Цитаделі (Цитадели, Citadels), укр.

10018

Новий товар

Настільна гра Цитаделі затягне вас в світ благородства, змов і інтриг. Кожен її гравець повинен звести місто, що перевершує споруди дружніх сусідів, здатне затьмарити своєю величчю не менш геніальні ворожі столиці. Починаючи грати, ви ніколи не будете знати, звідки чекати допомоги, а хто здатний увіткнути кинджал в спину і в невідповідний момент вкрасти ваше золото. Будьте уважні та обережні!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 761,00 UAH

Карткова настільна гра Цитаделі - одна з найкращих і популярніших у світі. Еталонний коктейль з психології та стратегії, воістину прекрасна карточна забава, яка нікого не залишить байдужим.

Короткий опис

Настільна гра Цитаделі затягне вас в світ благородства, змов і інтриг. Кожен її гравець повинен звести місто, що перевершує споруди дружніх сусідів, здатне затьмарити своєю величчю не менш геніальні ворожі столиці. Починаючи грати, ви ніколи не будете знати, звідки чекати допомоги, а хто здатний увіткнути кинджал в спину і в невідповідний момент вкрасти ваше золото. Будьте уважні та обережні! Ця гра змусить поглянути по-новому навіть на близьких і коханих. Не дарма в зарубіжному виданні вона випускається під назвою «Без Страху і Благородства». Мета цієї гри - вибудувати в місті 8 різних кварталів-карт першим і набрати максимальні бали.


 

Складнощі

Будівництво кварталу починається після вибору ролі (карти) на раунд. Ви можете стати королем, єпископом, злодієм, вбивцею і т. д. Для кожного раунду персонаж підбирається заново, тому треба буде добре поміркувати, щоб спробувати передбачити, хто ким стане. Інші гравці можуть пограбувати або вбити вас в будь-який момент, зруйнувати ваш квартал. Кожна роль дає особливі повноваження і можливості нашкодити іншому певним чином. Вибираючи роль, враховуйте не лише особисті інтереси, а й намагайтеся спрогнозувати дії своїх «товаришів». Пам'ятайте, вони можуть торкнутися і вас особисто, і гри в цілому.

Підключаючи до гри дітей, подумайте, як грати в Цитаделі будуть вони. Чи готові вони духовно і морально приміряти на себе ролі найманих вбивць або злодіїв? У цій грі відкривається нова територія. Вона може бути занурена в темряву і хаос або, навпаки, бути дипломатичною, заснованою на конструктивних домовленостях. Досить один раз купити Цитаделі, щоб зрозуміти, що ця гра на 100% не залишить нікого байдужими! 

Переможцем судилося стати самому далекоглядному, хитрому і, звичайно, везучому! Гра підійде і для двох, і для компанії. Рейтинги гри говорять самі за себе! На найбільш авторитетному ресурсі світу вона потрапила за середньою оцінкою в ТОП-100, а за популярністю - в ТОП-10. Додати тут нічого! Глибока і різнобічна, ця гра не має рівних серед інших видань.

Що змінилося у новому виданні?

По-перше це нові малюнки та дизайн карт, вони стали цікавіше та привабливіше. По-друге - на додаток 8 персонажів з базової гри та до 9 з "Dark cities" додано ще 10 додаткових персонажів, наприклад Крамар та Урядовець! По-третє корона змінилась з дерев'яної на обїемну пластикову.

Враховуючи все вишческазане ви можете обрати нові комбінації та режими гри, які Вам більше до вподоби:

 - Амбіції Аристократів: Урядовець, Злодій, Чарівник, Патриций, Єпископ, Крамар, Архітектор, Маршал, Королева.
 - Кулуарні Інтриги: Відьма, Шантажист, Чародійка, Імператор, Абат, Алхімік, Архітектор, Воєначальник, Митник.
 - Таємна Слава: Відьма, Шпигун, Провидець, Імператор, Єпископ, Купець, Вчений, Дипломат, Художник.
 - Підступність Вельмож: Урядовець, Шантажист, Чарівник, Король, Абат, Алхімік, Навігатор, Маршал, Королева.
 - Складні Переговори: Вбивця, Шпигун, Провидець, Король, Кардинал, Крамар, Вчений, Дипломат, Художник
 - Без Совісті: Вбивця, Злодій, Чародійка, Патриций, Кардинал, Купець, Навігатор, Воєначальник, Митник.

Якщо вам сподобалась гра Цитаделі (Цитадели, Citadels), то зверніть увагу і на гру Пірати Семи Морів, тому що механіка гри також включає в себе вибір персонажа та відповідну його дію в окремому ході, що дає змогу приміряти на собі різни ролі, краще зрозуміти їх і те, що вони в собі приховують. Купити Цитаделі (Цитадели, Citadels) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-90
 • Кількість гравців 2-8
 • Вік 10-18+
 • Мова Українська

Комплектация:

 – 27 карт персонажей
 – 84 карты кварталов
 – 6 памяток
 – 30 пластиковых монет
 – пластиковая корона
 – правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Цитаделі (Цитадели, Citadels), укр.

Цитаделі (Цитадели, Citadels), укр.

Настільна гра Цитаделі затягне вас в світ благородства, змов і інтриг. Кожен її гравець повинен звести місто, що перевершує споруди дружніх сусідів, здатне затьмарити своєю величчю не менш геніальні ворожі столиці. Починаючи грати, ви ніколи не будете знати, звідки чекати допомоги, а хто здатний увіткнути кинджал в спину і в невідповідний момент вкрасти ваше золото. Будьте уважні та обережні!

Yes No
2 інших товарів в цій категорії: