Боротьба за Галактику (Race for the Galaxy), рос

10085

Новий товар

Якщо ви любите космічні пригоди, ця гра створена спеціально для вас! Справжній космічний епос, втілений в картах, кубиках і драйві, повернувся на полиці магазинів у всій красі!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 654,00 UAH

Працювати над грою її автори почали ще в дев'яностих роках минулого століття і завершили роботу тільки в 2007. Race for the Galaxy стала класичним варіантом настолки в жанрі наукової фантастики. І навіть якщо ви не захоплюєтеся фантастичними пригодами, цілком можливо, вона не залишить вас байдужими.

Трохи про гру

Боротьба за Галактику - приголомшлива стратегічна гра на космічну тематику, де гравці беруть під контроль одну з зоряних рас, будують імперії, створюють військові альянси і запаморочливі економічні структури. Гра чимось нагадує «холодну війну»: реальних боїв немає, але перемогу здобуде найсильніший.

Race for the Galaxy була випущена тільки після ретельного тестування і тривалого періоду кропіткої роботи над поліпшеннями. Вона мала кілька тисяч пробних варіантів! Багато в чому саме завдяки цьому вона вигідно відрізняється від конкурентів і своїм незвичайним дизайном, і продуманим до дрібниць юзабіліті, і незвичайним підходом до взаємодії учасників. Воно не передбачає боїв у відкриту, але інтригує можливістю паразитувати на противника.

Основне завдання гри, ви, звичайно ж, здивуєтеся, набрати максимальну кількість ПО (переможних очок). Для цього існує 2 можливих способу. Гравець може займатися виробництвом і споживанням товарів у власних світах за допомогою отриманих під час гри змін. Другий спосіб - це колонізація нових світів за допомогою економічної експансії, ну або за допомогою прямого військового вторгнення і виробництва там ряду поліпшень.

Обидва варіанти здатні принести гравцеві переможні очки, проте є і певні складності. З одного боку, гравцеві потрібно вибрати, якою картою він зможе пожертвувати для реалізації поліпшень і освоєння нового світу, а карта в даній грі - саме головне. З іншого, гравець повинен продумати свою стратегію заздалегідь і намітити варіанти дій при будь-якому розкладі подій, незалежно від того, яка карта випаде наступною.

Якій фазі віддати перевагу? Чим краще розрахуватися за наявність світів і поліпшень? Чи варто продавати товар за карту бонусу або краще подвоїти свої бали? А може противник вважатиме за краще потрібні вам фази? У такому випадку потрібно буде міняти свій вибір, але ж можна піти на ризик і привести в дію поліпшення-6 (тобто  супер-поліпшення)? Від яких карт варто позбутися, а які залишити? Що тут взагалі відбувається? Всі ці питання змусять вас думати лише про гру і ні про що інше.

Race for the Galaxy - гра непроста, і потрібен певний час, щоб розібратися у всіх її тонкощах. Разом з тим після першої партії хочеться грати ще і ще, і після трьох - чотирьох боїв ситуація прояснюється. Гра має величезну кількість розвитку подій. У багатьох вона викликає залежність, таку як алкоголь, наркотики або насіння. Повірте, після того, як ви розберетеся в грі, ви не зможете відірватися від неї!

Резюме

Боротьба за Галактику - цікава і захоплююча гра з неймовірно високим рейтингом. Її відрізняє ідеальний баланс і якість компонентів.

Думка

Купувати настільну гру Боротьба за Галактику варто лише в тому випадку, якщо ви вже грали в більш прості і зрозумілі настільні ігри такого плану.

Відео огляд до настільної гри Боротьба за Галактику (Race for the Galaxy)

Якщо вам сподобалася настільна гра Боротьба за Галактику (Race for the Galaxy), то зверніть увагу на гру MASTER OF ORION, так як це теж стратегічна настолка з тематикою космосу.

Купити настільну гру Боротьба за Галактику (Race for the Galaxy) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також Ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо, зателефонувавши за номером: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-4
 • Вік 12-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Фантастичний
 • База Базова гра

Комплектация: 

– 5 карт исходных миров
– 109 игровых карт
– 4 набора действий игрока
– 8 карт для игры двух опытных игроков
– 28 жетонов победных очков
– 4 памятки
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Боротьба за Галактику (Race for the Galaxy), рос

Боротьба за Галактику (Race for the Galaxy), рос

Якщо ви любите космічні пригоди, ця гра створена спеціально для вас! Справжній космічний епос, втілений в картах, кубиках і драйві, повернувся на полиці магазинів у всій красі!

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: