Цитаделі Classic, рос

10375

Новий товар

Сенс гри полягає в будівництві середньовічного міста, який потрібно спорудити якомога швидше і при цьому досягти максимальної кількості слави і багатств. Щоб досягти цієї мети, необхідно не тільки грамотно розподіляти свої ресурси, але і використовувати блеф, плести інтриги і намагатися вгадати каверзні плани суперників.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 350,00 UAH

Зверніть увагу, дана версія гри була видана ще в 2017 році, і в її склад входить тільки базовий набір без доповнення The Dark City (Темне місто).

Розробником гри Цитаделі є майстер ігрових механік і автор маси найцікавіших настолок Бруно Фаідутті. Сенс гри полягає в будівництві середньовічного міста, який потрібно спорудити якомога швидше і при цьому досягти максимальної кількості слави і багатств. Щоб досягти цієї мети, необхідно не тільки грамотно розподіляти свої ресурси, але і використовувати блеф, плести інтриги і намагатися вгадати каверзні плани суперників.

Раді бачити вас в добу середньовіччя!

Відкривши коробку з грою, ви потрапите в жорстокий світ, повний несправедливості і віроломства. У цьому складному і суворому світі кожен готовий вставити ніж вам в спину, але все ж потрібно встояти і побудувати своє місто.

Для побудови середньовічного міста гравці повинні використовувати картки кварталів, які видаються учасникам на початку гри. Коли настає час вашого ходу, необхідно вибрати, що робити - отримувати золоті жетони або ж брати з колоди картки з кварталами. Після цього ви зможете зіграти картку кварталу, сплативши її золотом.

Споруда міста відбувається завдяки карткам Кварталів, при цьому всі картки володіють певною цінністю, яка відображається як в золоті, так і в очках. Перед стартом ігрового процесу гравці отримують трохи монет з золота. На цьому ж етапі учасникам необхідно вибрати персонажа.

Хід гри відбувається таким чином:

Розвиток дії

Здійснюючи черговий хід, учасник може виконувати будь-яку дію на свій вибір - взяти з банку 2 монети золота або ж отримати на руки 2 картки Кварталів.

Будівництво кварталу

Гравець може зіграти картку Кварталу, щоб здійснити його будівництво. Для того, щоб звести квартал, доведеться виплачувати вартість картки в золотих монетах. Те, скільки буде коштувати карта Кварталу, безпосередньо залежить від того, наскільки його оцінюють в очках.

Щоб стати переможцем, гравцям необхідно набрати максимум очок. Для цього можна використовувати і кількість карток Кварталів в самому місті, і їх якість (на картках вказано кількість очок).

Персонажі

Персонажі - це основні діючі герої в грі. Здійснюючи свій хід, учасник може вибрати собі будь-якого персонажа і користуватися всіма його вміннями. Особливі здібності кожного з персонажів і допомагають досягти успіху.

Гравцям невідомі персонажі один одного. Це робить гру більш цікавою і загадковою. Вам знадобиться інтуїція, так як потрібно буде будувати здогади і намагатися обчислити, який же персонаж у кожного з гравців, і що такого придумати, щоб перешкодити їм.

У комплектацію гри входять вісім середньовічних персонажів, серед яких - Ассасін, Чародій, Злодій, Король, Єпископ, Складальник податей. Основна здатність Злодія - красти золоті монети. Ассасін має здатність вбивати конкурентів і виводити їх з ігрового процесу під час поточного ходу. Єпископ може захищати споруди, з його допомогою можна вилучати церковну десятину. Чарівник здатний обмінювати картки районів у суперників. Маючи такі різноманітні можливості, гра стає ще більш цікавою та захоплюючою.

Ціль гри

Цитадель - це різновид настолки, в якій головною метою стає видобуток переможних очок. Гравці можуть отримувати їх за зведені квартали. Бонусні бали можуть бути нараховані за будівництво кварталів різного кольору (всіх, які є в грі) або ж за успішне зведення восьми кварталів. Перемога дістанеться гравцеві, який набрав найбільшу кількість очок до моменту закінчення гри.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 10-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Цитаделі Classic, рос

Цитаделі Classic, рос

Сенс гри полягає в будівництві середньовічного міста, який потрібно спорудити якомога швидше і при цьому досягти максимальної кількості слави і багатств. Щоб досягти цієї мети, необхідно не тільки грамотно розподіляти свої ресурси, але і використовувати блеф, плести інтриги і намагатися вгадати каверзні плани суперників.

Yes No
2 інших товарів в цій категорії: