The Doom Lords

10969

Новий товар

Команда The Doom Lords - це повноцінний набір команди хаосу, за допомогою якого ви зможете зібрати 12 мініатюр гравців.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 698,00 UAH

Володарі року

"Blood Bowl" - це тактична дуельна гра, присвячена сутичкам двох футбольних команд в паралельному всесвіті Warhammer, що потрапили під владу божевільного бога Хаосу Наффла. У цій грі ви будете керувати своєю спортивною командою в боротьбі за Кривавий Кубок. Причому в цій боротьбі всі засоби хороші - і шпичаста броня, і заховані під нею ножи, і жахливі мутації, що гризуть всіх навколо. І саме таку тактику використовує команда служителів хаосу - The Doom Lords. Особистість капітана команди The Doom Lords оповита мороком, відомо лише що його називають Найвищий Нелюд. Саме він пустив награбовані в набігах гроші на найм тренерів і на висновок демонічних пактів з темними силами. Кращі з кращих сіверян зібралися під прапорами команди The Doom Lords, щоб разом раз і назавжди довести перевагу темних богів.

Команда The Doom Lords - це повноцінний набір команди хаосу, за допомогою якого ви зможете зібрати 12 мініатюр гравців. У наборі The Doom Lords ви знайдете 8 мініатюр зверолюдей і 4 моделі обраних хаосу. Набір The Doom Lords це не тільки гравці, але і набір особливих ельфійських м'ячів, монета і маркер команди.

Демонічна сила

В даному наборі ви знайдете деталі для зборки повноцінної ігрової команди The Doom Lords. Набір The Doom Lords також містить 6 м'ячів, двосторонню монету, маркери команди і лист декалей. У комплект входять 12 круглих підставок діаметром 32мм з отворами для м'ячів.

Увага! Набір не зібраний і не пофарбований, інструменти, клей і фарби в комплект не входять.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
The Doom Lords

The Doom Lords

Команда The Doom Lords - це повноцінний набір команди хаосу, за допомогою якого ви зможете зібрати 12 мініатюр гравців.

18 інших товарів в цій категорії: