будь-які будівельні роботи. Але при дворі всі вони втратили титули і нагороди, опинившись в рівних умовах, ризикуючи стати жертвою підступних інтриг.

Щоб уникнути цього потрібно завести знайомства з впливовими вельможами і всіма способами спробувати заручитися їхньою підтримкою. Того, кому вдасться подолати всі перешкоди і звести місто раніше за інших, Августейший Правитель обдарує титулом головного королівського Архітектора.

Делюкс - це нова версія традиційної настолки Цитаделі, яку автори доповнили незвичайним оформленням і набагато більш широким набором комплектуючих. Дана версія гри російськомовна, але існує і україномовний варіант.

Основні відмінності від класичного варіанта

Тоді як всі малюнки в класичній грі були виконані в мультяшно-готичному стилі, то в цьому варіанті гри всі ілюстрації оформлені в дусі фентезійної RPG. Кольорове оформлення стало ще більш яскравим і насиченим, а карти стали трохи більше за розміром. Також якщо в оригінальній грі було лише 8 основних героїв, то тепер до них додалися 9 оновлених персонажів з доповнення Темний місто і ще 10 абсолютно нових героїв.

Також в цій версії гри стало на дванадцять кварталів більше. Щоб зробити процес змагання ще більш цікавим і збалансованим, деякі герої і елементи гри переробили. Так, наприклад, міплообразную корону замінили на шикарну діадему, яку велично поклали на оксамитову подушечку, а замість картонних жетонів поклали набагато більш зручні та практичні жетони із пластику.

Троянди з небезпечними шипами

Деякі персонажі стали щасливими володарями жетонів здібностей. Наприклад, Шантажистка тепер може вибирати двох учасників гри і нагородити кожного жетоном загрози, які видаються сорочками вгору. Під одним з таких жетонів ховається хустка білого кольору, а ось під іншим - хустка, на якій вишита червона троянда. Хустка білого кольору - це просто блеф, а зображення червоної квітки - це пряма вказівка ​​на небезпечні шипи, які здатні заподіяти біль. Учасникам гри невідомо, хто ж став нещасним володарем жетона з такою загрозою, але у всіх є можливість позбутися від свого жетона, якщо він запропонує в якості відкупу половину своїх статків.

6 звивистих стежок, які можуть привести до слави

Якщо вам не хочеться вибудовувати підступні схеми героїв і міських кварталів, є можливість відразу проникнути в палацові інтриги. Для цього ви можете використовувати будь-якої готовий сценарій, яких в цій грі пропонується цілих шість.

Як грати

Його Величність дуже нетерплячий, тому в ваших інтересах якомога швидше звести місто і отримати за це якомога більше очок.

На початку гри необхідно секретно вибирати персонажа, першим це зробити повинен той, кому пощастить стати володарем заповітної корони. Потім перший гравець повинен по черзі назвати всіх героїв. Коли буде названий Король, корона перейде в його володіння. Якщо гравець почує ім'я свого персонажа, він повинен буде виконувати будь-яку дію на свій розсуд.

Гравець може:

 • Взяти 2 монетки.
 • Взяти 2 кварталу, залишивши 1 у себе, а другий знову покласти в колоду.

Потім гравці можуть виконати наступне:

 • Звести квартал, заплативши його ціну і виклавши певну картку на ігровий стіл. Для того, щоб догодити побажанням великого правителя, всі квартали повинні бути виконані в певному кольорі, і ці кольори не повинні повторюватися на території одного міста.
 • Привести в дію характеристики персонажа. Наприклад, гравці можуть отримати золоті монети за будівництво кварталів певних кольорів.

Після того, як учасники зможуть виконати всі можливі дії, раунд буде завершений. У наступному раунді першим персонаж буде вибирати гравець, якому дісталася картка Короля.

Завершення гри

Якщо кому-небудь з учасників вдасться звести 7 кварталів, ігровий процес буде завершений, і гравці повинні будуть підрахувати отримані очки. Вартість кожного кварталу прирівнюється до кількості переможних очок. Також в грі можуть нараховуватися і бонусні очки. Це відбувається, якщо:

 • Гравцеві вдасться першому закінчити процес побудови кварталу - чотири очки. Ті, хто добудує свої квартали пізніше, отримують лише по два очка.
 • Гравець побудує місто, де будуть присутні різні типи кварталів, він заробить три очки.
 • Гравець буде використовувати різні ефекти кварталів.

На кого розрахована гра

Гра Цитаделі Делюкс обов'язково приверне увагу всіх, кому подобається оригінальна гра ЦИТАДЕЛІ, але відчувається втома від її стандартних можливостей і є бажання урізноманітнити ігровий процес. Тим, кому більше подобається стратегія, а не психологія, варто придивитися до цікавої настолки КАРКАССОН.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Цитаделі Делюкс, рос

Цитаделі Делюкс, рос

Делюкс - це нова версія традиційної настолки Цитаделі, яку автори доповнили незвичайним оформленням і набагато більш широким набором комплектуючих.

Yes No
2 інших товарів в цій категорії: