Бестселер Настольная игра Бэнг! Дуэль (Bang The Duel) Збільшити для перегляду

Бэнг! Дуель (Bang The Duel), рос

10105

Новий товар

В настільній грі Бенг! Дуель ви зустрінетеся з безліччю вже відомих вам героїв. А в правилах ви зможете знайти абсолютно усе: від зразкових сюжетних комбінацій до повного списку карток, які входять в комплект гри.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 400,00 UAH

Настільна гра Бенг! потроху переходить в розряд багатосерійних блокбастерів. І добре, що вестерни з кожною новою серією стають все більше захоплюючими, розкриваючи нові грані сюжету.

Гра Бенг! Дуель пропонує повністю зануритися в чарівний світ дикого заходу з усіма його атрибутами, але не великою веселою командою, а тільки вдвох.

Трохи про гру

Дув гарячий розпечений сонцем вітер, який змушував траву кружляти в незвичайних танцях. Дикий Білл тримав у роті травинку і, примружившись від яскравого сонця, дивився в бік банку. День почався непогано, проте брати Далтони, вирішили трохи зіпсувати його своїми планами. Незабаром в чистому повітрі почуються нотки пороху, а тишу розсіче свист пострілів. Гряде гучна перестрілка, і вам потрібно буде визначитися, чиї інтереси ви будете в ній відстоювати.

Убойная гра для забійної компашки!

Правила цієї гри дуже прості і зрозумілі: ваша основна задача - знищити загін ворогів за допомогою карт Бенг. Головними труднощами стане той факт, що в один хід у вас вийде зіграти лише одну з таких карт, тому в хід активно підуть зброя і характеристики персонажів. У кого вийде краще управляти своїм загоном та цілою артилерією різноманітної зброї, той і здобуде довгоочікуваний тріумф.

Родзинкою гри можна вважати індивідуальні колоди на самому початку гри. Завдяки цьому початкова стратегія для кожного гравця буде абсолютно різною. Наприклад, шериф має в своєму арсеналі більше зброї, а ось у бандитів відмінно виходить грабувати, і вони абсолютно не бояться гримучих змій. А коли гравці отримують доступ до загальної колоди, починається повний треш, адже виникає величезна кількість самих різних комбінацій!

У грі Бенг! Дуель ви зустрінетеся з безліччю вже відомих вам героїв. А в правилах ви зможете знайти абсолютно все: від зразкових сюжетних комбінацій до повного списку карток, які входять в комплект гри.

Дизайн гри оформлений у відповідному стилі і схожий з оригінальним варіантом: зброю зображено схематично, карти дій і спорядження виконані в стилі вестернів, тільки ось персонажі стали ще більш яскравими і барвистими. Недоліком гри є лише наявність вільного простору в коробці, але тут є зіп-лок, в якому можна зберігати патрони, не боячись розгубити їх.

Резюме

Дана гра представляє собою всім відомий і улюблений Дикий захід, тільки розрахований він для двох гравців. У певному сенсі даній грі бракує масштабних битв, божевільних перестрілок і загальної параної, але, між тим, в цій версії гри ви зможете сповна відчути романтику дуелей Дикого Заходу і спробувати себе в ролі героя легендарного фільму «Швидкий і Мертвий».

  • Час гри 30-45
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Російська
  • Сеттинг Ковбої
  • База Базова гра

Комплектация:

– 24 карты персонажей
– 80 игровых карт
– 2 памятки
– 20 жетонов пуль
– 2 жетона атакующего персонажа
– 2 подставки
– Правила игры

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Бэнг! Дуель (Bang The Duel), рос

Бэнг! Дуель (Bang The Duel), рос

В настільній грі Бенг! Дуель ви зустрінетеся з безліччю вже відомих вам героїв. А в правилах ви зможете знайти абсолютно усе: від зразкових сюжетних комбінацій до повного списку карток, які входять в комплект гри.

5 інших товарів в цій категорії: